Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Biraz pilim bitti galiba bugün ama su iceyim oda arka planda kaldi bugün

:-D ben de 1 litre icebildim daha fazlasini icemiyorum :KK43:

Menumu de yaziyim firca yemeyi goze alip :/

Sabah 1 yumurta 2 zeytin 1 dilim ekmek

oglen 1 tane salatalik 1 tabak corba

Aksam 1 tabak corba biraz yogurtlu havuc [cok tane lahana dolmasi] :KK43: yemekten once 71.5 kiloydum yemekten sonra 72.2 oldum ah o dolmalarrr :KK43: ama yarin dolmalar icin spor yapicamm soz O:-)

:-D ben de 1 litre icebildim daha fazlasini icemiyorum :KK43:

Menumu de yaziyim firca yemeyi goze alip :/

Sabah 1 yumurta 2 zeytin 1 dilim ekmek

oglen 1 tane salatalik 1 tabak corba

Aksam 1 tabak corba biraz yogurtlu havuc [cok tane lahana dolmasi] :KK43: yemekten once 71.5 kiloydum yemekten sonra 72.2 oldum ah o dolmalarrr :KK43: ama yarin dolmalar icin spor yapicamm soz O:-)

Cok tane lahana dolmasi haricinde gzl ni menüymüs :)

Hobulduk canim,boyuma gore 57-58uygun ama yasima gore biraz fazla diyolar,turkmenistanda yasiyoruHajerin anlami sizdeki ayni ama burda Hajar diyolar,ben aslinda cok cabuk kilo veren biriyim,daha saglikli kilo vermeye calistim ama bi turlu beceremedim hep fazla kacirdim,bu diyeti daha once kendim denedim deneyenleri cok takip etdim hic bir zararini gormedim, artik bu diyetle normal kiloma gelip,istahimi kontrol altina alip kilo koruma evremi saglikli beslenerek yapicam .bu arada seni tebrik ediyorum kaptanligi cok iyi yapiyosun her seyle ilgileniyosun vede tesekkur ediyorum.
Kiloda yaş önemli değil canım. Sen 57 ye geldiğin zaman güzel bir şekilde spora da başlarsın. İyice sıkılaşır 54 gibi görünürsün zaten. Kilon azda olsa eğer vücudun sıkı değilse zaten zayıf görünmüyorsun. Hala yaptığın diyete onay vermiş değilim haberin olsun. Kaptanlık içinde çok teşekkür ederim, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. :KK16:Bu takım sayesinde yaklaşık 25 kilo verdim, bir nevi borcumu ödemek için uğraşıyorum diyelim. :KK34:

yaparım tabi zaten her gün uyanınca tartılıyorum :)

:KK70: aynen valla :KK70: biz aile boyu tombişiz bütün suçlusu annem. çokta güzel yemekler yapar amaa :KK70: geçen patlıcan almış bu sıralar kesin karnı yarık yapar:KK53: benim de çok sevdiğimi biliyo. ama bennn yemicemm tabikii :KK51:
1- Patlıcanın mevsimi değil. Yani şuan için sağlıksız bir sebze. Ayrıca sen bütün aile tombişiz dedin yaaa bir araştırmama göre şişmanlık genetik değilmiş. Tamamen beslenme alışkanlığıyla alakalıymış. Yani annen şişman ama senin şişmanlığın anneninkine bağlı değil. Ben bir ara genetik etkisi var sanıyordum ama yanılıyor muşum. Yani senin şişmanlığının birinci suçlusu anneciğin :KK9:

Biliyorum tatlim mantikli gorunmuyo Ama daha once yaptygymda ise yaramisti ve bu diyetle kilo verenlerin cogu hazir meyve sulari icerek kilo vermisler,bide calistigim icin hazyra yoneliyorum.
Meyve suyunun her türlüsü sağlıklı değil zaten. Meyvenin suyunu içmek yerine tamamen yememiz gerekiyor.

Kaynanam böyle:KK52:yaş ve boyunu merak ettim.:KK34:

Canın sağolsun:KK16: ama hiç evde oruk yapmadım ben.:KK17:
Nasıl yani? Ciddi ciddi yapmadın mı? Genelde herkes biliyor diye biliyorum. Benim eski kayınvalide çok güzel yapardı. Tadı hala damağımda. Sizin oraların yemeklerine hastayım zaten. :KK56:

gamzeerdi' nin Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi
Ekim / 1,6
Kasım / 15,7
Aralık / 3,5
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 20,8 KİLO

Sevgili gamzeerdi, 18 Ekim 2013 (332. Etap) ve 81 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 20 Aralık 2013 (340. Etap) tarihinde toplam 20,8 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Tebrik ediyorum.Ama nasıl oluyor? kasım ayında 15.7 kilomu?
Özlem görmen lazımdı o kızın yarışmadaki halini. Her hafta birincilik kazandı ama ben inanmıyorum onun o kadar kilo verdiğine. Tabii ki bunu dile getirmedik ama nedense içimden hiç inanmak gelmedi. Çünkü imkansız bir ayda 16 kilo. Olsa bile eminim çok sağlıksız. Yakın zamanda verdiğini yeniden alır gelir zaten. :KK34:

Tabi kendimi tatlı canavarı olarak tanıtabilirim =) Şuan kilom 68, hedefim ilk etapta bu 8 kilodan kurtulmak. Tartıda 59.9 yazdığını bir görebilsem. Boyum da 165.
Tatlım ismini de yazarsan sevinirim. :KK34:

zayiflarsam buyurum belki :/ oda belkii. Topuklu ayakkabiya muhtacim :KK43: bide sevgilim 1.80 biliyo musun hic hosuma gitmiyo bu durum.

Bide kokuyu karistirma simdii O.O cok guzel kokular geliyo annem yemek yapiyo. Seyy lahana dolmasi yemek Serbest mi :-D
Gerçekten aranızda çok fark varmış. Yaşın daha küçük uzarsın inşallah diyeceğim ama kızlarda 17 yaşına kadar uzanılabiliyor diye biliyorum. Birde ailede boy ufaksa yani genetikse yapacak bişey yok. Sevgilinle boy farkına takılma. Allahtan topuklu ayakkabılar var, ben çok severim topuklu ayakkabı ama artık giyemiyorum kolay kolay. Şimdi ayaklarım rahata alıştı zora sokamıyorum. :KK9:

Bugün menüm

Erlen kalkmama ragmen sanirim saat 10-11 gibi kahvalti yaptim. Kahvaltiligim yoktu aslinda
1yumurta
Cok az ince dilimledigim sucuk
1 ufak dilim beyaz ekmek baska yokti

13
Cok fena oldum kizlar yanimdakinde kinder cikolata vardi uzunundan onu yedim yoksa asla yemem biliyorsunuz.

15
Yine baska yerdeydim
1/2 topuz ekmek dedigimin beyaz unlusundan

19
2 balik filet izgara
Salata

Su hic icenedim neredeyse
Papaty ve nane v
Cayi ictim 1lt civari
Bugün baya merdiven ciktim
Birazda hareketli bi gündü
Menün hiç ama hiç olmamış Nur. :KK47: Hadi bakalım haftaya birinci olmamız lazım. Yarından itibaren senden süper menüler bekliyorum ona göre. :KK34:

Cok tane lahana dolmasi haricinde gzl ni menüymüs :)

Yemis bulundum iste kaptirdim kendimi azicik :-D

bide kizlar ben bu sabah ac karna 71.9 dum aksam ac karna 71.5 oldum ama spor da yapmadim pek hareket te etmedim sadece 1 lt su icip aksama kadar test cozdum. Acaba ben kaslarindan mi veriyorum ki kiloyo

Selam kizlar gelemedim bugun son hazirliklari yaptik gencayla gezdik tozduk bugun biraz ole yeni gelen arkadaslar var sanirim kendimi tanitayim ben burcu 21 yasimdyim
8 subatta nisanim var 13 mart 23 agustos arasi 17 kilo vererk mezun oldum dugunum 6 eylulde ins o zamana kadar biraz kilo vermk istiyorum ama yiyorum bu aralar ins. Verecegim az daha :KK42:

Kiloda yaş önemli değil canım. Sen 57 ye geldiğin zaman güzel bir şekilde spora da başlarsın. İyice sıkılaşır 54 gibi görünürsün zaten. Kilon azda olsa eğer vücudun sıkı değilse zaten zayıf görünmüyorsun. Hala yaptığın diyete onay vermiş değilim haberin olsun. Kaptanlık içinde çok teşekkür ederim, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. :KK16:Bu takım sayesinde yaklaşık 25 kilo verdim, bir nevi borcumu ödemek için uğraşıyorum diyelim. :KK34:

1- Patlıcanın mevsimi değil. Yani şuan için sağlıksız bir sebze. Ayrıca sen bütün aile tombişiz dedin yaaa bir araştırmama göre şişmanlık genetik değilmiş. Tamamen beslenme alışkanlığıyla alakalıymış. Yani annen şişman ama senin şişmanlığın anneninkine bağlı değil. Ben bir ara genetik etkisi var sanıyordum ama yanılıyor muşum. Yani senin şişmanlığının birinci suçlusu anneciğin :KK9:

Meyve suyunun her türlüsü sağlıklı değil zaten. Meyvenin suyunu içmek yerine tamamen yememiz gerekiyor.

Nasıl yani? Ciddi ciddi yapmadın mı? Genelde herkes biliyor diye biliyorum. Benim eski kayınvalide çok güzel yapardı. Tadı hala damağımda. Sizin oraların yemeklerine hastayım zaten. :KK56:

Özlem görmen lazımdı o kızın yarışmadaki halini. Her hafta birincilik kazandı ama ben inanmıyorum onun o kadar kilo verdiğine. Tabii ki bunu dile getirmedik ama nedense içimden hiç inanmak gelmedi. Çünkü imkansız bir ayda 16 kilo. Olsa bile eminim çok sağlıksız. Yakın zamanda verdiğini yeniden alır gelir zaten. :KK34:

Gerçekten aranızda çok fark varmış. Yaşın daha küçük uzarsın inşallah diyeceğim ama kızlarda 17 yaşına kadar uzanılabiliyor diye biliyorum. Birde ailede boy ufaksa yani genetikse yapacak bişey yok. Sevgilinle boy farkına takılma. Allahtan topuklu ayakkabılar var, ben çok severim topuklu ayakkabı ama artık giyemiyorum kolay kolay. Şimdi ayaklarım rahata alıştı zora sokamıyorum. :KK9:

Menün hiç ama hiç olmamış Nur. :KK47: Hadi bakalım haftaya birinci olmamız lazım. Yarından itibaren senden süper menüler bekliyorum ona göre. :KK34:

Haklisin kaptancim, nesfit aldim bu aksam kalmamisgi. yarina hazirim sanirim :KK70:

Bu arada doktorum bana 21 yasina kafar uzayabilirsun demisti yillar önce. Hicte öyle olmadi ama cokta kötü dgl, sevdigimde cok uzun dgl zaten. topuklu giyince problem olmuyor :KK70:
Allah nasip ederde yanyana geliriz insallah :KK43:

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrr.pazar diye kendinizi salmayın.Uyanın hadii:KK36::KK52:
Bu hafta iyi bir sonuç almamız lazım.Benimde şu kabızlık sorunum olmasa 10 numara olacak herşey ama inşallah düzelir.:KK16:
Dün gece saat 11'de menümü paylaşmak istedim forumda bakım varmış giremedim.:44:

Dünkü menüm

sabah 09:30
2 kuru incir+3 ceviz+yarım muz
süt
(zencefil,tarçın ve yarım çay k. ballı)

öğle 12:30
4 yk bulgur pilavı
1 kase kurufasulye
4 yk yoğurt+1 yk keten tohumu
sirkeli salata

ara 14:00
1 kuru incir
16:00
1 küçük kivi

akşam 17:30
2 haşlanmış yumurta
1,5 dilim çavdar ekmeği
biraz peynir,zeytin ve çay

ara20:00
biraz yer fıstığı+çekirdek ve çay

2,5 litre su
1 kayısılı form çayı

spor
11:00-->
30 dakika koşu bandında koşu+yürüyüş 230 cal:KK8:

Son düzenleme:
:KK54:Günaydın kızlar :KK16: Herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı ve kaçamaksız bir pazar diliyorum. :KK54:

Kilo çizelgelerimiz gelmişşşşşşşşşşşşşşşş :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

evet butun suclusu annem de :-( 30 cm var aramizda napicam ben ya :KK43: cok boy farkimiz cookkk

:KK54:Günaydın kızlar :KK16: Herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı ve kaçamaksız bir pazar diliyorum. :KK54:

Bu hafta iyi bir sonuç almamız lazım.Benimde şu kabızlık sorunum olmasa 10 numara olacak herşey ama inşallah düzelir.:KK16:
Dün gece saat 11'de menümü paylaşmak istedim forumda bakım varmış giremedim.:44:

gunayydinnn kizlarrrr :-D gunaydinnn ablalarimmmm :-D herkese saglikli mutluuu huzurlu pazarlarr

Günaydın cnm dogru bi ara bende giremedim

kızlar gunaydın giremedim lütfen kbakmayın nişanlımla sorunlar vardı ayrılma noktasına geldik gibi birsey hersey kotu gidio ama bugunden itibaren ne olursa olsun yazıcam hergunn hemde kilo vermem ve kendmi iyi hissetmem lazımm bi şekilde kndime glmeliyim:KK43:((

Gunaydin kizlar dun pek bisey yazamadim bursaya arkadaslarimi ziyarete geldim demistim ama keske gelmeseydim hic ummadigim sorunlar cikti o yuzden morelim cok bozuk kusura bakmayin

kızlar gunaydın giremedim lütfen kbakmayın nişanlımla sorunlar vardı ayrılma noktasına geldik gibi birsey hersey kotu gidio ama bugunden itibaren ne olursa olsun yazıcam hergunn hemde kilo vermem ve kendmi iyi hissetmem lazımm bi şekilde kndime glmeliyim:KK43:((

Ayy. Canim benim, Allah yardincin olsun. Hayirlisiyla düzelir insallah

umarım herşey hemen düzelir kuzucummmm :KK54:

günaydın kızlar kaçamaksız bir haftasonu diliyorum ben dün baya yedim bi an önce toparlanmam lazımmm. En Büyük KK

ebru sana bişi sorcam şimdi ben tartıda 62 kilo çıkıyorum ama hiç göbeğim yok yani oturunca katlanmıyo göbeğim mesela yeni pantolon aldım evdeki kotumla aynı basenlerimin ordan bol geldi biraz sence sıkılaşıo muyumm çünkü 59 kiloyken bile göbegim daha fazlaydı :KK51:

X