Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

sabah(9.30)

1 yumurta
2 dilim tam buğday ekmeği
4 zeytin
biraz beyaz peynir
1 yk salça
2 ceviz
1 tatlı kaşığı bal
yeşil çay

öğle(13.00)

4 yk special k karışık meyveli
1 bardak yarım yağlı süt

ara

3 ceviz
1 sade türk kahvesi
1 kare parça bitter çikolata

akşam(16.30)

1 büyük boy levrek
bol roka

2 litre su
1,5 saat yürüyüş

bizim yakınlarda öyle havuzlu bi salon yok.şimdilik bu kadarıda yetiyor bana.istediğim kiloya ulaşınca düzenli bi şekilde spor salonuna gitmek istiyorum haftada bir günde yüzmeye devam ederim.şıkılaşmak için daha düzenli ve yoğun spor lazım

çok güzel canım.Benim special k lar bitti yulaf dışındakiler bana yaramıyor :)) yedikçe yiyesim geliyor kendimi zor tuttum neyseki annemde yedi bir an önce bitti

Afiyet olsun

Afiyet olsun...yine cikolata :-/

artık ekmek yemiyosun sanırım özellikle mi yapıyosun bi kaç gündür menülerinde yoktu.afiyet olsun canım güzel menü

Afiyet olsun

Afiyet olsun...yine cikolata :-/

birinin bunu demesini bekliyodum :))%80 bitter olan baya acı evdede kimse sevmiyor benden başka.aldığım paketin bir an önce bitmesi lazım yoksa kahvenin yanında hayır diyemiyorum :))neyseki çok abartmıyorum

selam bebeklerr napıyosunuz ?

menümü paylaşayımm

sabah 9:00
1.5 dilim kızarmış tam buğday ekmeği az krem peynir biraz domates 1 kk peynir ve çayy

öğlen 13:30
bir kızarmış yufkanın içine sucuk ve domates soğan

ardından leslie ile 3 mil yaptım umarım yakmışımdır...of kızlar ya ben cumartesi kendi evime geliyorum annemle kızkardeşim yoldan cıkardı beni niyetim omlet yemekti...

ara 16:00
türk kahvesi
rezene yeşil çay kuşburnu

akşam 19:00
1 parça fırınlanmış tavuk 1 ince dilim tb

bol su

canım afiyet olsun.bugün biraz az gibi geldi bana hala rahatsızmısın

çok güzel canım.Benim special k lar bitti yulaf dışındakiler bana yaramıyor :)) yedikçe yiyesim geliyor kendimi zor tuttum neyseki annemde yedi bir an önce bitti

bende yulaf yiyemiyorum ya. biz arkadaşımla 1 hafta önce aldık special k nın büyük boylarından, hala da var baya. ama 3 güne bir falan yiyoruz o yüzden bu kadar gitti. bi de nesfit special k ya göre daha iyi bence. special k nın içine benim kalan biraz nesfiti karıştırdık daha iyi oldu tadı.

haftasonu kaçamakları muhakkak oluyor:)) yediğin börek tarzı bişey herhalde onun dışında çok iyi

ben 2 gün yedim kalanı annem bitirdi o cips gibi yiyiyodu ara ara:)bugün aldım yulafımı onla mutluyum ben :))

artık ekmek yemiyosun sanırım özellikle mi yapıyosun bi kaç gündür menülerinde yoktu.afiyet olsun canım güzel menü

Cnm bu ara farkli seyler denemek istiyorum.bu haftada ekmeksiZ olsun dedim.
Yine iyi bir sonuc olmazsa ciddi bir doktora gidicem. istemesemde ilacta verse kullanacam.
Cidden normalden az yiyorum,sporda yapiyorum.ama nafile

afiyet olsun kuzucum gayet iyi menün
afiyet olsun canım senin de gayet iyi
afiyet olsun canım gayet iyi

Cnm bu ara farkli seyler denemek istiyorum.bu haftada ekmeksiZ olsun dedim.
Yine iyi bir sonuc olmazsa ciddi bir doktora gidicem. istemesemde ilacta verse kullanacam.
Cidden normalden az yiyorum,sporda yapiyorum.ama nafile

kuzenim gitti doktora ilk dahiliyeye gitti o doktor onu endokrine sevk etmiş bi sürü hormon testi yapıldı insülün direncide çıktı.o da diyet yapıyodu 4 ayda 10 kilo verdi ama 1 aydır 1 kilo bile gitmiyodu.gerçekten iyi bi doktora git bence canım sende de böyle bişey olabilir.üst bölgede karın bel bölgesinde yağlanma fazlaysa insülin direnci olma ihtimali yüksekmiş.

Onu bende yapmıştım daha yenebilir oluyor öyle:)

Afiyet olsun cnm

Öğlen çok olmamış sanki

Afiyet olsun cnm.menun cikolata dısında güzel.oda kucuk zaten:)
Yedigin saatleri ve miktarını yazarsan daha iyi yorumlanır cnm.
Nasılsın? Rahatsızdın iyilestin insallah.

Yok bir arpa boyu kadar yol alamadım hatta daha da kötüyüm geçmedi gitti 3haftadir

Afiyet olsun cnm

Amin canım inşallah.

lavaşsız. menün güzel. çikolata göze batıyor ama o da miktar olarak fazla değil. afiyet olsun su içmeye devam et ama yatana kadar.

Çok seviyorum beyaz çikolatayı iki hafta önce aldım bgn gözüme takılınca kırdım ucundan biraz

Afiyet olsun cnm

Çikolataaa imm afiyet olsun cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugünkü menüm:
10.00: 3 y.k. yağsız menemen
Yeşillik
3 zeytin
2 dilim light ekmek
12.30: 1 hurma
15.00: 2 dilim ekmek
1 dilim light ekmek
18.00: 1 fırında yağsız alabalık
Salata
2 dilim kepek ekmek
20.30: 1 portakal
1 elma
1 kase yoğurt
1 saat yürüyüş
1.5 lt su+2 fincan bitki çayı

Kizlar menume 1 sade soda,
Sporuma sahilde 1 saat 45 dakika yuruyus ekliyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…