Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kilonnn süper yaaa hayalimdeki kilo daha niye vermeye çalışıyosun ki?

boyuma göre fazla canım :KK50:

boyun kaç canım ben yarın pirinç lapası detoksunu yapıcam 2 gun tavsıye ederım

1.58 canım . yok pirinç lapasını yapmıcam pirinçten detoksta olsa uzak durmalıyım :KK31:

kızlaaarrrrrrrrrr :KK52: günaydıııınnnnnnnnnnn :KK16:

önce kilo bildirimi yapıyorum hemeeen :KK51:

başlangıç:55.5
geçen hafta: 55.9
bu hafta:53.9
fark: 2kg

geçen hafta cumartesi 54.7 çıkmıştım. yani aslında 800 gr. verdim ama cuma baz alındığı için 2kg vermiş oluyorum kızlaaaar :))

:21::KK76::KK24:

tebrik ederim tatlımmmmmm :KK16:

Çok kötü olmuş bu sonuç canım yaaa :KK50: İki haftadır üst üste veremiyorsun. Ondan öncede + kilodaydın zaten. Bu hafta ne yap ne et kilo ver çünkü takım kurallarına göre üç hafta üst üste kilo veremeyen üye eleniyor. Bunun olmasını hiç istemem :26:

Bence yeme işini hemen bırak. Diyet olarak düşünme sağlıklı beslenmeye odaklan zaten kilolar kendiliğinden gidiyor. Ben sabahları hemen tartılmıyorum. Sabah kalkar kalkmaz tartılırsam ödemden dolayı fazla çıkıyor kilom. O nedenle biraz geç tartılıyorum.

Tebrik ediyorum seni Buse. Harika bir sonuç. Listeye girmek istiyor musun?

kaptancım beni izne ayıramaz mısın lütfen en azından detoks felan yapıp kiloma gelmeye çalışim elenmek istemiyorum eski kiloma gelince tekrar girerim listeye olmaz mı lütfen rica ediyorum izne ayrılim :KK14:

tebrikler canım:))):KK9:

ayyy süpersin:KK9::KK9::KK9:

vucud ideal kilosuna yaklaştıkça daha kolay veriyor di mi..
benim de hayalimdeki kilodasın canım.
ama senin hayallerin önemli tabi:))

:nazar:ikişer ikişer gidiyor maşallah!!!!!

hiçde hızlı veremniyorum haftalardır sabitim canım :KK50: daha zor veriliyo kilom azaldı çünkü :KK50:

boyuma göre fazla canım :KK50:

1.58 canım . yok pirinç lapasını yapmıcam pirinçten detoksta olsa uzak durmalıyım :KK31:

tebrik ederim tatlımmmmmm :KK16:

kaptancım beni izne ayıramaz mısın lütfen en azından detoks felan yapıp kiloma gelmeye çalışim elenmek istemiyorum eski kiloma gelince tekrar girerim listeye olmaz mı lütfen rica ediyorum izne ayrılim :KK14:

hiçde hızlı veremniyorum haftalardır sabitim canım :KK50: daha zor veriliyo kilom azaldı çünkü :KK50:

darısı başına hanifee :KK52:

senin bu diskalifiye durumun hiç aklıma gelmemişti :26:üzülme canım elenmezsin bence bi çaresi bulunur, izinli falan gösterilirsin bu hafta, o halledilir :KK19:

ama verirsin bence bu hafta, vücudun duraklamada ama sporla yeşilçayla vs kurtulunuyor bu durumdan. benim de başıma gelmişti 1,5 ay verememiştim 100 gr bile. hep sabit kalmıştım. sonra biraz yemeğe başladım baktım kilolar gidiyor. meğerse az yiyormuşum ondanmış benimki. belki az geliyorsa yediğin seninki de bundandır bilmiyorum.:KK31:

kaptancım teşekkür ederim izine ayırdığın için :KK54:

detoks yapıp vücudumu arındırıcam önce sonra kilo vermeye odaklanıcam önerdiğiniz bi detoks var mı ben bakıyorum ama çok saçma detokslar var :KK50:

darısı başına hanifee :KK52:

senin bu diskalifiye durumun hiç aklıma gelmemişti :26:üzülme canım elenmezsin bence bi çaresi bulunur, izinli falan gösterilirsin bu hafta, o halledilir :KK19:

ama verirsin bence bu hafta, vücudun duraklamada ama sporla yeşilçayla vs kurtulunuyor bu durumdan. benim de başıma gelmişti 1,5 ay verememiştim 100 gr bile. hep sabit kalmıştım. sonra biraz yemeğe başladım baktım kilolar gidiyor. meğerse az yiyormuşum ondanmış benimki. belki az geliyorsa yediğin seninki de bundandır bilmiyorum.:KK31:
yok canım ya ben yiyorum baya baya kendime şok uygulamam gerek sanırım ama yemek yiyerek değil bayramda şokun alasını yaptım o yaramadı bana şimdi tersini yapıcam :KK5:

kaptancım teşekkür ederim izine ayırdığın için :KK54:

detoks yapıp vücudumu arındırıcam önce sonra kilo vermeye odaklanıcam önerdiğiniz bi detoks var mı ben bakıyorum ama çok saçma detokslar var :KK50:

kaptan tamam mı dedi hanife? ben kaptan değilim çünkü bana dediysen şaşırdın bence :26:

yok canım ya ben yiyorum baya baya kendime şok uygulamam gerek sanırım ama yemek yiyerek değil bayramda şokun alasını yaptım o yaramadı bana şimdi tersini yapıcam :KK5:

canım pirinç lapası detoksu var 2 günlü. geçen sefer yapmıştım ama 1 gün yapabildim. işe yaramıştı dene istersen :KK34:

hanife pirinç lapası kilo yapmıyor. bence ön yargılı olma. cünkü o lapa hiç öyle yediğin pilav gibi değil inan. tadı tuzu yok baharatlarla tatlandırıyorsun :KK31:

arkadaşlar bir konrol edermisiniz.doğruysa paylaşıma taşıyacağız..:KK16:

***4. TAKIM 335.ETAP***

gogo2405: (68,3/ 68.1/ 0.2/ %0.29)
cimcimesude: (65,0/ 64.7/ 0.3/% 0.46)
defne2222 : (63.3/ 62.9 / 0.4 / %0.63)
sponge_bop : (65/ 66/ +1/ %-1.54)
beril77:KK43:76,1 /75.9 /0.2 / %0.26)izne ayrılmak istiyor
beyza1990:KK43:80.5// / % )bildirimde bulunmadı
SsSiMqE:KK43:72.9/ 72.0 / 0.9/ %1.24 )
yellowmelon:KK43:66.5/ 66.4 / 0.1/ % 0.15)
nueva48:KK43:97.3 / 97.3/0 / % 0)kilosu sabit
dcetiner:KK43:62.2 / 61.7/ 0.5/ % 0.80)
pozitif:KK43:60.4/ 59.2/ 1.2/ % 1.99) yeni üye hedef kilosu 52

4. Takım Ortalaması %0.46

Son düzenleme:
kaptan tamam mı dedi hanife? ben kaptan değilim çünkü bana dediysen şaşırdın bence :26:

canım pirinç lapası detoksu var 2 günlü. geçen sefer yapmıştım ama 1 gün yapabildim. işe yaramıştı dene istersen :KK34:

cuma yarışma sonuçlarının olduğu yerde gördüm canım kaptan bana izinli yazmış :KK31:

hanife pirinç lapası kilo yapmıyor. bence ön yargılı olma. cünkü o lapa hiç öyle yediğin pilav gibi değil inan. tadı tuzu yok baharatlarla tatlandırıyorsun :KK31:

hadi ya sen faydasını gördün mü cidden :KK31:

ona göre başlıcam ona :KK31:

bend eyapıyordum eskiden 1 gün yapıyordum cidden çok etkili tavsiye ederim bend ehatta evde olsma bend eyapıcma bir gün ama iş yerindede yapılır sanki

***4. TAKIM 335.ETAP***

gogo2405: (68,3/ 68.1/ 0.2/ %0.29)
cimcimesude: (65,0/ 64.7/ 0.3/% 0.46)
defne2222 : (63.3/ 62.9 / 0.4 / %0.63)
sponge_bop : (65/ 66/ +1/ %-1.54)
beril77:KK43:76,1 /75.9 /0.2 / %0.26)izne ayrılmak istiyor
beyza1990:KK43:80.5// / % )bildirimde bulunmadı
SsSiMqE:KK43:72.9/ 72.0 / 0.9/ %1.23 )
yellowmelon:KK43:66.5/ 66.4 / 0.1/ % 0.15)
nueva48:KK43:97.3 / 97.3/0 / % 0)kilosu sabit
dcetiner:KK43:62.2 / 61.7/ 0.5/ % 0.80)
pozitif:KK43:60.4/ 59.2/ 1.2/ % 1.99) yeni üye hedef kilosu 52

4. Takım Ortalaması %0.39

Tatlım listenizde hata var düzelttim son durumu böyle.

cuma yarışma sonuçlarının olduğu yerde gördüm canım kaptan bana izinli yazmış :KK31:

hadi ya sen faydasını gördün mü cidden :KK31:

ona göre başlıcam ona :KK31:

bend eyapıyordum eskiden 1 gün yapıyordum cidden çok etkili tavsiye ederim bend ehatta evde olsma bend eyapıcma bir gün ama iş yerindede yapılır sanki

evet ben de faydasını görmüştüm 500 gr falan vermiştim o gün, ödemdir bir kısmı ama olsun ilaç gibi gelmişti kızlaar :KK76: yapın bence deee :KK52: hatta ben de yapayım :KK1:

Kızlar yine ilk üçe giremedik ve sarı kartımız hala duruyor :KK14:Ortalamalara tam olarak bakmadım ama Buse cim büyük ihtimal etap birincisi sensin :KK16:

Maalesef Buse ikincisin. 2. takımda ortalaması 5 olan bir arkadaş var :KK50:

sık yapmamaya calisin ama kizlar sonucta tek bir seyle besleniliyor. Ben vucudumdaki toksinleri atmak amacli yapicam 2 gun sadece.
Sonra diyetime donucem.
Kilo vermeniz normalse yapmayin.

evet ben de faydasını görmüştüm 500 gr falan vermiştim o gün, ödemdir bir kısmı ama olsun ilaç gibi gelmişti kızlaar :KK76: yapın bence deee :KK52: hatta ben de yapayım :KK1:

Vucut ariniyo mu acaba odemden toksinden vs .

yapalım hafta içi bir gün
eskiden sık yapıyordum bol dometes rendesi ve dere otu süpe roluyor içine

sen çalışıyormusun yasemin?

ewet canım calısıyorum bendcede valla pazartesı sana uygunsa ben katılabılırım sana

X