Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Baslangıc 6 ocak : 83.1

Gecen hafta: 80.3

Bu hafta: 80.1

Fark: 200gr

Yüzde: 0.25

:mad:

kızlar günaydın 2 gündür gelemiyorum hiç :KK43:(

geçen hafta : 66.1
bu hafta : 65.7
fark : 400 gr
yüzde : 0,6

2 gündür menülerimi de yazamadım.akşam hepsini birlikte yazıcam.şimdi temizlik yapmam gerekiyor çıkıyorum

Tebrikler cnm. :thumbup: : nazar:

Teşekkürler cnmm

Günaydın kızlar :) Ben bu hafta henüz listede yokum ama bildirimimi yapayım size :)
Geçen hafta: 79.2
Bu hafta 78.9
Fark:0.3
Yüzde: 0.38
Pek veremedim bu hafta :/

Tebrikler sabit kalmaktan iyidir cnm

Kizlaaaaaar :KK43:
Gecen hafta 66.5kg
Bugün 66.2kg
Fark 0.3kg
Ortalama 0.45

Dün 65.3kgdim, carsamba 65.5kgdim daha önceki günlerde iyidim kilo almis olmam münkün dgl reglim cok yakin basimda catliyor ondandir diyorum. Benim iyi sonuc haftaya kaldi artik :KK43:
Okadar disarda yürüyüs yaptim bu hafza okadar leslie yaptim :KK43: bu haftada ayni özeni gösterip haftaya daha gzl coj gzl bo sobucla gelcem ins

Bu hafta onu bende yaşadım 103 u gördüm hafta ortasında sonra tekrar 105oldu birde yürüyüş yapınca sanki kilo gitmiyor gibi gelddi bana

Baslangıc 6 ocak : 83.1

Gecen hafta: 80.3

Bu hafta: 80.1

Fark: 200gr

Yüzde: 0.25

:mad:

Tebrikler canım

Günaydın kızlar :KK3:

Geçen hafta: 73.2
Bu hafta: 72
Fark: 1.2
Yüzde: 1.64

Aynı vermişiz bu hafta tebrikler canım

kızlar günaydın 2 gündür gelemiyorum hiç :KK43:(

geçen hafta : 66.1
bu hafta : 65.7
fark : 400 gr
yüzde : 0,6

Tebrikler canım

Kızlar hepinize kolay gelsin, ben bu takımda değilim ama bu başlıkta gezerken size söylemek istedim. Sertab Erener'in twitterında gördüm. REKLAMLAR. nerdeyse 1 haftadır kullanıyorum ve müthiş bir şey. içerde bütün yiyeceklerin porsiyon bazında bile kalorisi var. hedef kilonu seçiyorsun, o sana günde alman gereken kaloriyi söylüyor ondan sonra yediklerini girdikçe içerdeki bar doluyor. içinde sana uygun kaloride diyet listeleri, yemek tarifleri heer şey var, kelimenin tek anlamıyl harika. kızlar bundan sonra kilo vermek çok kolay. bi bakın şu siteye

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar tebrik ediyorum hepinizi en azından + yok şuan tebrikler tebrikler ben bu hafta yüz karasıyım

geçen hafta 60.8

bu hafta 61.4

fark + 600 gr

Günaydın kızlar
Dün bir arkadaşımda kaldım oyüzden gelemedim hiç

Kilomu paylaşayım

Gecen hafta 62
Bu hafta 61,6
Kayıp 400 gr

Ben 26 yaşındayım 71,5 kiloyum 1,65 boyum hedef kilom 62 çok sıkı olmasa da kendimce bir diyete başladım önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler cnmm

Tebrikler sabit kalmaktan iyidir cnm

Bu hafta onu bende yaşadım 103 u gördüm hafta ortasında sonra tekrar 105oldu birde yürüyüş yapınca sanki kilo gitmiyor gibi gelddi bana

Tebrikler canım

Aynı vermişiz bu hafta tebrikler canım

Tebrikler canım

Yok cnm gitmez olurmu yürüyüs tüm vucudunda yag yakiyor. Brn daha öncede yapmistim faydasini görüyorsun mutlaka. Ben kilo verdim aslinda ama bugün birden 900gr daha fazlayim dünden. Benim reglim yakin ondandir diye düsünüyorum

X