Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar troid testimin sonucunu aldim baya düzelme var zaten yoksa mümkün dgl bukadar kilo veremezdim

selam kızlar ya bi türlü selam veremedim balayı için otel bakıodum kaptırmısım kendmi :KK52:

Kizlar troid testimin sonucunu aldim baya düzelme var zaten yoksa mümkün dgl bukadar kilo veremezdim

tiroidler zaten düzenli beslnmeyle kendini toparlar canım ama tabi türünede bağlı ama genelde beslenme kaynaklı biliyorsun yemen yememen gerekenler. Birazda karadenizli hastalığı diye bilinebiliyo :KK9:

Günaydın kızlar :KK16: Bugün büyük kızımın doğum günü :KK16: Doğum gününü okulda arkadaşlarıyla birlikte kutlayacağız. Hazırlıkları ve onunla ilgilenmem lazım. Bugün gelemeyebilirim. Hepinizi öpüyorum :KK3:

Can8m nice senelere
Yeni yasinda daima mutlu olmasi diligiyle

canım bnede duraklama döneminde yapmıştım ama hiç bıkmadım hala yiyorum zevkle yapıp yediğğim için sanırım :KK52:

iyi bi menü canım ama daha iyi olabilir :KK51:

heyy doğum günü kutlu olsun zamannn mutlu yaşlarrrrr :KK54:

Burcucum ben normalde eti cok severimama fazla yiyince de sıkiliyorum

Burcucum ben normalde eti cok severimama fazla yiyince de sıkiliyorum

demek ki benm yerimde olsan kafayı yersin canım evdede etsiz yemek pişmez gencaylardada her hafta et yemekten daralıyorum ama o kadar yememe ragmen protein çok tükettiğim için sanırım çok kilo almıyorum :KK52:

selam kızlar ya bi türlü selam veremedim balayı için otel bakıodum kaptırmısım kendmi :KK52:
ne tarfta düsünüyorrsun canim

tiroidler zaten düzenli beslnmeyle kendini toparlar canım ama tabi türünede bağlı ama genelde beslenme kaynaklı biliyorsun yemen yememen gerekenler. Birazda karadenizli hastalığı diye bilinebiliyo :KK9:

Yok canim beslenmyle düzeltemezdin zaten 82kg a cikmamda troidlerim büyük rol oynadigini düsünüyorum. Hap aliyorum ve büyük ihtinalle ömür boyu alacaksin dedi doktorum simdi ayni dozajda dvm ediyorum düzelirim insallah

Kurallarinizi okudum bende size katilmak istiyorum

canım hoşgeldin ben burcu kaptan yardımcısıyım mart 13 agustos 23 arası 16 kilo verdim mezun oldum sende kendini isim boy kilo hedef kilo şeklinde tanıtırsan sevinirim aramıza hoşgeldin

ne tarfta düsünüyorrsun canim

Yok canim beslenmyle düzeltemezdin zaten 82kg a cikmamda troidlerim büyük rol oynadigini düsünüyorum. Hap aliyorum ve büyük ihtinalle ömür boyu alacaksin dedi doktorum simdi ayni dozajda dvm ediyorum düzelirim insallah

gencay alanya istiyo canım okurlar yada avsallar yada incekum

canım hoşgeldin ben burcu kaptan yardımcısıyım mart 13 agustos 23 arası 16 kilo verdim mezun oldum sende kendini isim boy kilo hedef kilo şeklinde tanıtırsan sevinirim aramıza hoşgeldin

gencay alanya istiyo canım okurlar yada avsallar yada incekum

Süper ornin denizide temiz genel olarak. Antalyaninda öyle süper valla insallah gönlünüze göre bir otel bulursunuz :)

Süper ornin denizide temiz genel olarak. Antalyaninda öyle süper valla insallah gönlünüze göre bir otel bulursunuz :)

ben pek bilmiyorum canım o tarafları biz genelde karadenize filan gittiğimz için ailecek köye filan o yüzden pek bilmem :KK51: gencay a güveniyorum bu konuda :KK23:

X