Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Nişan alişverişini bitirdiniz mi burcu
Bizde birsürü şey alinir
Başka zaman olsa çok zevk alırsın ama zoraki olunca birde aldiklarini başkası ödeyince kasılıyorsun

bitirdik canım gencay hiç paraya acımadı ama ben acıdım 450 ye abiyemi aldım 90 a ayakkabı 30 a çantamı aldım onada 300 e takım aldık. daha anası babası var bizimkiler filan su gibi para harcandı o gün yaaaa :KK23:

Gelirkende kardesimle yuruyerek geldik kizlar 1 saat surdu. Giderken 45dk surmustu. Ay hizimi alamadim daha yurumek istiyorum.:-D:-D

Belki tarih degisir demistin cnm ondan sordum.hayirli olsun kiyafetler simdiden tebrikler.;-)

Son düzenleme:
Gelirkende kardesimle yuruyerek geldik kizlar 1 saat surdu. Giderken 45dk surmustu. Ay hizimi alamadim daha yurumek istiyorum.:-D:-D

Belki tarih degisir demistin cnm ondan sordum.hayirli olsun kiyafetler simdiden tebrikler.;-)

maşallah sana ne güzel yürümüşsün

sabah(10:00)
1 haşlanmış yumurta
2 dilm salam
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim kızarmış ekmek
şekersiz çay
domates biber

öğle(15:30)
fasulye turşusu kavurması

akşam(18:00)
yarım kase yayla çorba
1 porsiyon nohut
salata

2.6 litre su

Burcucum kiyafetini almissin cok da kilo verme istersen tatlim.stres yapma bos yere cok hos gorunuyorsun:nazar:

yok canım yer tuttuk orada olacak. tamda çıtır değilim kuzum ya basenler gitmiyo :KK50:

Öylemi salonda olacaksa baya gzl uygun almissin abiyeni hic dert etme gencayda rahat olsun takimda cok uygun :KK70:

Gider canim mutlakada ne yapmak gerek bilmiyorum sıkımı etin o bölgede, degilse sporla gider. Yada biraz daha kilo ver nisandan sonra mutlaka azda olsa gider ama bende artik genia kemik olayina inaniyorum. Benimde kalacak galiba. Nasilki herkesin burun kemigi bile farkli kalcada öyle bence :KK70:
En kötü ihtimal yemegin salcalisi deriz :KK70: :KK70:

X