Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar dün akşam çok rahatsızlandım ateşlendim filan bi anda hastaneye gittik hastane sonrası doktor sağlam bi yemek yesin bünyesi zyıf düşmüş filan dedi.... sağlam yedim bugün sağlıklı sağlıksız yedim sonra kfleks aldım bugün yarından itibaren kararlıyım

Geçmiş olsun kuzucum ama sağlam yemek sağlıksız yemek değil biliyorsun dimi? Bol bol vitaminli yiyecekler tüket bu ara salgın var zaten herkes hasta. Benim boğazım ağrıyor hala. Hafta sonu bende senin gibi düşündüm ama yemek yemeyle alakası yok bence. Sadece sağlıklı beslen. Et, süt, yumurta yoğurt. Bol bol tüket bunlardan. Umarım en kısa zamanda iyileşirsin. :KK16:

Selam kızlar, burcucum gecmiş olsun

Ebtucum ben lapaya zerdecal koydum azcık sarı sarı oldu, katabibwr nane ve yogury kattım cok rah ay yedim..
Ama diğer yaptıgıgımı cin salatası gi bi yapayım dedim, havuc rendeleyip limon filan sıktım ama oyle pek sevmedim, diğeri daha iyiydi

bugün menüm

8:45
1 yumurta ve 1kk beyaz peynir tavada
yarim dilim tam bugday ekmegi

15:00
yarim dilim tam bugday ekmegi + 1kk beyaz peynir

17:30
1 tabakdan az taze fasulye yemegi
3yk yogurt
1kase salata
2yk döner eti

suyum sanirim 1,5lt civari. su isini bitürlü düzeltemedim.
spor yok

kızlar dün akşam çok rahatsızlandım ateşlendim filan bi anda hastaneye gittik hastane sonrası doktor sağlam bi yemek yesin bünyesi zyıf düşmüş filan dedi.... sağlam yedim bugün sağlıklı sağlıksız yedim sonra kfleks aldım bugün yarından itibaren kararlıyım
canım cok gecmıs olsun,kendıne dıkkat et,sağlıklı beslen,ne gerekıyorsa ye ama az ye.sen onu ayarlarsın:KK34:

arkadaslar dıscıdeydım dısımı cektırdım:84::84:
dıscı fobım vardı hatırlarmısınız bılmem.aglaya aglaya cektırdım.cok fenaydı:KK43:

biz de seni seviyoruz canım :KK16:
valla 6 lara bile veda edebilirsin benim gibi :KK23:

tebrik ederim canııım :KK9: ödülün de güzelmiş :KK56:

kaçamaklar ve irmik tatlısı olmamış sanki :KK1: suyu yeteri kadar içmişsindir inş :KK31: valla battık hafta sonnu :18:

yok canım ne etleri yemesi. bildiğin komple mideye indirdim valla misler gibiydi ama bugün tartıldım 2 günlük batırışım bana +500 grama mal oldu. kilom 54.2:18:

insallah canim zaten hedef kilim 5lerde.
ama suan 7nin 6ya en yakin oldugu yerdeyim. bir türlü düsemedimmm.
ne güzel düsüyordumki haftasonu davetleri vesilesiyle uzak kaldim yine.

Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar. Tek tek alıntı yapamadım çünkü çok vaktim yok ama bütün geçmişi okudum. Hafta sonu kaçamak yapmayan kimse yok. Sadece Banu dikkat etmiş en çok onun hafta sonunu beğendim. Pizzadan iskendere ne ararsan var menülerde. Çok kızdım hepinize. Bu arada bende cumartesi pazar aynen sizler gibiydim. Sanırım mezuniyet kiloma döndüğüm için rahatladım biraz. Birde çocuğun rahatsızlığı bıraktım kendimi. Bunlar bahane olamaz hiç birisine. Kısacası kötü ettim hepimiz kötü etmişiz. Sabah tartıldığımda ödemde vardı büyük ihtimal + 1.1 fazla çıktım. Cumaya kadar hepimizin toparlanması lazım. Çünkü benim bugünümde berbattı. İpin ucunu bırakınca toparlamak çok zor oluyor. Hadi bakalım hep beraber toplanıyoruz biran önce.

Yasemin' cim ben şimdiye kadar hiç korunmadım. Ama biliyorum ki spirale her insanın vücudu aynı tepkiyi vermiyor. Bence önce onu dene derim. Çünkü içlerinde en az yan etkiye sahip olanı o. Haplar ve üç aylık iğneler daha sakıncalı RİA ya göre. Aile Sağlığı Merkezinden detaylı bilgi alabilirsin bu konuda. Ya da kendi kadın doğumcun varsa en güzel bilgiyi o verir sana.

evet kaptancim ben bugün özen gösterdi hemen düzentmeye yoksa dedigin gibi ipin ucu kactimi yandin , birdaha tutmak zor oluyor.

cok gecmis olsun canim. kaptanimizinda dedigi gibi vitaminli seyler ye, sagliksizlardan uzak dur hem düzelirsin hemde kilo almazsin ozaman.

arkadaslar dıscıdeydım dısımı cektırdım:84::84:
dıscı fobım vardı hatırlarmısınız bılmem.aglaya aglaya cektırdım.cok fenaydı:KK43:

ayy kiyamam ya gecmis olsun.
yarin bende disciye gidecegim ama genel kontrole, insallah sorun yoktur okadar özen gösteriyorum :KK53:

herkese iyi aksamlar kizlar. tum gun ders calistim. gozlerim agriyor. basim zonkluyor. bu kez de cok yuklendim sanirim kendime ama olsun. :))

menum

sabah 9.30
kepekli kucuk tombul sandvic ekmegi arasina 2 adet ucgen peynir
1 bardak sut

ogle 13.30
izgara tavuk
1 kk beyaz peynir

aksam 18.30
izgara tavuk
1 yk yogurt
5 yk tarhana corbasi

2,5 lt su
20 squat

gozumden uyku akiyor saat cok erken ama ben yaticam kizlar. gecmise bakamadim yarin bakicam.

iyi geceler herkese :))

kizlar bugün keyfim pek yerinde degil
basim catliyor agridan.
cikayim en iyisi.
yarin görüsmek üzere insallah.:KK54:

Anca gelebildim kızlar.. Herkese merhaba..

Dün ALES'e girdim.. Oradan da belgrad ormanlarına gittik 6-7km yürüdüm çok iyi geldi...

Dünkü menüm
Sabah
1 sütlü kahve, 2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli tost

Öğlen
Izgara tavuk, salata, ayran

Akşam
Yoğurtlu ıspanak, çoban salata

Su 2lt, 1 sade soda

insallah canim zaten hedef kilim 5lerde.
ama suan 7nin 6ya en yakin oldugu yerdeyim. bir türlü düsemedimmm.
ne güzel düsüyordumki haftasonu davetleri vesilesiyle uzak kaldim yine.

evet kaptancim ben bugün özen gösterdi hemen düzentmeye yoksa dedigin gibi ipin ucu kactimi yandin , birdaha tutmak zor oluyor.

cok gecmis olsun canim. kaptanimizinda dedigi gibi vitaminli seyler ye, sagliksizlardan uzak dur hem düzelirsin hemde kilo almazsin ozaman.

ayy kiyamam ya gecmis olsun.
yarin bende disciye gidecegim ama genel kontrole, insallah sorun yoktur okadar özen gösteriyorum :KK53:
tesekkur ederım canım.kesınlıkle kontrollerı ıhmal etmemek lazım.ben bılerek gıdemedım hıc doktora.cunku en ust safhada dıscı fobım var.ve nıhayetınde dısımı kaybettım...

gozumden uyku akiyor saat cok erken ama ben yaticam kizlar. gecmise bakamadim yarin bakicam.

iyi geceler herkese :))
ıyı geceler canım

kizlar bugün keyfim pek yerinde degil
basim catliyor agridan.
cikayim en iyisi.
yarin görüsmek üzere insallah.:KK54:
ıyı geceler canım,dınlen

Anca gelebildim kızlar.. Herkese merhaba..

Dün ALES'e girdim.. Oradan da belgrad ormanlarına gittik 6-7km yürüdüm çok iyi geldi...

Dünkü menüm
Sabah
1 sütlü kahve, 2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli tost

Öğlen
Izgara tavuk, salata, ayran

Akşam
Yoğurtlu ıspanak, çoban salata

Su 2lt, 1 sade soda
canım benım ne guzel yaa doga yuruyusu gıbıs var mı..cok ıyı yapmıssın.
menune gelınce ben begendım,afiyet olsun.
bu arada sınavın nasıl gectı,umarım ıstedıgın gıbı gecmıstır.

Bu gün itibariyle sağlılı yaşam hayatıma başladım.

kahvaltım
tam buğday ekmeğinden yapılmış yağsız tost
yanında 1 şekerli çay(şekeri kesemiyorum çayı kesmeye karar verdim)

Arada leblebi

öğle
1 kase yoğurt çorbası
Fırında etli patetes vardı ben etlerini aldım
4-5 kaşık bulgur pilavı

Akşam
evdede yoğurtlu çorba vardı :)
2 dilim tam buğday ekmeği

şimdi:)
1 bardak süt

Kızlar az önce acilden geldik. Minik prenses boğaz enfeksiyonu geçiriyor. Ateşi 40 a yaklaştı. Ateşini düşürene kadar hiç susmadan ağladı. Hala çığlıkları kulağımda. :KK14:Şimdi biraz rahatladı ama hala ateşi 37,9. Gelemezsem merak etmeyin sakın arada yazmaya çalışırım.

Geçmiş olsun canım yaa, ne kadar zor bebek büyütmek gerçekten.. Allah bebeğine şifa versin, sana da güç versin..

merhaba kızlar. İsmim Tuğba.. bundan 8-9 ay önce 13.takıma dahil olmuş, oldukça da güzel kilo vermiştim. Herşey yolunda giderken bazı özel sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ne yazık ki:KK25:

benim kilom sizlere ve normal değerlere göre çok çok çok fazla kızlar. İnsanlar duyduklarında inanmıyorlar ama durum bu. Burda olduğum zamanlar öğrenciydim üniversite son sınıfta okuyordum. Ama artık mezunum ve hatta öğretmenim. Okul öncesi öğretmeniyim.. Mücadeleye yeniden başlamak uzun zamandır vardı aklımda ve sonunda bu düşüncemi gerçekleştiriyorum. Listeye giremeyeceğim çünkü gün içerisinde ve hatta akşamları bile gelme garantisi veremiyorum. Devamlılık ve günlük sorumluluklar noktasında takım üyelerinin görevi her zaman büyüktür. Ama takım üyeleri bunu yine kendi iyilikleri için yapmak durumundadırlar.. Velhasıl listede olmasam da mümkün mertebe öğünlerimi spor aktivitelerimi paylaşmak, eğer olursa duyduğum yararlı bilgileri, bu doğrultudaki önerilerimi uyarılarımı yapmak için fırsat buldukça uğrayacağım.

O zamandan kimler kaldı takımda bilmiyorum :KK50: ama ebru'nun hala ortadoğu ve balkanların en iyi takım kaptanı olarak burda yer aldığını ve buse'yi de biliyorum. yanılmıyorsam az önce bir de derya'nın ismini gördüm orda. çok da mutlu oldum :KK3:

Hepinize cânı gönülden başarılar diliyorum:KK42: Emek veren herkese emeğinin karşılığını veren Allah yolumuzu açık etsin..

Hoşgeldin canım Seda ben.. Umarım elinden geleni yapar ve hedefine ulaşırsın.. En öncede sağlığın için..

merhaba arkadaşlar bende bu gün başlayacağım inşallah :)
Kuralları pek bilmiyorum okuduğum kadarı ile her gün 5 mesaj fazla değil mi ben çalışıyorum bazı günler yazamayabilirim sıkıntı olur mu?

Sen de hoşgeldin canımm

iyi akşamlar kızlar :)
ıyı aksamlar,hosgeldın

Bu gün itibariyle sağlılı yaşam hayatıma başladım.

kahvaltım
tam buğday ekmeğinden yapılmış yağsız tost
yanında 1 şekerli çay(şekeri kesemiyorum çayı kesmeye karar verdim)

Arada leblebi

öğle
1 kase yoğurt çorbası
Fırında etli patetes vardı ben etlerini aldım
4-5 kaşık bulgur pilavı

Akşam
evdede yoğurtlu çorba vardı :)
2 dilim tam buğday ekmeği

şimdi:)
1 bardak süt
canımbana ekmeklerın cok geldı azaltmaya calıs,cunku sabah da tost yemıssın.mesela ben oglen yersem aksam yemıyorum,dengeledıgımı dusunuyorum bı sekılde

sabah
08.00
bir kase light sütlü nesfit
ara
10.00
bir bardak sekersız cay
öğle
13.00
bir dilim tam bugday,yarım domates,3 tane ızgara kofte
akşam
19.30
bir kase sehrıyeli tavuksuyu corbası