Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın kızlar.. Kusurabakmayın dün aksam minnosumun yanında uyuya kalmısım.)

günaydın kızlar malum günlerden cumartesi dershaneye gidicem sonra gencayla buluşcam filan her zman ki işler yani gece hiç uyuyamadım 3 e kadar döne döne yatagı tavaf ettim resmen sonra uyumuşum ama şuan öle uykulu filanda değilim yüzüm .çok kötü oldu kızlar bana bi maske önerin sivilce siyah nokta için havuç maskesi yapcm ama bi fırsat bulamdım başka bişiler de öeneren olursa yapmak isterim

Huu kızlarr.. Nerdesiniz? Yürüyüsümü yaptım, görümcemde kahvaltı ettim.su cezamin 1 litresi tamam,eve gidincede özzlemmin spor cezasını yapicamm.
Niye uyuyamadın cnm.dugun stresi falanmi?:-/ stresten olmustur sivilcede..

Ama cok kacamagim yokki benim.1 defa yaspasta yemistim gecen hafta..
bence harika oldu özlem bu cezalarla önümüzdeki haftanın birincisi olurr.çok mu acımasız olduk
Insallah. gecen hafta carsamoa ve persembe aksami yemek yememistim ondanmi acaba 1.2 kilo gitmisti..
insallah
haklısınız kızlar iyi oldu bu cezalar.özlemin yorumu ne olucak bakalım.o da beğenir cezalarını :))
Cezalar guzel..zaten normaldede elimden geldigi kadar dikkat ediyordum.
Uyumusum cnm.
Ispanakli borektemi kacamak? Ekmek hamurundan incecik yapiliyor.

Zaten genelde tempolu yuruyorum cnm yanimda uyusuklar yoksa.
Ebru'cum dedigin gibi bu hafta doktora gitmeye calisacagim.

Son düzenleme:

Ayy bende yapmak isterim dogal maskelerden yoksa alerji okuyorum hemen

Günaydin kizlar zir bi gece gecirdik ancak uyandik.

Gecte olsa hapimi icip yarim saat sonra kahvaltimi yapicam.
Bugün misafir gelecek pastalar sarmalar hazir bakalim daha neler yapariz. Insallah menüm batmaz

Günaydın kızlar. Nasılsınız?

Bugün misafir gelecek pastalar sarmalar hazir bakalim daha neler yapariz. Insallah menüm batmaz

Günaydın. nur sen sakın yeme o pastalardan, sarmalardan. tut kendini.

Kizlar soklardayim dün cok hafif yememe ragmen bugün 66kg ciktim. Bu mümkünmü ya aksam 66.2kgdim , dün sabah 65.5kgdim resmen bu ne bicim kilo böyle ya. Iki katindan fazla arti oldum yA.

Hedefim
64.9kg haftaya insallah verebilirim

Son düzenleme:
Günaydın kızlar. Nasılsınız?

Günaydın. nur sen sakın yeme o pastalardan, sarmalardan. tut kendini.

Tutmak zirubdaIm insallah tutabilirim. Cok kalabalik gelecekler onlari izlerken nasil tutucam bilmiorum ama tutmak zirundayim dünden dahada artifayim bugün bu nasil oldu anlamadim ya

Hosgeldin Özlem'cim cok enerjigim bugün. sen nsilsın cnm?Su cezanin 2 litresi tamam ama daha.yesil cay icmedim bugün
Görümcemden dönüste 1 saat daha yurudum kızlar.özzlemmm'cim senin spor cezanda tamam.

Tutmak zirubdaIm insallah tutabilirim. Cok kalabalik gelecekler onlari izlerken nasil tutucam bilmiorum ama tutmak zirundayim dünden dahada artifayim bugün bu nasil oldu anlamadim ya

Aman cnm dikkat et. kafanda yememeye odaklan oyle olunca zorla yedirmeye calissalar bile istemezsin cnm.

Hosgeldin Özlem'cim cok enerjigim bugün. sen nsilsın cnm?Su cezanin 2 litresi tamam ama daha.yesil cay icmedim bugün
Görümcemden dönüste 1 saat daha yurudum kızlar.özzlemmm'cim senin spor cezanda tamam.

iyiyim. su cezan bitmiş bile nerdeyse. yeşilçayı da halledersin akşama kadar. özlem her günün böyle güzel olsun inşallah.

iyiyim. su cezan bitmiş bile nerdeyse. yeşilçayı da halledersin akşama kadar. özlem her günün böyle güzel olsun inşallah.

Sagol cnm insallah hepimizin hergunu guzel olur.

Cnm kusura bakmayın dun aksam sizle konusurken minnosumun yaninda uyuya kalmisim.

kızlar ben arkadaşımla buluşucam, dışarı çıkıyorum. kendinize iyi bakın, akşam görüşürüz. :)

Kızlar öldüm bittim geberdim resmennnnnnnnnnnnnnnnnnn ama her şeye rağmen spor yapmak kadar zevkli bişey yok. Sabah 09:00 da yüzmeye gittim (1 saat) 30 dk sonra 10:30 da pilatese başladım ve 11:30 da bıraktım ama ağrımayan hiç bir yerim yok şuan. Bildiğiniz pert oldum şuan. Bu arada yüzmeyi biliyorum ama yanlış yaptığım çok şey varmış. Şimdi hem onları düzeltmeye başladım hem de sitil öğreneceğim inşallah. Artık her cumartesi spor günü. Hafta içi iki akşamda evde kendim yapacağım. Yoksa pilates mahvediyor insanı. Ne kadar hammış vücudum. Spor yapın spor

Bu arada bu sabah tartıldım. Veeeeeeeee sonuç : 63.8

Cuma: 65 ti. Fark: 1.2 kg ne kadar çok ödemim varmış. Şaştım kaldım. İnşallah haftaya cumaya en az 1 kg gidecek. Veeee bugün pilates yaparken aynada kendime baka baka bir hal oldum. Öyle incelmişim ki hayretler içindeyim. Bu hafta olmadı da haftaya fotoğraf çekebilirsem çekeyim. Sizlerde görün.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun canım umarım önemli bişeyi yoktur yeğeninin. Menün çok sağlıklı değil. Su çok az olmuş. Öğün atlamamaya çalış canım. Bu çok etkiler kilo vermeni. Ayrıca kendini tam doyuramazsan eğer kaçamak yapma ihtimalin daha da artar.

Doktora mutlaka gitmen lazım çünkü normal değil bu durum. Ayrıca ıspanaklı börekte kaçamak. Yememen lazım. Hatta senin bu hafta bir lokma kaçamağa bile hakkın yok. Bu cezaları harfiyen uygularsan eğer cumaya çok güzel bir sonuç alacaksın.

Bu hafta cezalısın zaten Nur, sakın menünü batırayım deme. Çok kötü kızarım sana.. Bunca zamandır uğraşıyorsun azıcık tut kendini. İncecik olduğun zamanların hayalini kur. Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Bir ileri iki geri yapma.

Böyle her gün tartılırsan daha çok + görürsün. Bırak artık her gün tartılmayı. Mesela ben yine cumaya kadar tartılmayacağım. O zaman daha güzel ve heyecanlı oluyor. Zayıfladığını görmeyince de şımarmıyorsun. Çünkü ben kilo verdikçe şımarıp kaçamak yapanlardanım. Tartılmamak lazım. Bende yukarda dedim yaa dün 65 kg çıktım. Bugün 63.8 . Ne kadar çok fark var arada. Ödemin vardır belki. Bol su ve yeşil çay iç bu aralar.

Ooooooooo ebrum supper ya bende cok istiorum yuzmeyi ama burda yokhatta burda hicbise yokevi aletle doldurdum bende:)
Ebru su cezami kes de baslim bi an once diyetisyenden de menu geldi gec kalktigim icin bu gun sarkti ama bu hafta riayet edecem.haydiiiiiiii cezam geliyorrrr acima bana:)

Seninle birlikte yapabileceğimiz bir şey olsun. Ben yürüyüş olarak düşünmüştüm. Koşu bandın var mı evde? Yada açık havada yürüyebilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…