Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın kızlar kaçamaksız bir haftasonu diliyorum ben dün baya yedim bi an önce toparlanmam lazımmm. En Büyük KK

ebru sana bişi sorcam şimdi ben tartıda 62 kilo çıkıyorum ama hiç göbeğim yok yani oturunca katlanmıyo göbeğim mesela yeni pantolon aldım evdeki kotumla aynı basenlerimin ordan bol geldi biraz sence sıkılaşıo muyumm çünkü 59 kiloyken bile göbegim daha fazlaydı :KK51:
Süper ya benn tam aksine karnim oturinca benim kicagima oturuo eskisinden cok gelio glzüme ama ölctügümde icelmisti bayaa

sabah(10:30)
2 yumurtadan tereyağlı yumurta
domates
biber
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim kızarmıs ekmek

15:00
1 galeta
2 mandalina

akşam(17:45)
1 kase yayla çorba
6 yk kuru fasulye
salata

3 bardak yeşilçay
2.5 litre su
30 dk yürüyüş

Bugün menüm

11:30
1kase nesfit süt

15
Tatli bi kacamak azcik

16
1tabak karisik haslanmis sebze az sos ve izgara balik

Daha yememeye calisicam

Suyum yine au oldu
Nane Cay 0,7lt

Kızlaaar nasılsınız :KK16:

ben berbatım ya sınav yaklaştıkça sürekli yiyorum iş çığrından çıktı 60 kilo oldum :KK14:

Beni tekrar aranıza alır mısınız burdan ayrılınca olmuyo hiçbi şekilde :KK50:

Kızlaaar nasılsınız :KK16:

ben berbatım ya sınav yaklaştıkça sürekli yiyorum iş çığrından çıktı 60 kilo oldum :KK14:

Beni tekrar aranıza alır mısınız burdan ayrılınca olmuyo hiçbi şekilde :KK50:

hanifecim hoşgeldin kuzum tabi aramıza alırız canım sen yeterki istee :KK54::KK16:

aynı durum bendede var cnm 62 kilo oldum bnde :KK50:

Moral olarak çöktüm resmen ya :KK14: Anca burası düzene sokar beni bide sporuda saldım bayadır yapmıyorum :KK50: yarın artık yediğime ve sporuma dikkat edicem kilo vermem gerek ya :KK50:

ama bana güzel bi diyet örneği lazım :KK50: acaba diyetisyenimin verdiği listeye devam mı etsem :KK31:

biliyosunuz dershaneye de gidiyorum öğünler şaşırıyo :KK50:

Moral olarak çöktüm resmen ya :KK14: Anca burası düzene sokar beni bide sporuda saldım bayadır yapmıyorum :KK50: yarın artık yediğime ve sporuma dikkat edicem kilo vermem gerek ya :KK50:

ama bana güzel bi diyet örneği lazım :KK50: acaba diyetisyenimin verdiği listeye devam mı etsem :KK31:

biliyosunuz dershaneye de gidiyorum öğünler şaşırıyo :KK50:

kendin liste hazırlasan daha iyi olur cnm çünkü her zaman yemek yapmaya vaktin olmaz

hani bir hafta çok yediğinizi hissedersiniz. şişikinliğiniz olur ve tartıda bir kilo fazla çıkarsıınz işte sınav dönemleri bu oluyor arkadaşlar bu sınav dönemlerinde aldığım fazla kalorileri vermemizi sağlayacak bir kaç günlük diyet progrmı ne yapılabilir

hani bir hafta çok yediğinizi hissedersiniz. şişikinliğiniz olur ve tartıda bir kilo fazla çıkarsıınz işte sınav dönemleri bu oluyor arkadaşlar bu sınav dönemlerinde aldığım fazla kalorileri vermemizi sağlayacak bir kaç günlük diyet progrmı ne yapılabilir

3 günlük protein diyeti yapabilirsin araştır

X