Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar ben bu gün ve yarın evde değilim,oğlum bu gün daha kötü ateşi fazla var.ben ilçede oturuyorum annemlere gidiyorum oğlanı doktora yarın doktora götürmek için.

Gecmis olsun cnm.umarim ciddi bir sorun yoktur.
kızlar ben dershaneye sınava gidiyorum gelirim 3 e doğru :KK52:
Basarilar burcucum.balayi yeri baktiginiza gore dugun tarihi netlesmistir insallah.hersey gonlunuzce olsun cnm.
Günaydın kızlar :KK16: Bugün büyük kızımın doğum günü :KK16: Doğum gününü okulda arkadaşlarıyla birlikte kutlayacağız. Hazırlıkları ve onunla ilgilenmem lazım. Bugün gelemeyebilir. Hepinizi öpüyorum :KK3:
Nice saglikli,mutlu yillar diliyorum kaptan.;-)

Son düzenleme:
Kizlar yaklasik 1 saattir yollardaydim.anneme yuruyerek geldim.:-D

Kizlar yarim saat önce yemegimi yedim bu günü tanamen ekneksiz geciriyorum. Ispanak yemegimde az pirinc vardin ama o kadari bana zarar etmiyor en sevdigim ve bana en iyi kilo verdiren ve doyurab yemek ispanak yemegi ve yanina yogurt. Aksama 1tabak daha yiyecegim insallah. Günüm kacamaksiz geciyor insallah kacamaksiz kapaticam. Biraz suya yüklenmeliyim yine az ictim

Gecmis olsun cnm.umarim ciddi bir sorun yoktur.

Basarilar burcucum.balayi yeri baktiginiza gore dugun tarihi netlesmistir insallah.hersey gonlunuzce olsun cnm.

Nice saglikli,mutlu yillar diliyorum kaptan.;-)

6 eylülde canım düğünümüz :KK52:

Yemek tenceresinde azacik kalmis, belkide benim yemek saatim gelene kadar bitecek sanirim menüm degisecek :KK70:

Son düzenleme:
Kizlar yarim saat önce yemegimi yedim bu günü tanamen ekneksiz geciriyorum. Ispanak yemegimde az pirinc vardin ama o kadari bana zarar etmiyor en sevdigim ve bana en iyi kilo verdiren ve doyurab yemek ispanak yemegi ve yanina yogurt. Aksama 1tabak daha yiyecegim insallah. Günüm kacamaksiz geciyor insallah kacamaksiz kapaticam. Biraz suya yüklenmeliyim yine az ictim

Bende cok seviyorum canim ama ev halkindan kimsr yemiyor
Baxen çok canim isteyince yapiyorum kendime

X