Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benide tanıyanlar tarafından çok pis deşifre olucam ha :S

ya kızlar ben geyşa makyajı yaptım resimlerimi cektim ama yüzüm acayip belli oluyo... beni tanıyan bu resimleri görürse altına işer gülmekten "ne hale geldin Sinex" diye...=)) o yüzden katılıp katılmamakta kararsız kaldım.. bide dudaklarımın maşallahı var herseyi güzlesem onu hayatta gizleyemem.. ya yüzümüzün yarısını koysak bide yüzümüzde bizi ele verecek hani dogum lekesi, et beni, normal ben, yara izleri onları gizlemek için resim düzenleyici kullanabilirmiyiz...

walla nılbera ya da söledım ben geysaya değil şebeğe benzedım katılamam yarısmaya gözlerinizın sağlığı açısındanakannehir

:roflol: :roflol:

ayhh bayılajağıımmmmm
süper komedi olacak

bu arada yüzümüü bebek dötüü gibi hissediyorummmm:):):)

bende poğaça gibi çünkü bende pudra yoktu unla yaptım :roflol:

haha ben yolladim
:))
cok gülcez bu yarismada.. cakma geysalar sizii :roflol:

züperrrrrr

bncede askıtom kımbılır ne cevherler cıkacak valla aramızdan.da nası gırces bayram gırıyo araya takıp edemeyızki=(((

aa dimi yaaaa
bari uzun mu yarışma süresi bakamadım hiç

unla mı yaptınnn:):):)o da süperr ama bravoo vallaa nasıl yapıştırdınn o unnu yüzüne çok merak ediyorumm:):):)

gönderenler
_ROUGE_
arztez
Düş*
hidennisko
merakliii_
Dingilterekraliçesi
canlarım 6 kişi gönderdi daha yok mu artıran :eek: delikafadulden

Son düzenleme:

canım benim gönder göndermemezlik yapma düzenlemeler yapabilirsin çok aşırıya kaçamamak şartıyla opuyorumnanaktan​

walla yemiyo göndermek... cesaretim yok valla. gönderen arkadaslara şimdiden tebriklerimi yolluyorumopuyorumnanaktan...valla kas göz olayı olsa sadece belki de.. bu yemedi valla...akannehir akannehir

bende katilmamaya karar verdim böyle tüm yüz boyamak bana göre degil tek göz olsa hani neyse :) ama takipdeyim tabiki

canlarım başka gönderen olacak mı olmazsa ben başlığı yavaş yavaş açayım ya da bir kaç gün daha süreyi uzatabilirim ne dersiniz​

bu gece mi baslıyooo.hanı 7 kişidemi kaldık=(( kızlar hade bı gayret gnderın resımlerınızı=))

canlarım küçük bir sorun var onu halledip açacağım kusurabakmayın olur mu :enbuyukkk:​

X