Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah (11:45)
1 kase nesfit + süt

Öğle (15:15)
1 fırında çupra
Fırında garnitür (2 domates, 1 soğandan)

17:25
1 keçi boynuzu

18:10
5 fıstık

Akşam (18:45)
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek

2 litre su

Slm kızlar bgn hiç iç açıcı bir menü paylaşamıcam sizinle okulda günümüz vardı ve yine hamurişi yedim

Sabah 7:00
1 bardak su
1.5 dilim kızarmış tam buğday ekmeği az krem peynir tahinpekmez ve çay

Öğlen 12.30
1 kıymalı börek
1 kepçe üzeri yoğurtlu patates püresi
2 sarma
1 dilim çikolatalı kek
Çayy

Ara
1 kupa yeşil çay

Akşam 18:30
1 kase mercimek çorbası
7-8 sarma

Ara
Bitki çayı içeceğim

Alsimi ozlem Afiyet olsun cnm..sporda olsa 10 numara olurdu cnm.

Son düzenleme:

AYy bende gecen burcuyu görmüstüm rüyamda. Anlatmistim. Ayni rüyada baska seylerde görmüstüm o cikiyor gibi :)

sabah(10.00)

1 dilim tam buğday ekmeği
büyük bir parça beyaz peynir
2 ince dilim salam
domates salatalık
yeşil çay

öğle(13.30)

4 yk yumurtalı ıspanak
yuğurtlu pancar turşusu

ara

15 çiğ badem
biraz kuru meyve
yeşil çay

akşam(18.00)

1 kase kısır
1 büyük bardak ayran

2 litre su
yarım saat yürüyüş
hareketlerimi henüz yapmadım ama muhakkak yapıcam

Vugün menüm

10
5yk yenegin icinden cikardgm et ve
1yumurta ile omlet
1kk beyaz peynir
1domates
1 dilin tam b ekmek

13
2avuc badem

15
1tabak mercimek corbasi
1 tabak az bulgurlu bol sebzeli kisir

17:30
1,5 tabak mercimek corbasi
1dilim tam b ekmek
Birazda kuru sogan ile tuz

Suyun cok ana saynadim.
Kendimi kaldirsbilirsem sporumu yapcan. Kisir ve az önceki sogan fena sisirdi

bu şekilde kilo veremezsin canım biliyorsun dimi daha dikkatli olmalısın

bestecim kaçamak yapıyorsun evet, bizde yapıyoruz zaman zaman ama senin neredeyse hergün ve 1 veya 2 tane değil 4-5 tane oluyor en az. okuldaki günde kendini tutabilseydin keşke bugün. ya da keki yediysen börekle patates püresini yemeseydin mesela. zayıflama düşüncesine daha tam olarak odaklanamadığını düşünüyorum ben.

Cnm kilo vermek istiyorsan menune bir an once ceki duzen vermen lazım.dün misafirden kaldi zorunlu yedim dedin.bugun okulda yedim dedin.bu tarz yiyecekler herzaman hayatimizda olacak,onumuzde olacak.biz yiyecekmiyiz.. Bence senin herseyden once kafanda bitirmen lazim cnm.kusura bakma ama gercekleri soylememiz lazim bu yuzden burdayiz.
geldigin gunden beri bu sekildesin cnm.simdi gencsin ilerde cokk daha zor olur kilo vermen.
ARa sira olur ama hergun bu sekilde beslenme cnm.kendimden biliyorum.bagimlilik yapiyor ve sisiriyor.

Alsimi ozlem Afiyet olsun cnm..sporda olsa 10 numara olurdu cnm.

spor kültürü yok bende maalesef. zorlamam lazım ama farkındayım.

AYy bende gecen burcuyu görmüstüm rüyamda. Anlatmistim. Ayni rüyada baska seylerde görmüstüm o cikiyor gibi :)

o derece etkileniyoruz. rüyalarımıza giriyor.

afiyet olsun. bende birkaç gün önce anneme "cumartesi günü kısır yapalım." dedim. cumartesiyi bekliyorum.

afiyet olsun nur cum. bugün başlıkta çok kişi mercimek çorbası içmiş. soğan şişiriyor mu bu arada? bilmiyorum ben. :44:

Canim sen de ekmegi yazmamissin beyas degilse menun cok iyi spor yok ama:)
Aslinda sizin spor listesini de tutayim haftalik bir hedef koyariz ceza haricin de devamlilik acisindan super olur ebruya soyleyeyim bi.

canım beyaz ekmek evet. :26:

Son düzenleme:
Nur karbonhidrat cok olmamismi canim ya kisir mercimek corba ekmek

Bence sporunu yap cnm.suyunada daha cok ozen goster.yaninda sise tasi elinin altinda olursa daha cok icersin bence.

Kizlar o ekmekleri acilen birakin ha borek yemissin ha beyaz ekmek o da kacamak sonucta.hem sizi agir hissettirmiyor mu?

Kizlaaaaaarrrrr ebru msg atti herkes pazartesine ait msg sayisini yazsin yoksa ceza geliyor dedi haberiniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…