Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

sık yapmamaya calisin ama kizlar sonucta tek bir seyle besleniliyor. Ben vucudumdaki toksinleri atmak amacli yapicam 2 gun sadece.
Sonra diyetime donucem.
Kilo vermeniz normalse yapmayin.

ewet cok sık yapılmamakla beraber ayda bır yapılabılır bence ben konu sahıbı PUSKUTUN zayıflama gunlugunde görmüştüm oda yapıyodu yanlış hatırlamıyosam işe yarıyor sanırım

sık yapmamaya calisin ama kizlar sonucta tek bir seyle besleniliyor. Ben vucudumdaki toksinleri atmak amacli yapicam 2 gun sadece.
Sonra diyetime donucem.

Vucut ariniyo mu acaba odemden toksinden vs .

evet çok ödem attrıyor ve toksinleir attırıyorr,
ayda 2 kez yapılması makul ben 1 gün yapıyorum 2 gün degilde 1 gün yeterli oluyor bazı arkadaşlarım arada meyvede yiyorlardı benim kivi gibi ödem sökücü meyveler

ewet canım calısıyorum bendcede valla pazartesı sana uygunsa ben katılabılırım sana

bu hafta geçsinde sonraki haftalarda yapalım şimdi vucudunsnein zaten kilo verri
diyete yeni başladıgın için bi süre sonra takılırsaa yapmaya başlarsın

Sonra diyetime donucem.

ewet cok sık yapılmamakla beraber ayda bır yapılabılır bence ben konu sahıbı PUSKUTUN zayıflama gunlugunde görmüştüm oda yapıyodu yanlış hatırlamıyosam işe yarıyor sanırım

evet püsküütt her perşembe yapıyordu birde baya faydaısnı göryorum demişti ,

mesaj sayım :21 :KK52::KK52::KK52::KK52: ben bugün hiç iş yapmamışım demekkiii,:KK9::KK9::KK9::KK9:
ebrucum benim evde net yok c.teis yarım gün açlışıyorum pazarıda maruz görebilirsin umarım:)

ben şimdi kaçtım kızlar pc mi kapatayım herkese iyi akşamlar menümü sabah yazarımm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

***4. TAKIM 335.ETAP***

gogo2405: (68,3/ 68.1/ 0.2/ %0.29)
cimcimesude: (65,0/ 64.7/ 0.3/% 0.46)
defne2222 : (63.3/ 62.9 / 0.4 / %0.63)
sponge_bop : (65/ 66/ +1/ %-1.54)
beril77:KK43:76,1 /75.9 /0.2 / %0.26)izne ayrılmak istiyor
beyza1990:KK43:80.5// / % )bildirimde bulunmadı
SsSiMqE:KK43:72.9/ 72.0 / 0.9/ %1.23 )
yellowmelon:KK43:66.5/ 66.4 / 0.1/ % 0.15)
nueva48:KK43:97.3 / 97.3/0 / % 0)kilosu sabit
dcetiner:KK43:62.2 / 61.7/ 0.5/ % 0.80)
pozitif:KK43:60.4/ 59.2/ 1.2/ % 1.99) yeni üye hedef kilosu 52

4. Takım Ortalaması %0.39

Tatlım listenizde hata var düzelttim son durumu böyle.

Çok teşekkür ederim ortalamayı 11 yerine 10 a bölmüşüm sanırım.tekrar Teşekkürler.

ewet cok sık yapılmamakla beraber ayda bır yapılabılır bence ben konu sahıbı PUSKUTUN zayıflama gunlugunde görmüştüm oda yapıyodu yanlış hatırlamıyosam işe yarıyor sanırım[/QUOTE .!.:
Tamam canim ben basliyorum yarin sabah :)

evet çok ödem attrıyor ve toksinleir attırıyorr,
ayda 2 kez yapılması makul ben 1 gün yapıyorum 2 gün degilde 1 gün yeterli oluyor bazı arkadaşlarım arada meyvede yiyorlardı benim kivi gibi ödem sökücü meyveler

bu hafta geçsinde sonraki haftalarda yapalım şimdi vucudunsnein zaten kilo verri
diyete yeni başladıgın için bi süre sonra takılırsaa yapmaya başlarsın

evet püsküütt her perşembe yapıyordu birde baya faydaısnı göryorum demişti ,

Anladim canim :)

az onceki alintim degisik olmus :KK70:
menum :
Sabah 09.45 : 2 kk peynir
3 dilim salam
5 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
2 dilim ekmek
cok az recel
1 t.k bal
2 bardak cay
( ay ne cok yemisim sözlumle yaptik bugun kahvaltiyi :) )

Oge 15.45 : 1 parca tavuk
1 parca haslanmis et
Salata

Aksam 18.10 : 2 kasık hamsili pilav

menum :
3 dilim salam
5 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
2 dilim ekmek
cok az recel
1 t.k bal
2 bardak cay

1 parca haslanmis et
Salata

Ohh bol proteınlı bı menu, sevdım:KK34:

Sabah 10:00
1 tost
1 az sekerlı cay

Ogle:KK14:30
Yarım balık
Kozlenmıs kırmızı bıber
2 dılım etımek

15:30
Sutsuz kAhve

Akşam:18:30
4 kasık makarna salatası (nar eksılı)

Suyu 2 yapcam ınsallah
Spor yok malesef

menum :
3 dilim salam
5 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
2 dilim ekmek
cok az recel
1 t.k bal
2 bardak cay

1 parca haslanmis et
Salata

canım kilo vermeme sebebin nedir biliyor musun belli bi biyolojik saatin yok öğün araların çok fazla nedeni bu olabilir
hamsili pilav olmamış canım bu arada bi fırsat bulup yazamadım bende 65 kilodayken bi durgunluk yaşamıştım ve protein diyeti yapmıştım 3 gün sürüyor yada 1 hafta bıkmazsan yapabilirsin detokstan daha faydalı olduğuna eminim çünkü detokslar bünyeyi olumsuz etkiliyo verilen kiloyu geri alma gibi bi riskin var protein diyeti ne dersen eğer 3 ögünde protein ağırlıklı oluyo ben sabah yumurta peynir süt 1 dilim ekmek öğlen tavuk ızgara yoğurt akşam haşlama et yoğurt şeklinde yapmıştım. protein şöle bi etki yapıyor parçalanması fazla enerji gerektirdiği için ve karbonhidrat çok tüketmediğin için vücut proteini yakmak için yağı tüketiyo gibi düşünülebilir ve etin kabız yaptığını söleyenler var ama ben tam tersine inanan bi insan olduğum için zamanında çok faydsını görmüştüm ben lahana çorbası bide ayran detoksu yaptım normal beslenmeye yani dyete döndüğüm anda o haftalarda sabit yada çok az ekside çıktım ama protein diyeti yaptığım hafta önceki haftalar sabit yada 100 gr giderken o hafta 1.2 kilo vermiştim istersen hafta boyunca yap ödemde attırdığı için 4 kilo verdirdiğini söleyen var ama elbetteki sağlıklı değil 4 kilo ama 2 kilo iyidir duraklamadan sonra

1 tost
1 az sekerlı cay

Yarım balık
Kozlenmıs kırmızı bıber
2 dılım etımek

Sutsuz kAhve

Suyu 2 yapcam ınsallah
Spor yok malesef

karbonhidrat ağırlıklı olmuş olmamış canım bu :KK19:

sabah(10:00)
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
domates biber
1 dilim kızarmış tam bugday
şekersiz çay

öğle(14:30)
1 küçük kase kısır
zıkkımın kökü mezesi(2 dilim ekmek yedim)
şekersiz çay
(
Malzemeler:

• 3-4 dilim bayat ekmek
  • 200 gr. rendelenmiş ceviz
  • 150 gr. beyaz peynir
  • domates salçası
  • biber salçası
  • sarımsak
  • zeytinyağı
  • kırmızı biber, kimyon, karabiber

Hazırlanışı:

1. 3-4 dilim bayat ekmek içini ıslatın.
  2. Rendelenmiş ceviz, sarımsak, karabiber, kırmızı biber, kimyon, domates salçası, biber salçası, tuz, çatalla ezilmiş beyaz peynir ve zeytinyağı ile karıştırın.
  3. Ekmeğin üstüne sürülebilecek kıvama geldiğinde servis yapın )
akşam(19:00)
1 porsiyon et sote
salata

2.5 litre su
spor yapamıyorum düzenli ben yaaaaa bide squatstan sonra bacaklarım çok fena oldu bıraktım
:KK9:

Son düzenleme:
Selam kızlarrr

Evdeyim ama geçmişe daha bakamayacağım.. Kendime brokoli haşladım az zeytinyağıyla, limonlayıp, pul biberleyip yedim.. Kocama poğaça ve kek yapıyorumm.. Yemeyeceğime söz veriyorummm!

sabah uyanınca- 6:30
1 bardak elma sirkeli su..
kahvaltı -7:45
1 yumurta
2 dilim tam buğday ekmeğine yağsız tost
4 siyah zeytin..
1 bardak şekersiz çay..
ara-10:30
yarım yeşil elma
8 badem
yeşil çay..
öğle- 12:45
haşlama tavuk göğsü
1 bardak ayran..
ara -15:00
yeşil çay
akşam-17:30
tavuk göğsü yeşil salata ..yağsız bol limon ve pulbiberli...
2 kaşık yoğurt..
su henüz 2.5 litre ..
spor leslie 500 adım yaptım açılış için:KK53::KK52: hastalığı atlatır atlamz koşu bandında yürüyeceğim inşALLAH...:KK55:

Son düzenleme:
Selam kızlarrr

Evdeyim ama geçmişe daha bakamayacağım.. Kendime brokoli haşladım az zeytinyağıyla, limonlayıp, pul biberleyip yedim.. Kocama poğaça ve kek yapıyorumm.. Yemeyeceğime söz veriyorummm!
yeme saın yeme..
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
domates biber
şekersiz çay

1 küçük kase kısır
şekersiz çay
(
Malzemeler:

• 3-4 dilim bayat ekmek
  • 150 gr. beyaz peynir
  • domates salçası
  • biber salçası
  • sarımsak
  • zeytinyağı

Hazırlanışı:

2. Rendelenmiş ceviz, sarımsak, karabiber, kırmızı biber, kimyon, domates salçası, biber salçası, tuz, çatalla ezilmiş beyaz peynir ve zeytinyağı ile karıştırın.
1 porsiyon et sote
salata

2.5 litre su
spor yapamıyorum düzenli ben yaaaaa bide squatstan sonra bacaklarım çok fena oldu bıraktım
genel anlamda iyi bir menü..:)
1 tost
1 az sekerlı cay

Yarım balık
Kozlenmıs kırmızı bıber
2 dılım etımek

Sutsuz kAhve

Suyu 2 yapcam ınsallah
Spor yok malesef
:KK50:
menum :
3 dilim salam
5 zeytin
1 yumurtadan az yumurta
2 dilim ekmek
cok az recel
1 t.k bal
2 bardak cay

1 parca haslanmis et
Salata

güzel menü..

kilo veren herkesi tebrik ederim..takımda bir sarı kart mevzusu var nedir ? ne ile ilgilidir..sanırım yeni kurallar getirilmiş..haftaya atlatırız:KK34:

Kızlar, bu hafta cok iyi kilo verenlerimiz vardı, aslında tam ilk üçe girilebilecek bi haftaydı.. Benim kilom bozdu işi..
ben hiç vakit kaybetmeden kararımı verdim ve gunun ortasından da olsa basladım diyete tekrar

Haa bu arada bu pirinç lapası ne olıyor ya, ilk defa duydum, benim kilo veremeyişimi bununla duzeltebiliriz belki, işe yarıyormu, tarif yazabilirmisinizz?

Ohh bol proteınlı bı menu, sevdım:KK34:

farkında değilim vallahi şimdi bakınca farkettim :KK1:

canım kilo vermeme sebebin nedir biliyor musun belli bi biyolojik saatin yok öğün araların çok fazla nedeni bu olabilir
hamsili pilav olmamış canım bu arada bi fırsat bulup yazamadım bende 65 kilodayken bi durgunluk yaşamıştım ve protein diyeti yapmıştım 3 gün sürüyor yada 1 hafta bıkmazsan yapabilirsin detokstan daha faydalı olduğuna eminim çünkü detokslar bünyeyi olumsuz etkiliyo verilen kiloyu geri alma gibi bi riskin var protein diyeti ne dersen eğer 3 ögünde protein ağırlıklı oluyo ben sabah yumurta peynir süt 1 dilim ekmek öğlen tavuk ızgara yoğurt akşam haşlama et yoğurt şeklinde yapmıştım. protein şöle bi etki yapıyor parçalanması fazla enerji gerektirdiği için ve karbonhidrat çok tüketmediğin için vücut proteini yakmak için yağı tüketiyo gibi düşünülebilir ve etin kabız yaptığını söleyenler var ama ben tam tersine inanan bi insan olduğum için zamanında çok faydsını görmüştüm ben lahana çorbası bide ayran detoksu yaptım normal beslenmeye yani dyete döndüğüm anda o haftalarda sabit yada çok az ekside çıktım ama protein diyeti yaptığım hafta önceki haftalar sabit yada 100 gr giderken o hafta 1.2 kilo vermiştim istersen hafta boyunca yap ödemde attırdığı için 4 kilo verdirdiğini söleyen var ama elbetteki sağlıklı değil 4 kilo ama 2 kilo iyidir duraklamadan sonra

bi bakayım canım buna. hergün et bulamam tabi onun yerine ne yşyebilirim onları araştırayım :KK31:
teşekkür ederim bilgi verdiğin için :KK54:

1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
domates biber
şekersiz çay

1 küçük kase kısır
şekersiz çay
(
Malzemeler:

• 3-4 dilim bayat ekmek
  • 150 gr. beyaz peynir
  • domates salçası
  • biber salçası
  • sarımsak
  • zeytinyağı

Hazırlanışı:

1 porsiyon et sote
salata

2.5 litre su

ay zıkkımın kökü mezesi adı çok güzel :KK1:

sabah uyanınca- 6:30
1 bardak elma sirkeli su..
canım elma sirkesi zararlı değil mi :26:

X