15. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel,Bakımlı ve Şekil Verilmiş Saç'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11

Arkadaşlar 15. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız..

En güzel,bakımlı ve şekil verilmiş saç yarışmamızda, adından da anlaşıldığı gibi saçlarımızı oylamaya sunacağız:))

1* Yarışmaya göndereceğiniz saç fotoları kesinlikle kendi çekimleriniz olmalıdır..Netten alınan fotolarla yarışmaya katılamazsınız.Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimizi karıştırıp,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:):jeyyar:

2* Yarışmaya göndereceğiniz saç fotolarınızın daha önce Kadınlar Kulübü sitesinde herhangi başlıkta yayınlanmamış olması gerekmektedir..

3* Yarışmanın içeriği sadece ''saç'' olduğundan gönderilen fotolarda yüzünüzün olmaması sizin iyiliğinize olacaktır..Ama tabi tercih size kalmış..yerimseniben

4* Saçlarda ki bakım,güzellik esas alınacaktır,lütfen şekil verme konusunda da sizin el beceriniz konuşsun..Düğün yada özel bir gün için çekilmiş,kuaför elinden çıkma bir foto ile yarışmaya aday olmayınız..Bu şekilde ki başvuru kabul edilmeyecektir..Saçların uzunluğu,kısalığı önemli değil önemli olan saçın bize yansıtılma şeklidir..Ayrıca saçta aksesuar(toka,saç bantı,taç,eşarp vs.vs) kullanabilirsiniz..

5* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken, lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..UzmaN gibi)

6* Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.Adrese mail atmada sorun yaşayanlar,forumdan özel mesajlar vasıtası ile bana fotoları ulaştırabilirler..

7* Fotoları adrese yada özel mesajla bana gönderdikten sonra,bu başlık altında,bana ulaşıp ulaşmadığını lütfen teyit ediniz..

Kategori : En güzel,bakımlı ve şekillendirilmiş saç
Başvuru Başlangıcı : 29 Ocak 2009
Başvuru Bitişi : 08 Şubat 2009

Ebat : 800x600 pix. (Cep telefonu ile çekilmiş fotolar,ebat olarak forum içinde sorun yaratıyor,cep telefonu ile çekim yapmayınız..)

Herkese kolay gelsin..

Her zamanki gibi bu yarışmamızın da, bizlerin keyfine keyif katmasını diliyor ve sahneyi size bırakıyorum..

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:​

Son düzenleme:
çok zevkli bir yarışma olacağa benziyor yine
hem bizlere de fikir verecek güzel modeller çıkacaktır eminim ki
fikrine sağlık şule'mŞeniz
şöyle muhteşem saçlarıma değişik bir şekil verirsem gönderirim fotosunu artıkkaydirigubbakcemile3

kolay gelsin hayatımŞeniz

simdiden basarılar arkadaslar ama ben yine katılamayacağım üc aylık bir sac dökülmesinden kısacık bir kesim ve ben kel sayılırım neyse en azından saclarına nasıl bakımlar yaptıklarını ögrenir kendimizde uygularız güzel bir yarısma simdiden basarılar arkadaslar

ay ay en kısa zamanda yollayacağım güzel yarışma tşkl kaydirigubbakcemile5

Yarışma ile ilgili tüm sorularınızı bu başlık altından sorabilirsiniz..
Adrese gönderim yapamayanlar özel mesaj yolu ile fotoyu bana ulaştırabilirler..Yine bu başlık da fotonun elime ulaşıp ulaşmadığını teyit ediniz lütfen..

Bir de nick yazmayı unutmayalım..

Kolay gelsin..

türbanlı olduğum için yarışmaya katılamıyacağımkaydirigubbakcemile3
ama merakla bekleyip heycanla takip edeceğimkaydirigubbakcemile3
hadii bakalım görelim el becerilerinizi
bizede fikir olur yapılışını bilmediğimiz modelleri öğreniriz :nazar:
başarılar diliyorum kk nın güzel bayanlarına:enbuyukkk:

Allaaahhhh
işte tam benlik bi yarışma delikafadulden
ama saclarımı forumdaki neredeyse herkes taniyo artık :sm_confused:
çakılırsa bişi olur mu?

ooo
ne güzel yarışma
ben saçlarım konusunda iddalı değilim ama belkide katılırım bellide olmaz
kolay gelsin
şimdiden başarılar diliyorum :lepi:

cok hos : )
katilsam mi acaba : ):1rolleyes:
simdiden emegi gecen arkadaslarimi kutluyorum a.s.
bakalim neler olacak :kahve:

kolay gelsin hanımlar merakla bekliyorum

tiftik saçlarımla kimsenin göz zevkini bozmak istemiyorum.
ancak adaylara bakıp iç geçirmek düşer bize
kaydirigubbakcemile5

Teşekkürler Uzman.Bir kadınlar kulübü üyesi olarak oyumu kullanacağımdan emin olabilirsin canım.Kolay gelsin..................

bende katılırdımda cep fotosu olmaz diyo..digital foto yok yaa bende neyse bi bakim arkadaştan:)) fotolar bu forumamı yapıştırılıyo arkadaşlar???

bende bu saç varken katılmamak saçıma haksızlık olur -tatlicadiarzu-
emeği geçen herkese teşekürrr :ecrin_bebek:

bende yolladım :sm_cool:
herkese başarılar

Evet foto elimde ilk ve tek foto..Gerçekten istediğim gibi bir foto ama en az beş adayım olmalı oylamayı açabilmem için..Başvuru bitimine kadar bekleyelim bakalım arkadaşlar demek ki forumumuzda bu yönde bir istek yok gibi..

X