Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugun 12:30 kalktigim icin cok duzensiz oldu benim icin
saat 15:30 ilk yemegimi kahvaltimi yaptim ve aksam yenegine yer kalmadi
bir dilim bugday ekmegi 2 yumurta ve zeytin 1 litrede su ictim spor bugun olmadi kaynanamin camlarini ve mutfak dolaplarini temizledim buda spora gecebilir :)))

Bu arada ben aksam ustu 1 litre limonata yapip iciyorum

1 vardak duya iki yemek kasigi limon koyuyorum ben bunu litre olarak yapiyorum 6 kasik limon ve iki yemek kasigi akcaagaci surubu

canım menün çok kötü 12 bçukta kalkıp 15 30 da kahvaltı yapmak öğle yemeği yememek bünyeyi tembelleştirir ve yağ yakımını yavaşlatır diyet ypmak az yemek değil sağlıklı beslenmektir ki az yiyerek kilo verirsen günlük yaşama döndüğün zaman aynen geri alıyorsun diye biliyorum neyse ilk menü düzelecek elbet :KK16:

Sabah
2 kk peynir
6 zeytin
1 salatalık
1 etimek
1 bardak çay
Öğle
1 armut 2 erik 1 salatalık yedim
2 mandalina
Grip gibiyim meyveyi bol yedim
Aksam
Bi tabak ispanak
1 kase yoğurt
3 köfte
2 bardak su
2 bardak yeşil çay

Spor
25 dk pilates
50 squat
20 dk bisiklet
1.6 km yürüyüş

Hasta olcak gibiyim :KK43:

tatlıcım menün çok güzel ama saatlerini yazmıyorsun 1 su çok az 2 hasta olcaksan yarın spor yapma buda 3 suyun yağ yakımındaki işlevini bilsen suya bağımlı yaşamaya başlarsın diye düşünüyorum

su yağlar birbirinden ayırarak serbest kalmasını sağlar ve en küçük bi harekette vücut bunları yakar ben gün boyu su içmezdim şimdi 3 litre altında içince gece susuzluk çekiyorum

canım menün çok kötü 12 bçukta kalkıp 15 30 da kahvaltı yapmak öğle yemeği yememek bünyeyi tembelleştirir ve yağ yakımını yavaşlatır diyet ypmak az yemek değil sağlıklı beslenmektir ki az yiyerek kilo verirsen günlük yaşama döndüğün zaman aynen geri alıyorsun diye biliyorum neyse ilk menü düzelecek elbet :KK16:

bugun boyle oldu geceden uykusuz kaldigim icin evet sizden gordukce menum duzelecek vakit buldukca forumda gecmisi okuyorum

canım bu benım kıs cayım.soguk algınlıgına ıyı gelır.tum kıs ıcersem hasta olmuyorumbı de ıcındekı her bıtkının ayrı ayrı ıyı geldıgı seyler var tabı

Son düzenleme:
25 dk pilates
50 squat 20 dk bisiklet
Tamamdır :)))

spor cok gzl canim

Bu arada alımtı yapamasamda Nurcum dun onca yiyecek onundeyken kendini tutabilmen müthiş bişi, gercekten iraden cok kuvvetliymiş masallah:)

evet kendimi zayif hayal ederek tutmaya calistim. aslinda iradem kuvvetli degildir ben basardiysam herkes basarir.
bu sabah halen tulumba tatlilari vardi. birde kim yemisse masada birakmis tatli tabagini icim gitti hemen kaldirdim onu oradan.
göz önünde olunca daha cok zorlaniyor insan.
dün acayip kötüydü gercekten mis gibi yemek kokuyordu bisürü cesit gözünü önünde zor durdum.
nefsimle baya cebellestim. iyikide yememisim dünden bugüne klo verdim-

Bu arada bugun yenekhanede borek vardı, bide fasulye, ben de yemeyeyim diye kantie geldim, bir saat kararaızlıktan sonra 1 kase corba aldım simdi içiyorum, yendim nefsimi:)

canim böregi degilde fasulyeyi yiyebilirdin aslinda ama corbada güzel secim olmus.

Gunaydin ben viyanadayim
Aslinda evde temek yapmadigimdanv dolayi boyle atistiriyorum ve 1 ay sonra dugun var butun gun disarda olcam kosturmaca en kotusu disarda yemek yiycem kal hesabi yapmiyorum artik :))

disarida yemek yersen misal döner yiyebilirsin ama ekmeksiz ve sossuz hani box icinde varsa.

ben de aranıza katıldım....

hosgeldin canim kendini tanitmadin sanirim göremedim.
ben nur 22 yasindayim. bikac aydir bu takimdayim, izinliydim halen öyleyim. eski kiloma gelince tekrar gircem takima.
takimdan uzak durdugumda kilo aldim ve hergün burada bulunmak diyetim icin cok önemli yoksa sürekli kacamak yaparim. iyi ettin gelmekle :KK34:

ayy bende alışverişe çıkıcamda haftaya çıkarım heralde acelem yok bayramda ablam kardeşim ben varız evde bi tek . annemle babam köye gidiyo onlar olmadanda bayram olmuyo. Buruk geçiyo sanırım oysa 365 gün beraberiz :KK1: ama bayram farklı işte :KK14:
en son küçükken bırakmışlardı bizi istanbula ilk geldiğimizde teyzemde kalmıştık şimdi kendi evimizde kalıcaz büyüdük :KK1:
amaan benim için bayram sadece ilk gün bayram gerisi tatil :KK1:

Annem tabi gitmeden kıvratma börek vs hepsini yapıyo ayyy çok yemicem ama :KK50: Yemek yapmıcakmış bizde yapmayız büyük ihtimal uğraşmayız gerçi ablamın kardeşimin canı bişey isterse mecbur ben yapıcam. Evde baş aşçıyım ayıptır söylemesi :KK1:
siz napıcaksınız bayramda planı olan var mı ?

anladım tatlım :KK31: evde spor yapabilirsin aslında ?

canım bu soğuk algınlığı için miydi neydi :26:

sıkma canını tatlım herşey çok güzel olur inşallah :KK31:
ayyy lahmacun mu dedin :KK56:

ay evet canım öyle oldu babamlarla bu son kahvaltımızdı en azından bayram sonuna kadar sondu :KK1:

sabah sabah kalkmışlar annemle sofrayı donatmışlar.
benim babam aşçı bide doğal olarak göbekli yemeğe felan düşkün onun yemek yiyişi iştah açıyo dayanamadım :KK17:

insallah canim.
evet lahmacunda vardi icine salata koyup yiyordular kokusu beni benden aldi :KK53:
baban asciysa annenin isi iyide seninki zor

selam kızlar bir staj gününü daha devirdim şimdi yemeğimi hazırlıcam ardından menümü yazıcam burnumdan nefes alamadığım için ağız kuruluğu problemim oldu zaten bide bugün yoğundu bi su içmeye fırsat bulamadım filan filan yoğundu yani :KK14:

gecmis olsun canim.

Sabah 8:00
1 tane lavas(ciğköfteden kalmıştı)
Beyaz peynir
2 dilim salam
Kahvaltılık sos

Oğlen 13:00
1 buyuk kase corba (ne corbası bilmiyorum, mercimek olabilir)
Üstüne kuru ekmek parcaları koydu, yarım dilim filandır

Aksam 18:00
1 tabak patlıcan oturtma( kızartmalı degîl)
1 tane etimek
2-3 kasık yogurt

İlerleyen saatlerde de 1 kase yogurt yerim

Su henuz 1,5 lt anca

Spor 150 mekik
Bel hareketi

canim her ögünde ekmek yemissin.
ekmegi kes daha güzel kilo verirsin. ben artik cogunlukla günde 1 dilim ekmek yiyorum ve kahvaltida yiyorum.
diger ögünlerde ekmeksiz yemeye alis. ben ekmeksiz yiyemeyen biriydim ama artik yiyebiliyorum cogu seyi ekmeksiz.

sabah(06:15)
1 sahanda yumurta
1 dilim kızarmış çavdar ekmeği
3 zeytin
yarım kk peynir
1 bardak süt

10:45
1 mandalina

öğle(12:00)
1 kaseden az ezogelin
5 yk hünkar begendi
(patlıcan püresi üstüne et haşlama gibiydi)
3 yk keşkül
:KK17:

16:00
1 avuç leblebi

akşam(18:30)
Eki Görüntüle 825412
1 ızgara gögüs
fırında sebze
2 yk yoğurt
soğan

3 litre su
10500 adım

normalde ara yapmam ama bugn açlık hissettim niyeki
:26:​

canim cavdar ekmegini kizartmanin sebebi daha güzel yendigi icin mi yada daha yagsiz oluyormus ekmek ondan dolayimi?
kacamaklarin fazla olmus canim dikkat et klo alacaksin yine. isin ucunda gelinlik var unutma :KK34:

[ı][sıze=3]kızlar bu takım niye boş bu kadar sonra kaçamaklar oluyor kilo
alımları oluyor günlük mesaj miktarını düzenleyip bi çözüm bulmamız lazım
performans düşüklüğüne neden oluyor nerdesinizzzzz
[/sıze][/ı]
:KK47::KK47::KK47::KK47:

gündüzleri isim oluyor aksam vakit bulup giriyorum her zaman mazur görün.

Sabah
2 kk peynir
6 zeytin
1 salatalık
1 etimek
1 bardak çay
Öğle
2 mandalina
Aksam
Bi tabak ispanak
1 kase yoğurt
3 köfte
2 bardak su
2 bardak yeşil çay

Spor
25 dk pilates
50 squat
20 dk bisiklet
1.6 km yürüyüş

canim meyveler bi hayli fazla olmus grip olsan bile.
aksam yemeginde 1 tabak ispanak ve yogurt yeterliydi aslinda.
yani 3 köfteyi yemeseydin yada ispanagi yemeseydin daha iyi olurdu.

gecmis olsun bu arada

kizlar hemen gecmise baktim.
iyi aksamlar herkese nasilsiniz?
benim bugün moralim dünkündende kötüydü.
bir süre böyle dvm edecek sanirim.
erken kalkmama ragmen istahim hic yoktu sabah.
ancak ögleden sonra kahvalti yaptim.

bu arada kaptancim ben bugün tartildim ve 72.7kg ciktim belki gec vakitte tartildigim icindir az olmasi.
eger cumaya kadar eski kilomun altina düsersem cuma günü listede yer alabilirmiyim?

bugün menüm.

gec olmasinin sebebi yukarida.
15.00
krep:
2 yumurta
yarim cay bardagi süt
1 silme yk beyaz un
1 tk sivi yag

19:00
1 tabak (3 kepce) taze fasulye yemegi oldukca katisindan aldim.
1 kase (4 yk) yogurt 3,5% yag

1,5lt su
2 bardak cay

yatana kadar yarim litre daha su veya cay icerim.

sabah
08.00
bır kızarmıs kepek
2 zeytin
1 k k peynir
1 şekersiz çay
ara
11.30
3 tane kare form bisküvi
öğle
12.45
yarım porsiyon izmir köfte
bir mandalin
akşam
17.30
bir porsiyon zeytinyağlı barbunya,2 yk pilav
2.5 lt su
2 kupa kış çayım

kizlar ben cikiyorum bu aksam daha gelmem büyük ihtimalle.
moralim cok bozuk ve nette vakit gecirmek istemiyorum.
kendimi biraz aileme vereyim.
hayirli aksamlar herkese.
iyiki varsiniz kizlar sayenizde sorumluluk hissederek daha rahat kilo veriyorum

gecmis olsun canim.

canim her ögünde ekmek yemissin.
ekmegi kes daha güzel kilo verirsin. ben artik cogunlukla günde 1 dilim ekmek yiyorum ve kahvaltida yiyorum.
diger ögünlerde ekmeksiz yemeye alis. ben ekmeksiz yiyemeyen biriydim ama artik yiyebiliyorum cogu seyi ekmeksiz.

canim cavdar ekmegini kizartmanin sebebi daha güzel yendigi icin mi yada daha yagsiz oluyormus ekmek ondan dolayimi?
kacamaklarin fazla olmus canim dikkat et klo alacaksin yine. isin ucunda gelinlik var unutma :KK34:

gündüzleri isim oluyor aksam vakit bulup giriyorum her zaman mazur görün.

canim meyveler bi hayli fazla olmus grip olsan bile.
aksam yemeginde 1 tabak ispanak ve yogurt yeterliydi aslinda.
yani 3 köfteyi yemeseydin yada ispanagi yemeseydin daha iyi olurdu.

gecmis olsun bu arada

canım aslında kızarmış ekmeğin kalorisi daha az oluyo diye kızartıyordum ama bi kaç sabahtır yemesi zevkli olduğu için yiyorum o nedenle çok kaçamak demişsin ama tek kaçamak keşkül canım orada başka kaçamağım yok diye düşünüyorum bide moralin niye bozuk kuzum noldu anlatmak ister misin burdan yada özelden :KK31:

bugün menüm.

15.00
krep:
2 yumurta
yarim cay bardagi süt
1 silme yk beyaz un
1 tk sivi yag

1,5lt su
2 bardak cay

canım krep olmamış kahvaltı geç olmuş onu sende biliyosun zaten su az olmuş kuzum

sabah
08.00
bır kızarmıs kepek
2 zeytin
1 k k peynir
1 şekersiz çay
ara
11.30
3 tane kare form bisküvi
öğle
12.45
bir mandalin
akşam
17.30
2.5 lt su
2 kupa kış çayım

pilav form bisküvi cıssss tatlım hiç olmuş mu :KK47::KK47: orm bisküviler normalinden daha kalorili ve yağlı sadece adı form onların bide pilav olmamış kuzum sonuçta nişasta deposu bide akşam yemeği biraz erken olmuş cnm

canım hepsını bılıyorum.ıs yerımde yenıyım bılıyorsun.duzenımı oturtunca meyve falan goturucem burcucum.
farkındayım yanı.pilav sadece ıkı kasıktı:KK43::KK43: maruz gorun benı bugun. ekmek yemedım yanında tek tesellım bu
aksam yemegı ısten gelınce yeme k ıstedım.sonucta artık gunduzler kısaldı,ıyı bır vakıt gıbı geldı bana,acıkmıstım canım.

Son düzenleme:
canım hepsını bılıyorum.ıs yerımde yenıyım bılıyorsun.duzenımı oturtunca meyve falan goturucem burcucum.
farkındayım yanı.pilav sadece ıkı kasıktı:KK43::KK43: maruz gorun benı bugun ekmek yemedım tek tesellım bu:KK1:

şimdi canım tepeleme 2 yemek kaşığı pirinç pilavı yemek yerlerinde 1 porsiyon olarak geçiyormuş annem öle dedi kendisi lokantada çalışıyor neyse 1 porsiyon pirinç pilavı 320 kalori iken 1 dilim beyaz ekmek ki tavsiye etmyioruz ama evlerde en genel beyaz ekmek olur onun 1 dilimi 65 kalori ha diceksin ki biz kalori hesabı yapmıyoruz ama bu sadece bir karşılaştırma canım pirinç direk depo şekerdir yani nişasta o nedenle 1 kaşığı bile affedilmiyo biliyorsun

hava buz buuuuzzzzzz :KK50:

bizde aynen canım bide aylık 135 metreküpten fazla vermiyolar ankarada offff annem yakmıyo yetmez diye ara ara yakıyoruz

kızlar selam ben burcu 2 yaşımdayım hemşirelik son sınıf öğrencisiyim burda kaptan yardımcısıyım aşağıda kurallarımız var dikkatli bi şekilde okursanız sevinirim

sibelcim boy şuan ki kilo ve hedef kilonu yazarsan sevinirim

eminicim kendini detaylı tanıtıp boy kilo ve hedef kilonu yazarsan memnun olurum

13.takım kuralları

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız gerekiyor.

10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsanokudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

​yasaklar
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

aaaaa burcu çok şaşırdım 135 metreküp olmasına çok az ama o
daire başına mı bu miktar yoksa metrekare olarak mı veriyo
mesela 2+1 evi olan da 4+1 evi ılana da mı bu miktar

Allah bagıslasın canımcım, bu sene basladı benimki ilkokula, 2007 aralık dogumlu

benimki de 1 ocak 2008
ama ben göndermedim
rapor almıştım zaten
bu sene tam gün dini eğitim yapan anaokuluna gönderdim
çok memnun kaldım

Sabah 8:00
1 tane lavas(ciğköfteden kalmıştı)
Beyaz peynir
2 dilim salam
Kahvaltılık sos

Oğlen 13:00
1 buyuk kase corba (ne corbası bilmiyorum, mercimek olabilir)
Üstüne kuru ekmek parcaları koydu, yarım dilim filandır

Aksam 18:00
1 tabak patlıcan oturtma( kızartmalı degîl)
1 tane etimek
2-3 kasık yogurt

İlerleyen saatlerde de 1 kase yogurt yerim

Su henuz 1,5 lt anca

Spor 150 mekik
Bel hareketi

canım menün güzel bence

sabah(06:15)
1 sahanda yumurta
1 dilim kızarmış çavdar ekmeği
3 zeytin
yarım kk peynir
1 bardak süt

10:45
1 mandalina

öğle(12:00)
1 kaseden az ezogelin
5 yk hünkar begendi
(patlıcan püresi üstüne et haşlama gibiydi)
3 yk keşkül
:KK17:

16:00
1 avuç leblebi

akşam(18:30)
Eki Görüntüle 825412
1 ızgara gögüs
fırında sebze
2 yk yoğurt
soğan

3 litre su
10500 adım

normalde ara yapmam ama bugn açlık hissettim niyeki
:26:​

bence arada olsa güzel bir menü
çalışınca dışarda insan sıkılıyor
o yüzden de ara yapınca daha mutlu oluyor
bence erken kahvaltı yapınca ara yapmanın çok sakıncası olduğunu düşünmüyorum

[ı][sıze=3]kızlar bu takım niye boş bu kadar sonra kaçamaklar oluyor kilo
alımları oluyor günlük mesaj miktarını düzenleyip bi çözüm bulmamız lazım
performans düşüklüğüne neden oluyor nerdesinizzzzz
[/sıze][/ı]
:KK47::KK47::KK47::KK47:

canım aslında takım olarak herkes farklı zamanlarda girdiği için boşmuş gibi oluyor
mesela biz bir kaç kişi gündüz daha çok giriyoruz
bir kaç kişi akşam çok giriyor
o yüzden de birlik sağlanmıyor

Sabah
2 kk peynir
6 zeytin
1 salatalık
1 etimek
1 bardak çay
Öğle
2 mandalina
Aksam
Bi tabak ispanak
1 kase yoğurt
3 köfte
2 bardak su
2 bardak yeşil çay

Spor
25 dk pilates
50 squat
20 dk bisiklet
1.6 km yürüyüş

geçmiş olsun şimdiden
ama öğlen yemek yeseydin meyveleri ara öğün yapsaydın

aaaaa burcu çok şaşırdım 135 metreküp olmasına çok az ama o
daire başına mı bu miktar yoksa metrekare olarak mı veriyo
mesela 2+1 evi olan da 4+1 evi ılana da mı bu miktar

benimki de 1 ocak 2008
ama ben göndermedim
rapor almıştım zaten
bu sene tam gün dini eğitim yapan anaokuluna gönderdim
çok memnun kaldım

canım menün güzel bence

bence arada olsa güzel bir menü
çalışınca dışarda insan sıkılıyor
o yüzden de ara yapınca daha mutlu oluyor
bence erken kahvaltı yapınca ara yapmanın çok sakıncası olduğunu düşünmüyorum

canım aslında takım olarak herkes farklı zamanlarda girdiği için boşmuş gibi oluyor
mesela biz bir kaç kişi gündüz daha çok giriyoruz
bir kaç kişi akşam çok giriyor
o yüzden de birlik sağlanmıyor

geçmiş olsun şimdiden
ama öğlen yemek yeseydin meyveleri ara öğün yapsaydın

200 metrekareye kadar 125 metrekür veriyolar canım bi dahaki ay 200 metreküp çıkıcakmış yakamıyoruz yetmicek diye elektrik sobası yakıyoruz gündüz yatarken kombiyi açıok filan koskoca şehirde yokluk çekiyoz valla ya:KK50:. ağzım boş kalsın istemedim canım bgün ne bilim ne bulsam yedim gibi oldu ama keşkül dışında bende beğendim :KK9:

bugün menüm.

15.00
krep:
2 yumurta
yarim cay bardagi süt
1 silme yk beyaz un
1 tk sivi yag

1,5lt su
2 bardak cay

canım eksik bir menü

sabah
08.00
bır kızarmıs kepek
2 zeytin
1 k k peynir
1 şekersiz çay
ara
11.30
3 tane kare form bisküvi
öğle
12.45
bir mandalin
akşam
17.30
2.5 lt su
2 kupa kış çayım

afiyet olsun canım

kızlar ben kaçar malum staj var hepiniz öpüldünüz iyi geceler :KK54:bu arada adım sayım 11800 olmuş kızlar :KK53: evi arşınlamışım resmen :KK9:

Son düzenleme:
sabah
1 dilim salçalı ekmek
4 zeytin ve 1kk peynir

ara:1 mandalina

öğlen
2 köfte
4 yemek kaşığı ıspanak yemeği
1 kase cacık

ara:1 şekersiz türk kahvesi

ara:1 salatalık

akşam