Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ohhh evımı supurdum toz aldım yemegımı yedım..
bu hafta gunde 3 lt su ıcıcem bundan sonra cunku az kılo vermemın sebebı bu da olabılır :26:

kızlar herkese selam
gelinimize söylemiştim haber versin diye
saolsun vermiş
hastaneden bugün çıktık
allaha şükür
kızımın kan değerleri çok düşük olduğu için yatırmışlardı
hemoglobinimiz 12 ye geldi çok şükür
yattığımızda 8 di
birde bizde kan uyuşmazlığı olduğu için hemoglobini çok önemsiyorlar doktorlar

Ooh süper. Ben suluk kullanıyorum canım tıkamadan, hızlıca su içebiliyorum böylece sen de deneyebilirsin

bende soyle yaptım canım 1 lt su sısesıni sabah öglen aksam içme zorunlulugu koydum kendıme bide boyle denıyım olucak mı :26: ama senın fıkırde guzel olmasa bunu denerım ahhh su ah

kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim
haftaya inşallah iki katını verirsiniz
bende tam gaz başlıycam
hastanede dikkat edemedim pek

bende soyle yaptım canım 1 lt su sısesıni sabah öglen aksam içme zorunlulugu koydum kendıme bide boyle denıyım olucak mı :26: ama senın fıkırde guzel olmasa bunu denerım ahhh su ah
Ben her yemekten, her ara öğünden önce yarım litre içiyorum. Gün sonunda 3 litre oluyor canım şişe de çok mantıklı. Ama suluk gibi pitet vs. bir şey olunca çok rahat ve hızlı içiliyor canım tavsiye ederim

Canim cok gecmis olsun Allah acil sifalar versin.

Canim ne zmandir yapiyosun fayda goruyomusun? Kilo vermene yardimci oluyor mu?
Ne kadar soru sordum ya:)

cnm daha 1 hafta olmadı devam edelı ama faydasını şimdiden goruyorum tabı sıkılaştıgımı hıssedıyor gıbıyım kilo vermeyede yardımcı oluyor pltesten sonrada yeşil cay ımmmıhhh super oluyorrr tabi bı regl olsaydım tartıyada yansırdı faydası ama..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaptanınız kim peki yetkili birisini çağırırmısınız lütfen :):) burası nassı müessese cnm olmazı böyle şey ..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…