Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bence harika oldu özlem bu cezalarla önümüzdeki haftanın birincisi olurr.çok mu acımasız olduk :KK47::KK47::KK47:

yok acımasız değil, bence tam tersi çok mantıklı cezalar verdik. 3 farklı spor cezası falan da verebilirdik ama hep birbirini tamamlayıcı nitelikte cezalar verdik. ben bu işin özleme çok yarayacağını düşünüyorum. :KK1:

bence harika oldu özlem bu cezalarla önümüzdeki haftanın birincisi olurr.çok mu acımasız olduk :KK47::KK47::KK47:

sizin cezaları okuyunca birde özlemin menüler aklıma gelince direk kaçamak olayı aklıma geldi ilk yazarken acaba mı yada ikinci bi seçenek mi sunsam acaba ekmeği mi kesse ki dedim sonra düşününce özlemin sorunu ekmekle değildi diye düşündüm yanlış mı düşündüm ki kaçamak yapmasın bu hafta aldığını da verir eksiye bile düşer diyorum:))

uyanınca
1 bardak su ve ilacımı içtim

kahvaltı
3 yk menemen
1 yeşil biber
1 brdak çay
1 dilim ekmek

ara
1 parça haşlanmış tavuk

öğlen
1 tabak tavuk çorba
1 tatlı kaşığı kuru fasülye
salata
küçük bir parça ekmek

beyaz çay

ara
2 3tane hacı hurması

akşam 16:30
1 kaseden az tavuk çorba
3 4 yk bakla üzerine 2 3 kaşık yoğurt

ara
4 5 tane hurma

menün güzel canım sadece hurmalar biraz fazlamı olmuş acaba emin olamadım:44:

yok acımasız değil, bence tam tersi çok mantıklı cezalar verdik. 3 farklı spor cezası falan da verebilirdik ama hep birbirini tamamlayıcı nitelikte cezalar verdik. ben bu işin özleme çok yarayacağını düşünüyorum. :KK1:

sizin cezaları okuyunca birde özlemin menüler aklıma gelince direk kaçamak olayı aklıma geldi ilk yazarken acaba mı yada ikinci bi seçenek mi sunsam acaba ekmeği mi kesse ki dedim sonra düşününce özlemin sorunu ekmekle değildi diye düşündüm yanlış mı düşündüm ki kaçamak yapmasın bu hafta aldığını da verir eksiye bile düşer diyorum:))

haklısınız kızlar iyi oldu bu cezalar.özlemin yorumu ne olucak bakalım.o da beğenir cezalarını :))

aynen öyle oldu
1) 2 kupa yeşil çay +2.5 lt su
2) 60 yarım mekik.30 yanlara eğilme hareketi.30 squat
3) kaçamak yok

bu tam denetleyici baskıcı acı çektirici olmuş en acımasız da benimki olmuş özlem bi haber napıyor kimbilir şimdi okuyunca ne diyecek çok merak ettim :KK55::KK55:

menün güzel canım sadece hurmalar biraz fazlamı olmuş acaba emin olamadım:44:

akşam yemeğini çok erken yedim özellikle saatini yazdım ( denize düşen yılana sarılır bu iyi bahane değil ama) birde yoruldum gün içinde öyle olunca fazlaca oldu

haklısınız kızlar iyi oldu bu cezalar.özlemin yorumu ne olucak bakalım.o da beğenir cezalarını :))

bende çook merak ediyorum

akşam yemeğini çok erken yedim özellikle saatini yazdım ( denize düşen yılana sarılır bu iyi bahane değil ama) birde yoruldum gün içinde öyle olunca fazlaca oldu

bende çook merak ediyorum

ara öğün olarak hurma yenebilir zaten gayet sağlıklı bişey sayısı biraz fazla olmuş sadece.o da nazarlık olsun :nazar:

regl olcam dizginleyemedim kendimi dikkat etmeye çalışıyorum ama işte
çavdar ekmeği aldım bu gün denemedim daha önce hiç bakalım o nasılmış

bende öyleyim Havvacım canım hep tatlı istiyor zor tutuyorum kendimi :KK43:( çavdar ekmeği güzeldir seversin bence.gerçi benim için pek fark etmiyor çavdar, tam buğday,kepekli bana hepsinin tadı güzel geliyor :)))

bende öyleyim Havvacım canım hep tatlı istiyor zor tutuyorum kendimi :KK43:( çavdar ekmeği güzeldir seversin bence.gerçi benim için pek fark etmiyor çavdar, tam buğday,kepekli bana hepsinin tadı güzel geliyor :)))

kepek yemiyorum artık ben kanı düşürüyor kepek benimde malum kansızlık problemim var ilaç alırkende kepeğe devam etmek istemiyorum o yüzden tam buğday yiyordum bugün markette göremedim tam buğday çavdar aldım zaten artık sadece kahvaltıda yiyorum bakalım nasıl olur

ozzlleemm kalan o 4 gün için 30 şınav, 30 mekik, 30 şu hareketten $agustos-2012-egzersiz-resim-3.jpg nasıl olur? :44:

Son düzenleme:
bence de kal biz idare ederiz bi süre daha sen işlerini yoluna koyunca tekrar gelirsin yardımcı kaptan bulabiliriz bi tane senin yükünü hafifletmek için

olmamış ki öğle yemeği yok birde az bence yediklerin

lahana çorbası şu meşhurrr diyet olanı mı? nasıl yapıyorsun ki?

ben zamanında kırmızı meyvler aldım sonra kalori karşılaştırması yapıncca da sade almıştım:KK70:

inşallh canımm:)))

protein diyeti yaptırıyor genelde diyetisyenler duraklama evresinde sende denersin benm elimde liste var kaybolmadıysa sana yazarım onu

teşekkürler kızlar ama ne bilim 2.6 altına düşmüyordum hiç böyle olunca biraz tedirgin oldum

eheheh ne güzel işte bide kaçamak üstüne kaçamak yaptın:))

ödem olabilir belki canım su iç bol bol birde detoks yapsana ödemse atarsın hemen

olammışşşş buu:KK17::KK17:

benim cezam kesinlikle günlük 30-45 dk dışarda yürüyüş

45 dk yürüyüş :)))

Yok canim dgl. Yöresel bir corba. Bende yapaniyorum.

nurcum tşekkür ederim bende hergün gelmeye çalışıyorum en azından akşamda olsa bi 15 dkikamı ayırmak istiyorum çünkü kendimi tutmama yardım ediyo ve burada baya diyet bilgisi kazandım paylaşmak hoşuma gidiyor ben dediğim gibi düğüne kadar filan buralardayım daha sonrası için bilemiyorum umarım biraz daha verebilirim o aralıkta ve sıkılaşırm spor yapamıyorum o canımı sıkıyo en azından haftada 2 gün yapsam diyorum ama mesela bugün yapıaktım ama programı yetiştiremedim anca temizlik yaptım halı sildim duş aldım mat çalıştım şimdi cografya çalışcm soru çözcem filan vaktim kalmadı biraz daha erken kalkmam lazım ama haftada 2 gün uyuyuncada kmse kıyamıyor kaldırmaya bakalım bu hafta bugün hariç kaçamak yapmadan geçirip kilo verirsem yaga gram verirsem biraz böle devam etcem daha sonra bi düzen oturtcam. şimdi skışmamım tek nedeni şu geçtiğimiz bi kaç ayı ders çalışmadan geçirmem ilerleyen günlerde neler olck bakalım

Canim benim Allah zihin acikligi versin.
Hayirlisi bakalim sindilik iyi böyle ;€

özleme ceza olarak yürüyüş olmadı sonradan siz söylediniz düşününcede fark ettim
özleme cezam bu hafta kesinlikle ama kesinlikle
KAÇAMAK YOKKKK!!!!!:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: ( fazlamı acımasız oldum ki yok yok bu hafta yeterince yaptığını düşünüyorum) :KK50::KK50::KK50::KK50:

nur ve başağa da
45 dk tempolu yürüyüş diyorum
:KK47::KK47::KK47::KK47:

Canim ben 45dk tempoli yürüyüs yerine leslie sansone ile 4hizli mil yürüsem olurmu 45-50dk civari sürüyor o program. Yoiutubeda videoyla yapiyorum.
Aslinda disarida yürümeyide seviyorum ve yürürdüm havalar güzelken ama havalar düzelmeden disarida yürüyüs yapamam pek mümkün görünmüor.

Bugün menüm

10
1kade nesfit ve süt
8 badem

16
1 tane tavuk budu ve devam kismi
2 kk beyaz peynir
1 dilim beyaz ekmek ile cemen (tam b. Ekmegi bitmisti)

Aksama dogru bir ev kazasi oldu evde yigenimin. Hastanedeydim.

Suyum ancak 1ltdir

Leslie ile 4 hizli mil (45-50dk.)

X