Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

yatana kadar biraz daha su içerssen iyi olur.sporunuda yapmışsın çok iyi.

Havva'cım fazla takmamaya calis,az tuzlu ye,firsat buldukca egzersiz yap cnm.. Yurume imkanin olursa yuru bol bol.yurumenin hic zarari yok.uzmanlar gunde 10.000 adim atmamiz gerektigini soyluyor.
cnm biraktigin yerden gecmise goz atiyormusun?:44:

tuzu çıkarmaya çalışıyorum tamamen hayatımdan bi yerde okumuştum günlük almamız gereken tuz yediğimiz ekmekten fazlasıyla alınıyormuş elimden geldğince yürümeye çalışıyorum artık 5. kattayım asansör kullanmıyorum hiç:)
en son yazdığım yerden okuyorum hep:))

Kizlar kollarim ve omzum arkadan igrenc gorunuyor hele de kollarim nasil eritecem onlari kas yapmadan tecrubesi olan var mi?

onun çözümünü bulursan banada söyler misin canım

günaydın kızlarr
umarım güne bomba gibi başlamışsındır.kaçamaksız bi hafta olsunn

amin amin inşallah

ah o pişamnlıklar yokmu heralde ısırığı en çok kullanan benim grupta ama artık yok

Slmm...

Yeni üye almıyor musunuz sizde :18:

hoşgeldin cnm inşallah hedefine en kısa zamanda ulaşırsın demir ve b12 kullanıyorum bende iştah açma değilde midemi mahvediyor sabah içince çok fena midem bulanıyor

ben bu olayı bilmediğim için senin kararın ve gerekçen bana mantıklı geldi

çok da besleyici oluyor o çorba bebekler için yapılıyor genelde ama bende çook seviyorum

ben pazartesi başlamıştım diyete bu gün 1. ayı doldurdum o yüzden tartılmak istedim aslında biraz ayağını denk alma gibi oluyor pazartesi cuma pazartesi kaybım iyiyse daha bi mıutlu devam ediyorum kayıp azsa daha bi hırslı devam ediyorum ama sanırım tartılmam artık hele bu regl olayı çok moralimi bozdu

topkek olmamayaymış çok iyi menüymüş aslında

afiyet olsun canım güzel menü olmuş

kahvaltı 8:30
yarım dilim tam buğday
1haşlanmış yumurta
1 çeri domates
yarım salatalık
2 yk çökelek
1 kupa yeşil çay

ara
2 kuru kayısı
1 bardak yeşil çay

öğlen 12:00
1 kase sebze çorba
1 parça fırında et (sadece etini yedim)
2 yk bulgur pilavı
yoğurt

ara
2 kuru kayısı

akşam 18:15
tonbalıklı salata
yoğurt

2 litre su içmişimdir okulda yürüdüm bayağı hissediyorum kaslarımda o yorgunluğu

Son düzenleme:

ahh cnm elalemin ağzı torba değil ki büzüp çöpe atasın boşvermek lazım ağzı olan konuşuyor işte birileir emek veriyor birileride o emeği eleştiriyor işte

galeta diğerlerine göre daha masum gibi duruyor ama sanırım onun da kalorisi baya yüksek en iyi evde ye git ordada yeşil çay iç ara öğün tadında bişeyler ye yada kendine light süt ve kakodan puding yapsan kalorisi nasıl olur acaba şekeri hiç koymasan yada az koysan şuan aklıma geldi acaba yenebilir mi ki?

afiyet olsun canım

çok çok geçmiş olsun canım bu gripte bu ara herkesi vurdu üstüne midenide bozmuşsun takrar geçmiş olsun

maşşallah bugün herkesin menüsü çok iyii nazar değmesin

Bildigin sucuk oldum ya la ben.kirmizi da bana cok yakisiomus heeee:) menumu yazip dusa kaciom kizlar bu saclarla dus sonrasi zulum en cok da bu yuzden spor yapamiodum ama artik tin tembellik yokkkk.
Sabah 7.00
Bir bardak su 7 tane yaban mersini

8.30
1/5sut azcik corn flakes(bimde satiliyo special k ya gore cok daha az kalorili ve tadi daha hos)
1 turk kahvesi

Ogle 12.00
Ozellikle tatli kasigi aldim cok yiyormus gibi gorunup daha az yemek icin bundan sonra hep tatli kasigi kullanabilirm iskence onu goturup getirip durmak:)
7-8tatli kasigi kuru fasulye
5 tatli kasigi pilav bulgur tabiii ki
4 tatli kasik yogurt
3 tane tursu biber

Ara 14.00
1 turk kahvesi daha fazla oldu biliom
1 kula beyaz cay
1 soda limonlu
Ara 17.30
1 avuc badem findik karisimi
1 elma yesil

Aksam 19.00
1 tabak pancar kavurma
1 kase yogurt

2.5 su daha icerim 1 lt kadar

Bugun 6 ile 7 arasi kostum daha cok yaktim sporum geliyor varannnnn 3!!!!!

Son düzenleme:

canım çok geçmiş olsunn

Çok saolun kızlar neyse ki iyiyim artık şükür

Sabah
1 dilim kızarmış ekmek üzerine krem peynir ve salça yanına ıhlamur

Öğlen
2 poğaça 1 kıymalı börek 3 kaşık bulgur salatası

Ara
1 dilim ayva 1 bardak bitki çayı

Akşam
1 kepçe mercimek çorba 3-4 tane küçük şnitzel ve 1 küçük poğaça

Ara
Türk kahvesi

Ona bisey diyemicem canim benimde ditden alti kaslandi biraz sanki.

Hosgeldin cnm cok gecmis olsun ve basin sagolsun. Insallah kolaylikla tekrar bebegini kucagina alirsin Allah uzun ömürler verir insallaj.

Ben nur 22yasindayim hic veremice. Diye düsündügüm kilolati bu takimda verdim. Bu aralar biraz kötü durumum ama füzelecek insallah.

Ebrucum hangi karari verirsen dogru ve düsünerek yapmissindir. Dedigin gibi bizim pel biögimiz olmadigi icin benim icinde sorun yok bu karardan :)

Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt
1avuc leblebi

12
Döner eti
Salata
2dilim ekmek

17
Etli yemek az patatesli

18
1avuc badem

Suyum biraz az

Kek disinda memun gayet iyi cnm.
Gecms olsn cnm.
Gecende toplanmistik.kofte yedum.pastalara dokunmadim.
Bugun iyisun cnm.afyet olsn.
Afiyet olsn cnm guzel menu.
Supercin cnm.
cnm kacamaklardan vazgecemiyorsun sen.:-/

Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt
1avuc leblebi

12
Döner eti
Salata
2dilim ekmek

17
Etli yemek az patatesli

18
1avuc badem

Suyum biraz az
SU DISINDA GUZEL CNM.

Günaydın kızlar dün yine erken uyumusum.ne oldu boyle bana?:-/

Ebru'cum mesajları sayip gun sonundaki son mesajda yazmamizi istemisti yanlis hatirlamiyorsam.

Dünkü mesaj sayım:9

Kızlar evdeyken sporumu aradan cikartim dedim.simdi cezamida yapicam.

Ben demir hapını yatmadan önce alıyorum böylece gündüz iştah açma olayını hafifletiyor. B12 mideye dokunur evet.

Iyi dusunmussun bencede

Hosgeldin cnm bende birara diyetisyene gitmistim.o listyebenziyor ama uygulamadim.:-/
Insallah hep birlikte basaracagiz burada.

İnşallah.. Dün gruba girdiğimden beri bir hava geldi bana. Tabii ki listeme uyucam tabii ki kilo vercem şeklinde dolaşıyorum. Hadi bakalım gitsin kilolar.

Senin çok erken kalkıyor olman sanırım daha uzun süre açlık çekmene neden oluyor. 6:45 te yemeğe başlayınca ve 18:00 de bitirince gece açlık şekerin yükseliyor olabilir mi? Diyetisyenin bana önderdiğini sana önermek isterim. Yatmadan 3 saat önce 1 bardak süte bol tarçın koyarsan uyurken kan şekerin dengelenir.

Aminnn cnm saolasın inşallah.. Gitsin kilolar gelsin bebişler... Tek temennim bu..

Cnm biraz mecburi oldu misafirler için yaptık onları baya da artınca bize kaldılar😞

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…