Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

havvacım hani o velibakları yemiyoduk hemde 3 tane cıss onlar cıss. portakal suyu hazır mı onlar çok şekerli ve diyet için hiç uygun değil

güzel menü olmuş canım.afiyet olsun

canım bu menü pek olmamış bence ( bir kaç gün iyi gidip bozuyosun canım artık bi düzene koyman lazım

Hafif bir menü afiyet olsun cnm
Of harika bir menü tebrikler
Kızlar sporuma 30 dakika dans ekliyorum.aynı zamanda göbişime titresimli kemer taktım.
Oo süpersin cnm dans iyi fikir
Fena dgl afiyet olsun

Menün cok hafif cnm dikkat etmişsin ...fasülye ve bulgur bugün de yiyeceğim mecburen
canım bu menü pek olmamış bence ( bir kaç gün iyi gidip bozuyosun canım artık bi düzene koyman lazım

Cnm haklısın da eski hali yok yine de dikkat etmeye çalışıyorum

Günaydın kızlar Aklım sürekli sizde ama hiç fırsatım olmuyor. Yetişemiyorum artık hiç bir şeye. İş çok yoğun. Evde bebiş hastaydı şükürler olsun şuan çok iyi. Sizden uzak olmak bana da hiç yaramıyor ama gelemiyorum bir türlü.

Gunaydın cnm hosgeldin.. Bebisin iyi olmasina sevindim.
Ben hic degilim Ebru'cum ne oldu anlamadım. +1.5 2 aXrasındayım.
Takimin ortalamasini etkilemek istemiyorum.napsam acaba? Az once kahvalti ettik.yarina kadar bisey yemesem mi acaba.:-/

Ebrucum ya ben bu hafta baturdum resmen ya. Dün yediklerim hem mideni hem beni mahfetti. Pesinden leslieyle spir yaptim ama batti bi kere. Glrdgm kadariyla diger arkadaslarinda durumu gecen haftaki dgl. Insallah yibede güzel bir derece eseriz

kızlar merhaba nasılsınız herkes artıdayım diyor ben cumadan beri tartılmadım.haftasonu yediklerimden sonra korkuyorum (

günaydın kızlar gelemiyorum bnde geçmişi okuyorum ama çok yogunum okul staj kpss filan bu hafta bnde klo aldım sanırım çünkü iştahım tavan yapmış durumda bakalım yarın kaç çıkıcam

günaydın kızlar kahvaltıyı kaçırdım. gece çok geç uyudum, sabah geç uyandım. öğleden devam edicem. :44:

Neden böyle oldu acaba güzel kilo verdim diye bıraktın mı kendini? Geçen hafta çok güzeldi çünkü. Eğer yarın çok + görürsen bildirim yapma. Hiç olmazsa kilo verenlerin hakkını yememiş ol. Duruma göre bak listenin durumu kötüyse eğer ortalamamız %0.30 un altında olursa bildirim yaparsın. Olmazsa eğer yapmazsın. Duruma göre davranalım.

Ebrucum ya ben bu hafta baturdum resmen ya. Dün yediklerim hem mideni hem beni mahfetti. Pesinden leslieyle spir yaptim ama batti bi kere. Glrdgm kadariyla diger arkadaslarinda durumu gecen haftaki dgl. Insallah yibede güzel bir derece eseriz
Ne yedin ki dün? Kaçamak mı yaptın?

günaydın kızlar gelemiyorum bnde geçmişi okuyorum ama çok yogunum okul staj kpss filan bu hafta bnde klo aldım sanırım çünkü iştahım tavan yapmış durumda bakalım yarın kaç çıkıcam
Günaydın Burcu sende hoş geldin. Bakalım yarın neler olacak. Sanırım bu hafta herkesin durumu çok kötü.

kızlar merhaba nasılsınız herkes artıdayım diyor ben cumadan beri tartılmadım.haftasonu yediklerimden sonra korkuyorum (
Merhaba Özlem hoş geldin Kötü düşünme kötü olmasın. İnşallah yarın tartıda güzel sonuçlar görürsün.

Şimdi biraz geçmiş okuyayım ama alıntı yapmayacağım. Nasıl bir geçmişle karşılaşacağımı bilmediğim içinde korkuyorum. Umarım bitirebilirim.

Geçmişe cevap vermeyeyim alıntı yapmayayım diyorum ama dayanamıyorum. İlla dürtüyor bişey bir bakmışım bir sürü alıntı yapmışım

Tatlım ismini bilmiyorum kusura bakma. Karşılaşamadık bir türlü seninle. Yoo hatırladım galiba ismini. Yanlışsa kusura bakma lütfen. Havva' ydı sanırım. Menün gayet güzel merak ettiğim şey diyetisyene mi gittin. Yoksa bu menüyü kendin mi oluşturdun?

Özlem rezalet bir menü olmuş. Farkındasın biliyorum. Ama kendine gel lütfen.

ebrucum naptın sen hemen toparlanmlısın korumaya geçmelisinnn bak bn koruyorum ve vücudum sıkılaşıo diyeti bıraktıgımda aldıgım 40 beden pantolon yani yine 61 filandım biliosun şimdi bol geliyo

ben takıma alınmıcam mı(2::2::2::2::2::2::2::2::2:
Haklısın Burcu. İpin ucunu bırakınca gidiyor, bırakmamak lazım. Bedenim gayet güzel. Aldığım kilo genelde göbeğe gidiyor. Ayva gibi bir göbeğim vardı geçen hafta. Bakalım bu hafta tartı da nasıl bir sonuç alacağız. Geçen hafta ufaklığın hastalığı nedeniyle gidemedim spora. İnşallah bu hafta gideceğim. Hayırlısıyla başlasaydım spora süper olacaktı.

Sakın haaaa Funda umarım bırakmamışsındır kendini. Umarım bu haftada güzel bir sonuç alacaksın. Sabırsızlıkla bekliyorum yarın ki kilonu

Menün çok kötü Nur. Hiç bir mazeret kabul etmiyorum. Bu şekilde beslenerek bir ileri iki geri yapıyorsun. Tut kendini biraz. Hatta diyet işi bitmeden davetlere gitmemeye çalış. Yoksa bu işin sonu gelmiyor. Emin ol diyet bittiği zaman yani korumaya geçtiğin zaman çok daha kötü olacak senin için. Şimdiden kendine dur demeyi öğren lütfen.

Bugünkü menüm

09:00
1 dilim ekmek
2 hamburger eti

15:00
1 dilim ev yapımı pasta:26:

16:30
1 tabak peynirli makarna

Aralarda 2 sade türk kahvesi

2L su

Spor
30 dk dısarıda yürüyüş
Menün çok kötü olmuş Özlem.

Dikkat dikkat dikkat!!!

Kızlar genel olarak şimdiye kadar okuduğum bütün menüler çok kötü. Hemen hemen herkesin menüsünde yenmemesi gereken yiyecekler var. Unutmayın ki burada yarışıyoruz. Karşılığını da zayıflayarak incelerek alıyoruz. Yani yediğiniz her lokmanın hesabı kendinize ait ve takım arkadaşlarınıza karşı bir sorumluluğunuz var. Son bir aydır düzenli takip edemiyorum takımı. Gerçekten çok ama çok yoğun yaşıyorum. Size zaman ayırıp tek tek hepinizle ilgilenmek istiyorum ama son zamanlarda bu mümkün olmuyor. Bugünden itibaren düzenli bir şekilde gelmeye çalışacağım. Lütfen herkes kendine çeki düzen versin. Hep birlikte kurtulalım şu fazlalık kilolardan.

Vücudumuzun sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için belirli bir enerji ihtiyacı vardır.
Bu enerjiyi ifade eden birime ise kalori adı verilir.
Enerji aldığımız besin grupları:
Besinlerin içeriğinde en fazla yer alan besin ögeleri listelenmiştir.
Bu besin ögeleri vücuda alınmadığı takdirde
metabolizma işlevlerini düzgün olarak gerçekleştiremeyecektir.
Gün içinde tüketilmesi gereken besin ögeleri dağılımı;
Yağ dokusu normalin altında ise hem yağ dokusunun hem de kas dokusunun artması ile sağlıklı kilo alımı gerçekleşebilir.
Ancak öncelikle zayıflığa neden olan durumu irdelemek gerekir.
Harcama yapabilmek için vücudun öncelikle dışarıdan alması gereken enerjiye
ihtiyacı vardır.
Aksi halde harcama da yapmayacaktır.

Kızlar bu bir sitenin bana göndermiş olduğu mail. Çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…