Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlaaar nasılsınız :KK16:

ben berbatım ya sınav yaklaştıkça sürekli yiyorum iş çığrından çıktı 60 kilo oldum :KK14:

Beni tekrar aranıza alır mısınız burdan ayrılınca olmuyo hiçbi şekilde :KK50:
Üzüldüm cnm ya ama iste buranin etkisi cok önemli
oda çok kötü cnm ya ben hiç kstan vermedim diyet boyunca halada burda öğrendiklerimi devam ettiriyorum yapabilirsin iradeli ol

Kastanmi veriorum obuda bilmoyorum ama gevsegim baya. Äncedende gevsekti etim aslinda ama bilmiyorum ya diyetisyenede para veremem yagdanmi veriorum diye :KK70:

Üzüldüm cnm ya ama iste buranin etkisi cok önemli

Kastanmi veriorum obuda bilmoyorum ama gevsegim baya. Äncedende gevsekti etim aslinda ama bilmiyorum ya diyetisyenede para veremem yagdanmi veriorum diye :KK70:

canım etin gevşek olup olmaması değil de yagdan giderse belirgin oluyo kilo vermen ama kastan gidince yag kaldığı için değişen bişi oluyo :KK51:

canım etin gevşek olup olmaması değil de yagdan giderse belirgin oluyo kilo vermen ama kastan gidince yag kaldığı için değişen bişi oluyo :KK51:

Bende gevseklikten kompleks yaparak zaten kasim yok olanda eriyor sandin. Kilo verdgn baya belirgin, her görende diyornsen zayifladinmi. Ozaman ben yagdan veriyorum galiba insallah :KK70: bide ölcülerimi aliyor not ediyorum bay fark var :)

Bende gevseklikten kompleks yaparak zaten kasim yok olanda eriyor sandin. Kilo verdgn baya belirgin, her görende diyornsen zayifladinmi. Ozaman ben yagdan veriyorum galiba insallah :KK70: bide ölcülerimi aliyor not ediyorum bay fark var :)

O zaman yagdan gidiyordur cnm

Son düzenleme:
heyyyyyy çok sevindimm tatlım hayırlı olsun sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inş. :KK49::KK52:
burcum....cok tesekkur ederım arkadasım...

Hoş geldin özlem:KK66: bende 25 yaşında,1,65 boyunca ve 82 kiloyumdur galiba şuan.bende 60 olmak istiyorum.2013 mayısta buraya başladığımda 75 kiloydum.60 olmama az kalmıştı ama sonuç gördüğün gibi...Hepbirlikte uğraşırız canım..

1 tatlı kaşığı pekmez-tahin çok gelmemişti gözüme.1 baklavada..ama dengesiz oldu hepsi aynı menüde olunca..:KK53: meyvelerde varr işin içinde.:KK53:

O gün sabah çok çok az yemiştim.acıkınca meyve yedim ama çok olmuş sanırım meyvelerde..zaten meyvelerde tok tutmadı.
jillian'ı nedendir bilmiyorum ama çok seviyorum bebişimde seviyor benimle birlikte yapıyor.:KK4:en iyisi kendime bir hedef belirleyim o kiloya düşünce jillian'a başlayim geri.
Evde çavdar ekmeği tüketiyorum kaptan.yemekte görümcemdeydik kebabın yanına kebap ekmeği almışlar ondan yedim.:KK17:

Cnm seninle tanışmamıştık sanırım.Ama çok sevindim.Allah'ım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah..:KK16:
cok tesekkur ederım canım

herkese merhaba..
arkadaslar kac gundur uğrayamıyorum,kusura bakmayın.ama bi bilseniz neler oldu :)

kısaca şöyle özetleyeyim :
teyze oluyorsunuz
:KK76::KK76::KK76::KK76:

:nazar::nazar::nazar:
hamileyim
:nazar::nazar::nazar:
[/
canım tanışmadık ama böyle güzel bi habere kim sevinmez ki senin adına çok mutlu oldum Allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin​

cok ama cok sağolun..amin

:nazar::nazar: hayırlı olsun canım cok sevındım cıtır anne oluyorsun hıııı :KK34: ayyy darısı bana :KK16: :KK52::KK52:
cok tesekkur ederım canım.amin inşallah

. Ay canim hayirli olsun cok gzl bi haber. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin
tesekkur ederım..amin

Tatlım çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim.:nazar:

Canım düğün arfesini bekler tüm aksilikler sıkıntı etmeden sakin durmaya çalış herşey düzene giriyor sen yıprandığınla kalıyosun.benim düğüne 2 hafta kala düğün salonu sahibi arayıp sizin düğünü başka salona alalım dedi biz 1000 kişilik tutmuşuz adam 500 kişilk salonu söylüyo neymiş de bakanlar gelecekmiş cinnet hali tahmin edersin,antebe gidene kadar eşimde bende zır zır ağladık arabada yetti dedik ya en mutlu olmamız gereken zamanda yaşadığımız onca şey alt üst etti bizi ama noldu geçtii hepsi sabret sadece.

tebrikler canım:nazar:

tebriklerrrrr:nazar:
tesekkurlerrrr...

Ben genelde ezine yiyorum canım. Çok hoşuma gidiyor ezine peynir. Bir ara Tahsildaroğlu alıyordum, sonra kaanlar denedim bir süre. Enka aldım. Şimdi de BİM de satılan koyun ve keçi peynirleri var. Onlardan alıyorum. Canım peynir istedi :KK9:

Yok yaaa senin menünde yazıyordu. Bakacağım yeniden. :44:

Hoşgeldin canım :KK16: Biz iyiyiz de sen nasılsın? Dönmeyi düşünmüyor musun takıma? Kilon nasıl gidiyor?

Oh ne güzel gezmişsin ama biliyorsun ki takımı ihmal etmememiz lazım. Mesaj saymıyoruz ama ben görebiliyorum kim ne kadar mesaj yazıyor diye. :KK34:

Menün gayet güzel olmuş canım. Ama su az olmuş. :KK34:

Bu harika bir haber Nihal :KK16: Kocaman tebrik ediyorum seni :KK9: Allahım inşalla sağ sağlim kucağına almayı nasip eder. :KK16:

Ara ara böyle dönemler olabilir canım. Sen üzme kendini. Her şey yoluna girer. Sen kendini üzdüğünle kalırsın. İnşallah en kısa zamanda düzelir her şey.

Nerdesin sen bakim kaçak. Yoksun bir haftadır. :KK20:

Bulmanıza çok sevindim canım. İnşallah sorun neyse düzelir biran önce. :26:

Menün güzel görünüyor ama bu kezde az olmuş gibi geldi bana. Özlem' cim içtiğin şeyleri saatli yazma canım. En sona yazdığın gibi toplam yaz lütfen. Menünde sadece yediğin öğünler olsun. İçecekleri ekleyince menün çok kalabalık görünüyor. Yorumlarken zorlanıyorum. Sabah, öğle ve akşam olarak yaz. Ara öğünleri de ekle araya ama sadece yediklerini yaz. İçtiklerin tek tek olmasın.
amin ebrucugum,tesekkurler..

gebeliğim dolayısıyla ilaç kullanıyorum.gözümü açamıyorum uykudan.normalde gec yatıp erken kalkan bırısıydım.hormonlarım altüst..
yıne de yaşanası duygular..
allahım düşleyen herkese nasıp etsın

ebrucugum vesilesiyle tüm arkadaslar;
yarın bır sıkıntı olmazsa basarı hikayemi paylaşıcam.
bilginize..

Okuyacagim insallah, topamda
Kac kilo vermistin cnm?

gebeliğim dolayısıyla ilaç kullanıyorum.gözümü açamıyorum uykudan.normalde gec yatıp erken kalkan bırısıydım.hormonlarım altüst..
yıne de yaşanası duygular..
allahım düşleyen herkese nasıp etsın
Amin, Allah sanada kolaylik versin :)

slm kızlar 2 gündür giremiyorum bende oğlumda hastayız,kendimi bıraktım oğlumla uğraşıyordum.şükür ateşi düştü kusmasıda durdu.

X