Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Evet burcucum gül :) yarın tekrar sağlıklı yaşamıma döneceğim. Şu bir kaç ayda yediğim serumarın iğnelerin haddi hesaı yok ödem doldu heryanım

Gununaydın kızlar,
ben bugun ani bir kararla pirinç lpası detoksuna badladım, ama 1 gun yapıcâm, ilk öğünümü yedim, cok zor yedim ama
yalnız aklımada takıldı, biz pirinçten uzak duruyorduk seker deposu oldugu için.. Simdi tum gun pirinç yiyoruz

canım benimde acill detoks yapmam lazım inanılmaz ödemim var. Toksin atıcı bir tavsiyesi olan var mı?

kızlaar ben geldiiim :KK3: çok yorucu bir gündü... bayaa gezdim. diyeti de biraz batırdım. :KK14:

Menüm

sabah 11.30
yulaf kepekli krep
1 bardak light süt
1 light üçgen peynir

ara 15.15
şekersiz salep

akşam 17.30
popeyes 15 li nugget
light kola
patates püresi

:18:

2 lt su
spor yok ama tüm gün gezdim

yarın toparlıyorum hemen :18:

evet ayran diyeti gerçekten güzel kilo verdiriyor..

hemen hemen aynı durumdayız desen canım..:)

bitter çiko yenilebiliyor ama tabi 1-2 dilimi..
tarçın şeker krizini önlyor özellikle regl öncei haftanızda içtiğiniz suya kabuk tarçın atın ve gün içinde yudum yudum içmeyi deneyin..

teşekkürler..kolay gelsin sizede..

içemiyorsan deneme canım..

hedefine sabır ve irade ile ulaşacağına eminim..:KK55::KK16:

yatmadan içilen süt ertesi sabaha daha tok uyanmamıza sebep olur..kahvaltıya saldırmadan yiyebilirz..

evet canım 6-7 kg fazlayla döndüm ben malesef :KK31:

menü..
sabah 7:00
bir su bardağı elma sirkeli su..

kahvaltı 7:45
1 yumurta + 1 yumurta beyazı
1 dilim kızarmış tam buğday ekmeği..
3 adet siyah zeytin..
1 çay bardağı yarım yağlı süt

ara 10:30
yeşil çay
10 adet badem

öğle 12:30
el yası kadar tavuk göğsü
koca bir bardak ayran..

ara..15:30
türk kahvesi..
1 adet portakal..

akşam 17:30
2 adet haşlama tavuk baget
1 bardak ayran..
su 2 litre bugün az içtim..spor yok..:KK43:

afiyet olsun ben beğendim canım :KK34:

merhaba kızlar. İsmim Tuğba.. bundan 8-9 ay önce 13.takıma dahil olmuş, oldukça da güzel kilo vermiştim. Herşey yolunda giderken bazı özel sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ne yazık ki:KK25:

benim kilom sizlere ve normal değerlere göre çok çok çok fazla kızlar. İnsanlar duyduklarında inanmıyorlar ama durum bu. Burda olduğum zamanlar öğrenciydim üniversite son sınıfta okuyordum. Ama artık mezunum ve hatta öğretmenim. Okul öncesi öğretmeniyim.. Mücadeleye yeniden başlamak uzun zamandır vardı aklımda ve sonunda bu düşüncemi gerçekleştiriyorum. Listeye giremeyeceğim çünkü gün içerisinde ve hatta akşamları bile gelme garantisi veremiyorum. Devamlılık ve günlük sorumluluklar noktasında takım üyelerinin görevi her zaman büyüktür. Ama takım üyeleri bunu yine kendi iyilikleri için yapmak durumundadırlar.. Velhasıl listede olmasam da mümkün mertebe öğünlerimi spor aktivitelerimi paylaşmak, eğer olursa duyduğum yararlı bilgileri, bu doğrultudaki önerilerimi uyarılarımı yapmak için fırsat buldukça uğrayacağım.

O zamandan kimler kaldı takımda bilmiyorum :KK50: ama ebru'nun hala ortadoğu ve balkanların en iyi takım kaptanı olarak burda yer aldığını ve buse'yi de biliyorum. yanılmıyorsam az önce bir de derya'nın ismini gördüm orda. çok da mutlu oldum :KK3:

Hepinize cânı gönülden başarılar diliyorum:KK42: Emek veren herkese emeğinin karşılığını veren Allah yolumuzu açık etsin..

tubaaaaaaa :KK3: hoş geldiiin :KK16: seni görmek çok güzel. inşallah bu kez istediğin kiloya ulaşır, aldıklarını da tez zamanda verirsin :KK31: elinden geldiğince uğramaya çalış buraya. menülerini paylaş :KK54:

Selamm kizlar,

Butun gun egitimdeydim.. simdide esimin kuzeninde yemekteyiz.. esimim telefonundan giriyorum

Selam kızlar herkese, nasılsınız bakalım??

selaaam :KK3:
kaçamak yaptım bugün iyi değilim valla, yarın toparlıyorum hemen :KK14:

Sabah 9:30
beyaz peynir
1 yumurta haslanmıs
8 zeytin
ceyrek simit
(bal ve recel yemedim.tuttum kendimi)

Oglen 14:30
1 kepce domates corbası

16:30
2 parca tavuk
bir şiş adana
iki parmagım kadar bonfile
2 bardak ayran
sogan salatası
(restorana goturdu esim, pide yemedim sadece et yedim)

Aksam 19:00
1 tabak lahana sarması (işte bu fazlalıktı, annem yapmıs hiç yemesem daha iyi olucaktı)

Su 2 lt
yatmadan once squat ve diğer hareketlerimi yapıcam insallah, yazarım

sarma çok kötü olmuş canım yaa :KK19:
kahvaltıdaki simit de olmamış...

Menum

12:00
Sutsuz kahve

15:30
Yarım sımıt
Peynır zeytın
Az sekerlı cay

18:00
Nar eksılı makarna salatası

Su 2 yapcam

Ama kotumbı memu buda malesef , baktım sıoyle bı hoc olmamıs. Proteın dıyetıni yapcam bende 2-3 gun yada cumaya kadar oyle karar verdım kızlar.

simit olmamış, makarna salatası da olmamış. canım bu menüde protein nerde yaa :KK31:

herkese merhaba...
koca bır haftayı bıtırmıs olmanın gururuyla tv karsısında ayaklarımı uzatmıs sızlere yazıyorum..
sanırım kımseler yok,bugun cumartesı.
oyle yorgunum kı bu hafta ısler cok yogundu.

merhabaa :KK3:

Merhaba herkese. Tanıdıklarıma öncelikle sevgilerimi yolluyorum. :KK16:Yeni gelen arkadaşlar siz de hoşgeldiniz. :KK34: Bir süre önce izin almıştım kasım ortasında dönmek üzere ama planladığım gibi gitmedi 29 kasım yoğunluğumun son günü olacak inşallah. Aralıkla beraber yine buraya dönmeyi planlıyorum. Haber edeyim dedim. Takımdan uzak kalmak hiç iyi gelmedi. Yediklerime sınır getirmeye çalışıyorum ama takımdaki gibi olmuyor. Kilo almışımdır muhakkak. :KK47:

Çok geçmiş olsun Kaptancığım. Sen nasılsın Kaptan?

.
[/CENTER]

Nasılsın Burcum?? :KK16:

merhabaa :KK3: ben de buse eskiden mezundum şimdi 6-7 kg alıp geri geldim :KK14: 24 yaşında, bekarım, istanbuldayım :KK42: hepbirlikte kurtulcaz dilerim kilolardan En Büyük KK

Kızlar bir süredir izin aldım ve sağlığıma kısmen kavuşup geri geldimmm :) çok özledim sizi hemde çokkkk bundan sonra ayrılmak yok aklım hep buradaydı. Hafif bir kalp ritim bozukluğum ve arada azıcık çıkan tansiyonumuda aldım geldim :) strese dayanamadı bünye ama stresim yok yanımda ona gitmesini söyledim :KK70:

merhabaaa :KK3: kendimi tanıttım yukarda canım. çok geçmiş olsun diliyorum sana, sağlık her şeyden önemli :KK19:

Gununaydın kızlar,
ben bugun ani bir kararla pirinç lpası detoksuna badladım, ama 1 gun yapıcâm, ilk öğünümü yedim, cok zor yedim ama
yalnız aklımada takıldı, biz pirinçten uzak duruyorduk seker deposu oldugu için.. Simdi tum gun pirinç yiyoruz

pirinç lapasında yap yok. tadı tuzu yok. çinliler ekmek yerine pirinç lapası yiyorlar. hepsi de dal gibi valla :KK53:

selam kızlar dün dershaneden sonra gencayla buluştuk giremedim haliyle akşamda geç geldim nişan yeri filan baktık altınları aldık filan derken yorulmuşum :KK53:

selaaam :KK3:

oh ohh tatlı yorgunluklar bunlar maşallah :nazar:

kızlar dünün menüsünü paylaşmadım ben sanırım unuttum:26:

menüm

sabah 09.30
yulaf kepekli krep
1 bardak light süt
1 adet light üçgen peynir
3 zeytin

ara yok

akşam 17.30
1 icetea limon
1 porsiyon iskender :18:

sonrasında bir şey yemedim. yani ben 2 gündür batırdım resmen :18: söz veriyorum cumaya kadar hiç kaçamak yapmıycam ve kilo vermiş olcamEn Büyük KK

Hadi artık Tuba. Bak ben mezun olacağım yakında. Ben gitmeden mezun ol sende yoksa sen daha uzun süreler buralarda olursun diye düşünüyorum. Elini çabuk tut biraz. Düşünsene zayıfladıktan sonra her istediğini yiyeceksin. :KK34:

Menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Telafi etmişsin aşureyi. :KK34:

Belki de gerçekten almamıştır mesajlarını. İnsana saçma gibi geliyor ama bazen olabiliyor böyle şeyler. Bu kadar takılma bi daha aynı şey olursa eğer o zaman koyarsın tavrını :KK34:

Menün güzel olmuş Buse' cim. Aşure olmasa iyiymiş ama zaten başka bişey yememişsin. Ben beğendim. Bak dukan haricide güzel menü yapabiliyor muşsun. Tebrikler :KK9:

Tatlım izne ayrıldıktan sonra en az iki hafta listeye giremiyorsun. Sen daha yeni izne ayrıldın. Onun için istesem de seni listeye alamazdım kurallar gereği. Ama izin döneminde ne kadar iyi kilo verirsen o kadar iyi çünkü dönüşte kiloların bölünecek biliyorsun. Dönüş için senden bomba bir ortalama bekliyorum haberin olsun.

Evet canım buraya yazıyoruz. Ama bugün akşam liste yayınlayacağım. Pazartesiden itibaren eski düzene dönüyoruz. Hepsini not almak bana zor oluyor. :26:

Hadi bakalım inşallah. Çünkü yaklaşık 1 aydır aynı yerde sayıp duruyorsun. Bayram öncesi kilona bile dönemedin henüz. Biraz daha gayret bekliyorum senden.

Günaydın canım :KK16:

Yasemin' cim menün yatarken içtiğin süt haricinde harika olmuş tebrik ederim:KK9: keşke sporda olsaydı o zaman süper olurdu.

insallah kaptancim. listeye alinma zamanim cokta önemli degil yeterki kilo vereyim geldigide ortalama faydam cok olur insallah :KK76::KK76:
bu arada haftasonlari bostum ama simdi birine yardi etme sözü verdim ve hafta sonlarimda dolu olacak, yinede elimden geldiginde burada olacagim cünkü uzak kalmak bana hiiiic iyi gelmiyor.

merhaba kızlar. İsmim Tuğba.. bundan 8-9 ay önce 13.takıma dahil olmuş, oldukça da güzel kilo vermiştim. Herşey yolunda giderken bazı özel sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ne yazık ki:KK25:

benim kilom sizlere ve normal değerlere göre çok çok çok fazla kızlar. İnsanlar duyduklarında inanmıyorlar ama durum bu. Burda olduğum zamanlar öğrenciydim üniversite son sınıfta okuyordum. Ama artık mezunum ve hatta öğretmenim. Okul öncesi öğretmeniyim.. Mücadeleye yeniden başlamak uzun zamandır vardı aklımda ve sonunda bu düşüncemi gerçekleştiriyorum. Listeye giremeyeceğim çünkü gün içerisinde ve hatta akşamları bile gelme garantisi veremiyorum. Devamlılık ve günlük sorumluluklar noktasında takım üyelerinin görevi her zaman büyüktür. Ama takım üyeleri bunu yine kendi iyilikleri için yapmak durumundadırlar.. Velhasıl listede olmasam da mümkün mertebe öğünlerimi spor aktivitelerimi paylaşmak, eğer olursa duyduğum yararlı bilgileri, bu doğrultudaki önerilerimi uyarılarımı yapmak için fırsat buldukça uğrayacağım.

O zamandan kimler kaldı takımda bilmiyorum :KK50: ama ebru'nun hala ortadoğu ve balkanların en iyi takım kaptanı olarak burda yer aldığını ve buse'yi de biliyorum. yanılmıyorsam az önce bir de derya'nın ismini gördüm orda. çok da mutlu oldum :KK3:

Hepinize cânı gönülden başarılar diliyorum:KK42: Emek veren herkese emeğinin karşılığını veren Allah yolumuzu açık etsin..

hosgeldin canim:KK19:

Kızlar az önce acilden geldik. Minik prenses boğaz enfeksiyonu geçiriyor. Ateşi 40 a yaklaştı. Ateşini düşürene kadar hiç susmadan ağladı. Hala çığlıkları kulağımda. :KK14:Şimdi biraz rahatladı ama hala ateşi 37,9. Gelemezsem merak etmeyin sakın arada yazmaya çalışırım.

Allah acil sifalar versin, sanada kolaylik versin kaptancim.

Kızlar bir süredir izin aldım ve sağlığıma kısmen kavuşup geri geld
immm :) çok özledim sizi hemde çokkkk bundan sonra ayrılmak yok aklım hep buradaydı. Hafif bir kalp ritim bozukluğum ve arada azıcık çıkan tansiyonumuda aldım geldim :) strese dayanamadı bünye ama stresim yok yanımda ona gitmesini söyledim :KK70:

hosgeldin canim, gecmis olsun.
ben nur 22 yasimdayim, ögrenciyim.

kizlar 2 gündür gelemedim.
dün davetliydim bugünden itibarende haftasonlari yardim etmeye söz verdim birine.
bu arada bu aksamda davetliydim.
menülerim sabah kahvaltimi cok düzgün yaptim aksam davetleri oldgu icinde gün icinde baska birsey yemedim.
davetli oldugum yerde diyetimi uygun yemeye gayret ettim ama istedigim gibi olmadi,
cünkü bilirsiniz misafirlikte davetlerde her zaman agir yemekler yapiliyor..
bu arada ev sahibine diyette oldugumu söyledim kendi tabagimi kendim doldurdum.
baya kalabaliktik ve benim tabagim digerinkilerden daha farkli olunca
biraz tuhaf oldu sanki birsey biliyorumki öteki yiyeceklerden almiyorum gibi :KK9::KK9:
sacma ama öyle oldu, baska kimseyede söylemek istemedim acikcasi diyetteyim diye.
dünden bugüne tartida 400gr arti gördüm sanirim cok gec yedigimiz ve yiyeceklerin ne kadar dikkat ederek alsamda agir oldugu icindi.
hafta icinde bunu mutlaka telafi edecegim, zaten bunun kalici kilo oldugunu sanmiyorum, dünden bugüne cokta bisey anlasilmaz.

bu arada beni daha önce taniyanlar kilo vermissin dedi, farkettiler bu cok hosuma gitti.
hedefim cuma günü 6li sayilari sebitlemek ve dönmemek üzere bir daha 7lere elveda demek.
insallah ulasirim hedefime haydi bismillah..

yatayim artik gec oldu, herkese simdiden hayirli sabahlar.:KK54:
sizleri cok seviyorum iyi ki varsiniz kizlar, her birinize ayri tesekkür ediyorum.:KK16::KK16:
grupta sizin ve sizin gibilerin sayesinde hayatimda ilk kez bu derece ciddi kilo verdim!
burada 10-15-20-30 kilo veren insanlari görmesem sanirim bu kadar cesaret alamazdim.

Gunaydıın hanımlar

Sabah saat 7 olmadan kalktımaksam için yemek yaptım, okuls gidicem, hep annem yapuyor yemekletimizi, bu sefet ben yapayım cok zahmet oluyor dedim.. Dunku pirinç lapasındabn sonra daha tartılmadım, birazsan tartılıcam:)

kızlar hepinize günaydın pazar günü tam bir facia olarak gectı ve hala adet olamadım her yerım şişkinlikten agrıyor offffff

kızlar bıde burası yerı degıl ama evlı ve cocugu olan bayanlara bırsey sormak ıstıyorum nasıl korunuyosunuz sprail taktırdınızmı ben dusunuyorum fakat etrafımda bılgı alabılıcegım bunu bılen kımse yok acaba konumu acsam bunla ılgılı

Gunaydıın hanımlar

Sabah saat 7 olmadan kalktımaksam için yemek yaptım, okuls gidicem, hep annem yapuyor yemekletimizi, bu sefet ben yapayım cok zahmet oluyor dedim.. Dunku pirinç lapasındabn sonra daha tartılmadım, birazsan tartılıcam:)

sonuclarını sabırsızlıkla beklıyorum canım bende salı ve carsamba dusunuyorum adet donemınde daha etkılı dıye duydum

günaydın kızlar naıslsınız ilk defea uzun zaman sonra kaçamaksız hafta sonu geçirdim..
eski arkadaşlar gelmiş snaırım hepimnize merhaba arkadaşlar...

bi arkadaş pirinç lapasını sormuş sanırım içind eyag yok tuz yok tek çeşit besleme oldugu için
ve kaloriis çok az oluyor vucuttan toksinleir ve ödemleri atıyor...

ebrucum çok geçmiş olsun,

burcu (umaraım dogru yazdm ) hayırlı olsun cnm sanada şimdiiden

alıntı yapmıştım ama hepsi gitti kızlar ,

yseminicim aspirin içersen belki reglin söke rbu ay benimd eçok zor oldıuu

menülerimi yazayım hemen

cumartesi

kahvaltı 07:30
2 dlm ekmek
zeytin peynir
tereyaglı yumurta
(yarım çay kaşıg )

öglen :KK12:00
1 kase yogurt
1 çorba kaşıgı kuru üzüm
10 fındık

akşam :KK16:30
2 yumurta ile çılbır
1 kase yogurt
köz biber

akşam :KK23:00
1 mandalin
3 balık kraker

2 lt su bol yeşil çay limonlu

pazarr

sabah 08:00
1 elma
1 mandalina

kahvaltı 11:00
2 dlm ekmek
3 dlm sucuk
bol peynir
domates maydanoz
çay

akşam
1 tabak tavuk sote
salata ayran

bitki çayı 1 lt
su 1 lt

Kızlar pirinç lapasıyla 1 gunde 1 kg gitti:)
aksam ufak bir kaçamagım oldu ama..
Kendimize bi ödül koyduk esimle, dün dediki pide mi uaptırsak içini hazırlayıp, olmaz dedim bende, ama hedef koyalım, ben ne zaman 62 kg olursam ozaman pide yaptıralım dedim, ozamana kadar sizede yasak dedim, ona gore ister destek olun ister kostek dedim:))

X