Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah (11:45)
Yarım kase nesfit + süt

Öğle (14:15)
3 parça tavuk mangal (dünden)

Ara (15:30 civarları)
Damla sakızlı Türk kahvesi

Akşam (20:15)
Biraz tavuk kavurma
Salata
1 dilim ekmek
1 bardak çay

Suyum 1.5 litre
Leslie 4 fast mile
Yürüyüş (Ne kadar olduğunu bilmiyorum.)

yatana kadar biraz daha su içerssen iyi olur.sporunuda yapmışsın çok iyi.

Havva'cım fazla takmamaya calis,az tuzlu ye,firsat buldukca egzersiz yap cnm.. Yurume imkanin olursa yuru bol bol.yurumenin hic zarari yok.uzmanlar gunde 10.000 adim atmamiz gerektigini soyluyor.:KK8:
cnm biraktigin yerden gecmise goz atiyormusun?:44:

tuzu çıkarmaya çalışıyorum tamamen hayatımdan bi yerde okumuştum günlük almamız gereken tuz yediğimiz ekmekten fazlasıyla alınıyormuş elimden geldğince yürümeye çalışıyorum artık 5. kattayım asansör kullanmıyorum hiç:)
en son yazdığım yerden okuyorum hep:))

Kizlar kollarim ve omzum arkadan igrenc gorunuyor hele de kollarim nasil eritecem onlari kas yapmadan tecrubesi olan var mi?

onun çözümünü bulursan banada söyler misin canım

günaydın kızlarr :KK3:
umarım güne bomba gibi başlamışsındır.kaçamaksız bi hafta olsunn :KK52:

amin amin inşallah

mucize olmayacagını biliyorum keşkee olsa ama madem bukadar emek veriyoruz o mucize diyebileceğimiz hale gelebilmek için kendimizi paralıyoruz o zaman şu ısırık mısırık hikayesini geçelim kendimizi kandırmaktan başka bişey değil yalan mı ne zaman bi seferlik bişey olmaz desek fazlasıyla alıyoruz.hem şimdi hem sonrası için böyle olması gerek.o kara cumartesi yemeseydim böyle mi olacaktı:KK50:hala cebelleşiyorum vücut hiç affetmiyor ya nankör de değil:) ne versen onu alıyosun

ah o pişamnlıklar yokmu heralde ısırığı en çok kullanan benim grupta ama artık yok

Slmm...

Yeni üye almıyor musunuz sizde :18:

Hoşbulduk..:KK16:

Yeni başladım diyete. Diyetisyen eşliğinde. Ancak demir hapıda almaya başladım iştahım çok açıldı. Diyet bayağı zorladı beni. Bende motive olacak bişeyler arıyordum. 73,5 ile başladım diyete daha 4 gün oldu. :18: umarım ideal kilom olan 58 e ulaşırım..

hoşgeldin cnm inşallah hedefine en kısa zamanda ulaşırsın demir ve b12 kullanıyorum bende iştah açma değilde midemi mahvediyor sabah içince çok fena midem bulanıyor

OYLAMA

Öneri:

Performans uygulaması sonuçlarına göre; iki ay üst üste aynı takım ceza alamaz.

Cevaplar:

2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

Dikkat!
* Oylama 28 Şubat Cuma günü sona erecektir.
* Oylama kararınızı lütfen ilgili uygulamadan haberdar olan üyelerle görüşerek veriniz.
* Toplam takım sayımız sekiz olduğu için; oylama sonucunda evet/hayır seçeneklerinden birinin en az beş oy alması gerekmektedir.

Konuyu takımdaki diğer üyelere sormadan oyladım. Çünkü şuan ki üyelerin hiç birisinin bu performans olayından detaylı bir şekilde haberleri yok. Sadece ben her hafta uyarı yapıyorum ortalamamız %0.30 un altına düşmesin yoksa sarı kart alırız diye. Eğer ki takımımın ceza alırsa (liste hazırlama cezası) takımda ki her üye özellikle kilo veremeyenler ya da az verenler listeyi hazırlamak zorunda kalır. Her kaptan kendi takımını uyarırsa eğer durum daha güzel olur ama takım kaptanları bu konuda sanırım sadece kendileri sorumluluk hissediyor. O nedenle 2 değil üst üste bence 3 ceza bile olabilir. Eğer takım cezayı hak ediyorsa cezasını çekmeli.

Kızlar takım adına böyle bir oylamada oy kullandım. Ve nedenini yukarda yazdım. Konu hakkında farklı bir fikri olan varsa eğer söylesin. Ayrıca aşağıda yazdığım linkleri inceleyin ve ara ara yine linkten ulaşabileceğiniz paylaşım sayfasını ziyaret edin lütfen. Karar defterini de mutlaka okuyun orada yarışma ile ilgili genel kurallar var. Okuduğunuza dair geri bildirim bekliyorum herkesten. :KK34:

ben bu olayı bilmediğim için senin kararın ve gerekçen bana mantıklı geldi

Slm,

Boy:165
Kilo:73,5
hedef kilo:58

Diyetisyenimin verdiği listeye göre günlük 1600 kalorilik beslenme programı uyguluyorum.

Sabah 9 : 2 kibrit kutusu peynir, 5 zeytin, 2 dilim kepek ekmek, domates salatalık
1.ara öğün : 1 meyve, 1 bardak (ayran, süt veya yoğurt)
Öğlen 14:00 : 1 kase çorba, 7 kaşık sebze yemeği, 2 dilim kepek ekmek
2.ara öğün 16:00 : ilkiyle aynı
Akşam 19:00 : 3 yumurta büyüklüğünde et, 1 dilim kepek ekmek, 1 kase çorba
3.ara öğün 21:00 :1 meyve, içine bolca tarçın sepilmiş 1 bardak süt. (uyurken kan şekerimi düzenlesin diye.)

Çorbalar sebze çorbasıysa 1 kase diğer çorbalardansa yarım kase olucak dedi diyetisyen. Bende brokoli, karnıbahar, kara lahana, ıspanak, kabak, havuç, soğanı koydum tencereye suyla azda tuz attım. Haşlanınca blendırdan geçirdim. O şekil içiyorum. Lezzetli de oldu. Tavsiye ederim.

çok da besleyici oluyor o çorba bebekler için yapılıyor genelde ama bende çook seviyorum

Öncelikle sürekli tartılmayı bırak. Regl dönemlerinde böyle olabiliyor. Moralini bozma. Cumaya kadar hiç kaçamaksız devam et. Cumaya daha çok var. Bol bol su ve yeşil çay iç. Hafta içi de tartılma sakın. Cumadan cumaya tartıl.

Kolların için şimdi hiç bir şey yapmana gerek yok. Önce ideal kilona iyice yaklaş. Zaten onlar kendiliğinden gidecektir. Ayrıca yürüyüş kas yapmaz, kardio çalıştığın için kilo vermen çok hızlanır. :KK34:

Bu kadar sabırsız olma. Eğer bu şekilde gidersen yaza kadar 70 li kilolara kesin inersin. Ama hem diyetine sıkı sıkı sarıl hem de sporuna. Ayrıca motivasyonun tükendiği zaman bir şekilde bana ulaş. Mesaj at, burdan yaz, face den yaz. Ya da ara. Ama asla kaçamak yapma. Birde arada bir face de benim fotoğraflara bak. Çok şişko fotoğraflarımda var orda. Son hallerimde. Ben zayıfladıysam eminim sende yapabilirsin. Sen şanslısın şuan bebeğinde yok. Ben onlarla uğraşmaktan kendime zaman ayıramıyorum mesela.

Özlem bu hafta senin kaçamak yapmama cezan var. Sakın haa sakın bir lokma bile yeme. Gerekirse kendi kısırını evde kendin yap. Bir kase kısır ye, yanına büyük bir bardak ayran iç. Ama asla kaçamak yapma. Çok kızarım sana. :KK20:

ben pazartesi başlamıştım diyete bu gün 1. ayı doldurdum o yüzden tartılmak istedim aslında biraz ayağını denk alma gibi oluyor pazartesi cuma pazartesi kaybım iyiyse daha bi mıutlu devam ediyorum kayıp azsa daha bi hırslı devam ediyorum ama sanırım tartılmam artık hele bu regl olayı çok moralimi bozdu

kızlar çok kötü bi köye staja çıkıyorum aslında gelişmiş yani belediye bişiler yapmış kütüphane bilgi evi filan ama insanlar tamamen iletişime kapalı şiveleri bi tuhaf filan yemek yicek yerimiz yok evden bişiler götüryoruz zor yani durumlar menümüde bilmiyorum napcaz yarın daha düzgün olur herhalde

sabah(06:45)
1 çay bardagı süt
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
2 zeytin
az peynir

08:30
topkek

öğle(12:00)
peynirli tost 2 dilim tam bugday
ayran

1 avuç kavrulmamış kuru meyve ve kuru yemiş

akşam(18:00)
1 büyük kase yoğurtlu ıspanak

300 ml yeşilçay
25 dk tempolu yürüyüş

topkek olmamayaymış çok iyi menüymüş aslında

Yarım kase nesfit + süt

Biraz tavuk kavurma
Salata
1 dilim ekmek
1 bardak çay

Suyum 1.5 litre
Leslie 4 fast mile
afiyet olsun canım güzel menü olmuş:nazar::nazar:

kahvaltı 8:30
yarım dilim tam buğday
1haşlanmış yumurta
1 çeri domates
yarım salatalık
2 yk çökelek
1 kupa yeşil çay

ara
2 kuru kayısı
1 bardak yeşil çay

öğlen 12:00
1 kase sebze çorba
1 parça fırında et (sadece etini yedim)
2 yk bulgur pilavı
yoğurt

ara
2 kuru kayısı

akşam 18:15
tonbalıklı salata
yoğurt

2 litre su içmişimdir okulda yürüdüm bayağı hissediyorum kaslarımda o yorgunluğu

Son düzenleme:
hahaha özlem alemsin ya mesela şu yakası tüylü yelekler montlar felan var ya ben onlardan hiç giymedim biliyormusun ayılığıma görsellik katmaması için:KK1::KK1:
kendime üzülüyorum ya sen o kadar yoldan geç öss ayrı dert üniyi bitirmesi ayrı dert kpss ayrı dert millet laylom gezinirken ben hep oturmuş ders çalışmışım emek vermişim iyi güzel de mesleğim olmuş zirve de keyfini sürmek varken saçma sapan bir insana dalga konusu ol!!!hayır asla bunu kabul edemem kendine hayrı olmayan adam kalkmış akıl verecek bana!!!!
çok kararlıyım kızlar çokkkk ...

ahh cnm elalemin ağzı torba değil ki büzüp çöpe atasın boşvermek lazım ağzı olan konuşuyor işte birileir emek veriyor birileride o emeği eleştiriyor işte

Kizlarr dun puding yaptim 6-7 kase cikti.hic yemedim ne dun ne bugun.:KK52:
Yarin oturmaya gidecez herkes bir cesit pasta,tatli falan yapicak.ben tavuk gogsu,digerleri kek pogaca v.b. hangisi mahsum diyorum ama en iyisi yemeyim dimi? Insallah kisir falan yaparlarda biraz sisersem yiyesim olmaz.
Yada galetada alim ondan yiyim 1-2 tane.sizce?

insallah cnm hep birlikte basaricaz?:KK16:
Ne is yapiyorsn cnm?

galeta diğerlerine göre daha masum gibi duruyor ama sanırım onun da kalorisi baya yüksek en iyi evde ye git ordada yeşil çay iç ara öğün tadında bişeyler ye yada kendine light süt ve kakodan puding yapsan kalorisi nasıl olur acaba şekeri hiç koymasan yada az koysan şuan aklıma geldi acaba yenebilir mi ki?

Bugunku menum
08:00
Peynir
7 zeytin
1,5 dilim ekmek
2 fincan cay

12:00
IzgAra tavuk
Sogan salatasi
2 dilim ekmek
300ml ayran

15:30
1 kucuk elma
1 dilim ayva

17:00
6 yk bulgur pilavı
2 yk fırında kusbası tavuk
Dolu bir kase yogurt
1 lokma ekmek

1 yesil cay 1 tane daha icicem

1 sade turk kahvesi
3L su

:KK8:Spor:KK8:
07:00 60 mekik,30 yanlara egilme,30 squat

Aksam k.bandinda yurursem yazarim.

:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:

sabah(10.30)

1 orta boy dukan krep
biraz beyaz peynir
2 ceviz
1 tatlı kaşığı bal
yeşil çay

öğle(13.30)

3 yk yulaf
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
1 kuru incir
yarım bardak yarım yağlı süt
5 çiğ badem

akşam(18.00)

5 yk yumurtalı ıspanak
yarım kase minik köfteli sebze çorbası
yağsız karışık salata(k.k büyüklüğünde beyaz peynirli)

1fincan sade kahve
2,5 litre su
1 saat fitness

afiyet olsun canım :nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:

Slm kızlar ben geldiim cumadan beri uğrayamadım hastalıklarla boğuşuyorum griptim ya zaten üstüne birde midemi üşütmüşüm istifra fln berbat haldeydim birde dün misafirlerimiz vardı of neyseki bitti... Bir de her işte hayır vardır derlerya doğru dürüst birşeyde uiyemediğim için eksilerdeyim şimdiden :-)

çok çok geçmiş olsun canım bu gripte bu ara herkesi vurdu üstüne midenide bozmuşsun takrar geçmiş olsun

yarım dilim tam buğday
1haşlanmış yumurta
1 çeri domates
yarım salatalık
2 yk çökelek
1 kupa yeşil çay

ara
2 kuru kayısı
1 bardak yeşil çay

1 kase sebze çorba
2 yk bulgur pilavı
yoğurt

ara
2 kuru kayısı

tonbalıklı salata
yoğurt

2 litre su içmişimdir okulda yürüdüm bayağı hissediyorum kaslarımda o yorgunluğu

maşşallah bugün herkesin menüsü çok iyii nazar değmesin :nazar:

Bildigin sucuk oldum ya la ben.kirmizi da bana cok yakisiomus heeee:) menumu yazip dusa kaciom kizlar bu saclarla dus sonrasi zulum en cok da bu yuzden spor yapamiodum ama artik tin tembellik yokkkk.
Sabah 7.00
Bir bardak su 7 tane yaban mersini

8.30
1/5sut azcik corn flakes(bimde satiliyo special k ya gore cok daha az kalorili ve tadi daha hos)
1 turk kahvesi

Ogle 12.00
Ozellikle tatli kasigi aldim cok yiyormus gibi gorunup daha az yemek icin bundan sonra hep tatli kasigi kullanabilirm iskence onu goturup getirip durmak:)
7-8tatli kasigi kuru fasulye
5 tatli kasigi pilav bulgur tabiii ki
4 tatli kasik yogurt
3 tane tursu biber

Ara 14.00
1 turk kahvesi daha fazla oldu biliom
1 kula beyaz cay
1 soda limonlu
Ara 17.30
1 avuc badem findik karisimi
1 elma yesil

Aksam 19.00
1 tabak pancar kavurma
1 kase yogurt

2.5 su daha icerim 1 lt kadar

Bugun 6 ile 7 arasi kostum daha cok yaktim sporum geliyor varannnnn 3!!!!!
$Screenshot_2014-02-24-21-47-00.jpg

Son düzenleme:
Canim cok gecmis olsun yaw ne yagmur ne kar perisan etti bu havalr bizi iyi olmana sevindim

Burcu Allah yardimcin olsun canim topkeki gormezsek koruma donemi icin menun harika

Ozlem cok begendim menunu :nazar:

Ozlemcim menun gayet iyi su super spor da sahane bugunu atlattin yarin pasta borekleri gorunce bizi hatirla lutfen seni ne kadar kinayacagimizi dusun ve simdiden vazgec:)

canım çok geçmiş olsunn

ahh cnm elalemin ağzı torba değil ki büzüp çöpe atasın boşvermek lazım ağzı olan konuşuyor işte birileir emek veriyor birileride o emeği eleştiriyor işte

galeta diğerlerine göre daha masum gibi duruyor ama sanırım onun da kalorisi baya yüksek en iyi evde ye git ordada yeşil çay iç ara öğün tadında bişeyler ye yada kendine light süt ve kakodan puding yapsan kalorisi nasıl olur acaba şekeri hiç koymasan yada az koysan şuan aklıma geldi acaba yenebilir mi ki?

:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun canım :nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:

çok çok geçmiş olsun canım bu gripte bu ara herkesi vurdu üstüne midenide bozmuşsun takrar geçmiş olsun

Çok saolun kızlar neyse ki iyiyim artık şükür

Sabah
1 dilim kızarmış ekmek üzerine krem peynir ve salça yanına ıhlamur

Öğlen
2 poğaça 1 kıymalı börek 3 kaşık bulgur salatası

Ara
1 dilim ayva 1 bardak bitki çayı

Akşam
1 kepçe mercimek çorba 3-4 tane küçük şnitzel ve 1 küçük poğaça

Ara
Türk kahvesi

ne bileyim önceden hemen süzülürdüm kollarım düşerdi felan bu sefer alttan gidiyo üst oldugu gibi duruyor sanki.Yani en mantıklısı şuan full yürüyüş yanlız dizimin alt tarafındaki baldır fena kaslı iice kas yapacam orayı yürüyüşle:KK43:

Ona bisey diyemicem canim benimde ditden alti kaslandi biraz sanki.

Merhaba.. Bende 34 yaşındayım. 2 gebelik geçirdim. Biri 6 aylık erken doğdu, yaşamadı. diğeri 2 aylıkken kalbi durdu. Son çocuktan önce 66 kg idim. Gebeliklerimde çok hızlı kilo alıyorum. 2 ayda 73 oldum. 3-4 ay oldu çocuğu kaybedeli ama 73 te kaldım sabit. 3-4 ay bazen günde 1 öğün yemedim canım bişey istemiyordu. Ancak 100 gr bile veremedim. Baktım kilo sabit kalacak diyetisyene gittim. Ben de akdeniz anamisi minör (sürekli kansızlık) ve hipotiroit (guatr) var. Dolayısıyla bünyem çok yavaş çalışıyor. Oturarak çalıştığımıda hesaba katınca kendiliğinden kilom gitmiyor. Kısmetse bu akşam yürüyüşlere de başlıyacağım. Eşimin işyerinde çalışıyorum muhasebe. 5 yıldır evliyim. İdeal kiloma ulaşmaya çalışıyorum bir yandanda hamile kalmaya.. Bakalım inşallah 2 side olur.

Hosgeldin cnm cok gecmis olsun ve basin sagolsun. Insallah kolaylikla tekrar bebegini kucagina alirsin Allah uzun ömürler verir insallaj.

Ben nur 22yasindayim hic veremice. Diye düsündügüm kilolati bu takimda verdim. Bu aralar biraz kötü durumum ama füzelecek insallah.

OYLAMA

Öneri:

Performans uygulaması sonuçlarına göre; iki ay üst üste aynı takım ceza alamaz.

Cevaplar:

2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

Dikkat!
* Oylama 28 Şubat Cuma günü sona erecektir.
* Oylama kararınızı lütfen ilgili uygulamadan haberdar olan üyelerle görüşerek veriniz.
* Toplam takım sayımız sekiz olduğu için; oylama sonucunda evet/hayır seçeneklerinden birinin en az beş oy alması gerekmektedir.

Konuyu takımdaki diğer üyelere sormadan oyladım. Çünkü şuan ki üyelerin hiç birisinin bu performans olayından detaylı bir şekilde haberleri yok. Sadece ben her hafta uyarı yapıyorum ortalamamız %0.30 un altına düşmesin yoksa sarı kart alırız diye. Eğer ki takımımın ceza alırsa (liste hazırlama cezası) takımda ki her üye özellikle kilo veremeyenler ya da az verenler listeyi hazırlamak zorunda kalır. Her kaptan kendi takımını uyarırsa eğer durum daha güzel olur ama takım kaptanları bu konuda sanırım sadece kendileri sorumluluk hissediyor. O nedenle 2 değil üst üste bence 3 ceza bile olabilir. Eğer takım cezayı hak ediyorsa cezasını çekmeli.

Kızlar takım adına böyle bir oylamada oy kullandım. Ve nedenini yukarda yazdım. Konu hakkında farklı bir fikri olan varsa eğer söylesin. Ayrıca aşağıda yazdığım linkleri inceleyin ve ara ara yine linkten ulaşabileceğiniz paylaşım sayfasını ziyaret edin lütfen. Karar defterini de mutlaka okuyun orada yarışma ile ilgili genel kurallar var. Okuduğunuza dair geri bildirim bekliyorum herkesten. :KK34:

Linkleri yazmayı unutmuşum. Mutlaka inceleyin bu linkleri. Ve paylaşım sayfasını mutlaka okuyun.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=154953&p=32695734#post32695734

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798

Ebrucum hangi karari verirsen dogru ve düsünerek yapmissindir. Dedigin gibi bizim pel biögimiz olmadigi icin benim icinde sorun yok bu karardan :)

Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt
1avuc leblebi

12
Döner eti
Salata
2dilim ekmek

17
Etli yemek az patatesli

18
1avuc badem

Suyum biraz az

kızlar çok kötü bi köye staja çıkıyorum aslında gelişmiş yani belediye bişiler yapmış kütüphane bilgi evi filan ama insanlar tamamen iletişime kapalı şiveleri bi tuhaf filan yemek yicek yerimiz yok evden bişiler götüryoruz zor yani durumlar menümüde bilmiyorum napcaz yarın daha düzgün olur herhalde

1 çay bardagı süt
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
2 zeytin
az peynir

topkek

ayran

300 ml yeşilçay
25 dk tempolu yürüyüş

Kek disinda memun gayet iyi cnm.
Slm kızlar ben geldiim cumadan beri uğrayamadım hastalıklarla boğuşuyorum griptim ya zaten üstüne birde midemi üşütmüşüm istifra fln berbat haldeydim birde dün misafirlerimiz vardı of neyseki bitti... Bir de her işte hayır vardır derlerya doğru dürüst birşeyde uiyemediğim için eksilerdeyim şimdiden :-)
Gecms olsn cnm.
Canim cok gecmis olsun yaw ne yagmur ne kar perisan etti bu havalr bizi iyi olmana sevindim

Burcu Allah yardimcin olsun canim topkeki gormezsek koruma donemi icin menun harika

Ozlem cok begendim menunu :nazar:

Ozlemcim menun gayet iyi su super spor da sahane bugunu atlattin yarin pasta borekleri gorunce bizi hatirla lutfen seni ne kadar kinayacagimizi dusun ve simdiden vazgec:)
Gecende toplanmistik.kofte yedum.pastalara dokunmadim.
Yarım kase nesfit + süt

Biraz tavuk kavurma
Salata
1 dilim ekmek
1 bardak çay

Suyum 1.5 litre
Leslie 4 fast mile
Bugun iyisun cnm.afyet olsn.
yarım dilim tam buğday
1haşlanmış yumurta
1 çeri domates
yarım salatalık
2 yk çökelek
1 kupa yeşil çay

ara
2 kuru kayısı
1 bardak yeşil çay

1 kase sebze çorba
2 yk bulgur pilavı
yoğurt

ara
2 kuru kayısı

tonbalıklı salata
yoğurt

Afiyet olsn cnm guzel menu.
Bildigin sucuk oldum ya la ben.kirmizi da bana cok yakisiomus heeee:) menumu yazip dusa kaciom kizlar bu saclarla dus sonrasi zulum en cok da bu yuzden spor yapamiodum ama artik tin tembellik yokkkk.
Sabah 7.00
Bir bardak su 7 tane yaban mersini

8.30
1/5sut azcik corn flakes(bimde satiliyo special k ya gore cok daha az kalorili ve tadi daha hos)
1 turk kahvesi

Ogle 12.00
Ozellikle tatli kasigi aldim cok yiyormus gibi gorunup daha az yemek icin bundan sonra hep tatli kasigi kullanabilirm iskence onu goturup getirip durmak:)
7-8tatli kasigi kuru fasulye
5 tatli kasigi pilav bulgur tabiii ki
4 tatli kasik yogurt
3 tane tursu biber

Ara 14.00
1 turk kahvesi daha fazla oldu biliom
1 kula beyaz cay
1 soda limonlu
Ara 17.30
1 avuc badem findik karisimi
1 elma yesil

Aksam 19.00
1 tabak pancar kavurma
1 kase yogurt

2.5 su daha icerim 1 lt kadar

Bugun 6 ile 7 arasi kostum daha cok yaktim sporum geliyor varannnnn 3!!!!!
Eki Görüntüle 994685
Supercin cnm.:KK66:
Sabah
1 dilim kızarmış ekmek üzerine krem peynir ve salça yanına ıhlamur

Öğlen
2 poğaça 1 kıymalı börek 3 kaşık bulgur salatası

Ara
1 dilim ayva 1 bardak bitki çayı

Akşam
1 kepçe mercimek çorba 3-4 tane küçük şnitzel ve 1 küçük poğaça

Ara
Türk kahvesi
cnm kacamaklardan vazgecemiyorsun sen.:-/

Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt
1avuc leblebi

12
Döner eti
Salata
2dilim ekmek

17
Etli yemek az patatesli

18
1avuc badem

Suyum biraz az
SU DISINDA GUZEL CNM.

Günaydın kızlar dün yine erken uyumusum.ne oldu boyle bana?:-/

Ebru'cum mesajları sayip gun sonundaki son mesajda yazmamizi istemisti yanlis hatirlamiyorsam.

Dünkü mesaj sayım:9

$DSC_0835.jpg

Kızlar evdeyken sporumu aradan cikartim dedim.simdi cezamida yapicam.:KK8:

tuzu çıkarmaya çalışıyorum tamamen hayatımdan bi yerde okumuştum günlük almamız gereken tuz yediğimiz ekmekten fazlasıyla alınıyormuş elimden geldğince yürümeye çalışıyorum artık 5. kattayım asansör kullanmıyorum hiç:)
en son yazdığım yerden okuyorum hep:))

onun çözümünü bulursan banada söyler misin canım

amin amin inşallah

ah o pişamnlıklar yokmu heralde ısırığı en çok kullanan benim grupta ama artık yok

hoşgeldin cnm inşallah hedefine en kısa zamanda ulaşırsın demir ve b12 kullanıyorum bende iştah açma değilde midemi mahvediyor sabah içince çok fena midem bulanıyor

ben bu olayı bilmediğim için senin kararın ve gerekçen bana mantıklı geldi

çok da besleyici oluyor o çorba bebekler için yapılıyor genelde ama bende çook seviyorum

ben pazartesi başlamıştım diyete bu gün 1. ayı doldurdum o yüzden tartılmak istedim aslında biraz ayağını denk alma gibi oluyor pazartesi cuma pazartesi kaybım iyiyse daha bi mıutlu devam ediyorum kayıp azsa daha bi hırslı devam ediyorum ama sanırım tartılmam artık hele bu regl olayı çok moralimi bozdu

topkek olmamayaymış çok iyi menüymüş aslında

afiyet olsun canım güzel menü olmuş:nazar::nazar:

Ben demir hapını yatmadan önce alıyorum böylece gündüz iştah açma olayını hafifletiyor. B12 mideye dokunur evet.

Iyi dusunmussun bencede:KK66:

Hosgeldin cnm bende birara diyetisyene gitmistim.o listyebenziyor ama uygulamadim.:-/
Insallah hep birlikte basaracagiz burada.:KK16:

İnşallah.. Dün gruba girdiğimden beri bir hava geldi bana. Tabii ki listeme uyucam tabii ki kilo vercem şeklinde dolaşıyorum. Hadi bakalım gitsin kilolar.

1 çay bardagı süt
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış ekmek
2 zeytin
az peynir

topkek

ayran

300 ml yeşilçay
25 dk tempolu yürüyüş

Senin çok erken kalkıyor olman sanırım daha uzun süre açlık çekmene neden oluyor. 6:45 te yemeğe başlayınca ve 18:00 de bitirince gece açlık şekerin yükseliyor olabilir mi? Diyetisyenin bana önderdiğini sana önermek isterim. Yatmadan 3 saat önce 1 bardak süte bol tarçın koyarsan uyurken kan şekerin dengelenir.

Ona bisey diyemicem canim benimde ditden alti kaslandi biraz sanki.

Hosgeldin cnm cok gecmis olsun ve basin sagolsun. Insallah kolaylikla tekrar bebegini kucagina alirsin Allah uzun ömürler verir insallaj.

Ben nur 22yasindayim hic veremice. Diye düsündügüm kilolati bu takimda verdim. Bu aralar biraz kötü durumum ama füzelecek insallah.

Ebrucum hangi karari verirsen dogru ve düsünerek yapmissindir. Dedigin gibi bizim pel biögimiz olmadigi icin benim icinde sorun yok bu karardan :)

Aminnn cnm saolasın inşallah.. Gitsin kilolar gelsin bebişler... Tek temennim bu..

Kek disinda memun gayet iyi cnm.

Gecms olsn cnm.

Gecende toplanmistik.kofte yedum.pastalara dokunmadim.

Bugun iyisun cnm.afyet olsn.

Afiyet olsn cnm guzel menu.

Supercin cnm.:KK66:
cnm kacamaklardan vazgecemiyorsun sen.:-/

SU DISINDA GUZEL CNM.

Cnm biraz mecburi oldu misafirler için yaptık onları baya da artınca bize kaldılar😞

X