Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

dunku menum

sabah 9.00
1 dilim kepekli ekmek
2 dilim peynir 5 tane zeytin
domates salatalık
2 yk menemen
1 fincan yeşil cay

öğle
1 kase çorba
salata

ara
11 tane yesil elma

akşsam 18.00

1 kase nesfit sütle

3 litre su spor yok ama o kadar çok koşturuyorum ki yorgunluktan 9.30 da uyuya kalıyorum

sevgi menün güzel olmuş canım
afiyet olsun
çalışıyosun herhalde
ne iş yapıyosun

slm kzılar bir kaç gundur yoktum özür dilerim ...işler cok yogun ve en yogun zamanda kayınvalidem yok hem kıza bakıyor hemde otelin işlerine yetişmeye çalışıyorum ne olur affedin birde odamı değiştirmek zorunda kaldım yeni kaldığım oda tamamen kaya ve internet çekmiyorr..

ebrucuğum ne desen haklısın ama bu hafta süper gidiyorum kaçamaksız elimden geldiğince paylaşımlarımıda coğaltıcam söz veriyorum ...
Paylaşım konusunu hallettiğin sürece sorun yok. Biliyorsun ki burdan uzak kaldığın zaman kendine zarar veriyorsun. Geçmişi okudun mu? Hafta sonu yaptığım yorumları oku mutlaka.

selam ebrucum
bekliyoruz seni hallaet işlerini
Bu hafta çok ama çok yoğundu hem ev hem iş. Ama inşallah geçmişi halledeceğim en kısa zamanda.

dunku menum

sabah 9.00
1 dilim kepekli ekmek
domates salatalık
2 yk menemen
1 fincan yeşil cay

öğle
1 kase çorba
salata

ara
11 tane yesil elma

akşsam 18.00

1 kase nesfit sütle

3 litre su spor yok ama o kadar çok koşturuyorum ki yorgunluktan 9.30 da uyuya kalıyorum
Menün gayet güzel. Ama 11 yeşil elmak yazmışsın galiba o 1 tane olacak.

ebrucum beni de çok yoğun günler bekliyor
bakalım bayrama kadar nasıl bitiricaz işleri
hem kayınvalidemin evi hemde kendi evim temizlenmeyi bekliyo
çocuklara bayramlık aldım ama pek kafama yatmadı yeni birşeyler daha almak istiyorum
ne alıcam tam da şekillendiremedim kafamdafikirlerinize açığım
hava da soğuk

[ı]paylaşım konusunu hallettiğin sürece sorun yok. Biliyorsun ki burdan uzak kaldığın zaman kendine zarar veriyorsun. Geçmişi okudun mu? Hafta sonu yaptığım yorumları oku mutlaka. [/ı]

[ı]bu hafta çok ama çok yoğundu hem ev hem iş. Ama inşallah geçmişi halledeceğim en kısa zamanda. [/ı]

[ı]menün gayet güzel. Ama 11 yeşil elmak yazmışsın galiba o 1 tane olacak. [/ı]

evet canım 1 tane

[ı]paylaşım konusunu hallettiğin sürece sorun yok. Biliyorsun ki burdan uzak kaldığın zaman kendine zarar veriyorsun. Geçmişi okudun mu? Hafta sonu yaptığım yorumları oku mutlaka. [/ı]

[ı]bu hafta çok ama çok yoğundu hem ev hem iş. Ama inşallah geçmişi halledeceğim en kısa zamanda. [/ı]

[ı]menün gayet güzel. Ama 11 yeşil elmak yazmışsın galiba o 1 tane olacak. [/ı]

gecmısı okudum ebrucugum bılıyorum kendıme zarar verdıgımı ama pazartesınden ıtıbaren toparlandım ve eskı ben gerı dondum en super kıloları ben verıcemm

Selam kızlar okuldan acıktım, vapurdayım yine:) avmye ugrayip kızıma mont alıcam inş.
Bu haftada cook iyi gidiyorum, galiba listeye giriceeeeemmmmm:))

canm bızım urgupte kucuk bır butık otelımız var .ok yogunum canım bır calısanımızda ısten ayrıldı son 1 aydır ınanılmaz yogunum

ayyy süper sevgi
yorucudur ama hergün değişik insanlar
neyse yolumuz düşerse geliriz sana

Selam kızlar okuldan acıktım, vapurdayım yine:) avmye ugrayip kızıma mont alıcam inş.
Bu haftada cook iyi gidiyorum, galiba listeye giriceeeeemmmmm:))

geçmiş olsun bugünü de bitirdin okulda
hııımmm kızın montlanıcak yani
ben geçen sene indirimden almıştım mont
artık bayramlıkları bile indirimden alıcam
çünkü çok pahalı şu anda

kızlar ben bugünden sonra spor yapmıycam
biraz önce gülbende zayıflayana kadar spor yapılmamalı dediler
gülben ergen 3 aydır spor yapmamış
daha bu hafta spora başlamış
önce fazlalıklar verilmeliymiş

ayyy süper sevgi
yorucudur ama hergün değişik insanlar
neyse yolumuz düşerse geliriz sana

geçmiş olsun bugünü de bitirdin okulda
hııımmm kızın montlanıcak yani
ben geçen sene indirimden almıştım mont
artık bayramlıkları bile indirimden alıcam
çünkü çok pahalı şu anda

beklerım canım yaa superr sorma 1 bucuk yasınakı kızla daha super

Kizlaaar nasılsinizz.
Ay bugun bi girdim gecmisi okudum ama yazamadim kusura bakmayin :)

Korkulucak kadar buyuk bi kacamak yapmadim bugun :KK70:

Sozlume dershane cikisinda kazak aldim dogum gunu icin. Bakalim begenicek mi. Bence hos ama o ne der bilemicem.

Ay bide aldigi araba icin hediye alicam nazar boncugu dusunuyorum baska ne olabilir ?

canım aslında kızarmış ekmeğin kalorisi daha az oluyo diye kızartıyordum ama bi kaç sabahtır yemesi zevkli olduğu için yiyorum o nedenle çok kaçamak demişsin ama tek kaçamak keşkül canım orada başka kaçamağım yok diye düşünüyorum bide moralin niye bozuk kuzum noldu anlatmak ister misin burdan yada özelden :KK31:

canım krep olmamış kahvaltı geç olmuş onu sende biliyosun zaten su az olmuş kuzum

pilav form bisküvi cıssss tatlım hiç olmuş mu :KK47::KK47: orm bisküviler normalinden daha kalorili ve yağlı sadece adı form onların bide pilav olmamış kuzum sonuçta nişasta deposu bide akşam yemeği biraz erken olmuş cnm

genel anlamda canim sen eskiden kacamak yapmazdin diye hatirliyorum, bu ara cok kacamak oldu kumpir, keskül kilo alma diye söyledim. ne güpzel kilo vermissin hazir.

aslinda saat harici kahvaltida degisiklik 1 dilim ekmek yerine 1 silme yk un, okadar zararli olacagini düsünmedim.

sagol canim düsündügün icin ama anlatmasam daha iyi baska seyler düsünmeye calisiyorum.

canım eksik bir menü

afiyet olsun canım

eksik degil aslinda ben hep 2 ögün yiyorum belki ufak bir ara yapiyorum.
fakat kahvalti saati cok kötüydü.

kizlar bu arada herkese hayirli günler diliyorum.
sanirim hasta oluyorum bogazlarim cok agiriyor ve basim davul gibi.
moralim halen cok bozuk, suan hicbirseye halim yok. tüm günümü evde yaslanarak gecirecegim kendimi ayaga kaldiramiyorum.

dunku menum

sabah 9.00
1 dilim kepekli ekmek
domates salatalık
2 yk menemen
1 fincan yeşil cay

öğle
1 kase çorba
salata

ara
11 tane yesil elma

akşsam 18.00

1 kase nesfit sütle

afiyet olsun cnm

genel anlamda canim sen eskiden kacamak yapmazdin diye hatirliyorum, bu ara cok kacamak oldu kumpir, keskül kilo alma diye söyledim. ne güpzel kilo vermissin hazir.

aslinda saat harici kahvaltida degisiklik 1 dilim ekmek yerine 1 silme yk un, okadar zararli olacagini düsünmedim.

sagol canim düsündügün icin ama anlatmasam daha iyi baska seyler düsünmeye calisiyorum.

eksik degil aslinda ben hep 2 ögün yiyorum belki ufak bir ara yapiyorum.
fakat kahvalti saati cok kötüydü.

canım kumpiri yemedim o akşam ben ki sadece annem darılıyor yemediğim için dedim
benim suanki kilom izine ayrildigim zamandan daha az.
cuma günü listede olabilecekmiyim yada haftaya cuma mi listeye alinirim?

kaç kilo eksik olduğuna bide listenin durumuna bağlı olduğunu düşünüyorum

Merhaba kızlar,

Aniden izin istedim sizden kusura bakmayın.. Eşimin Denizliden bebekli akrabaları geldi, dün akşam 11'de geçirdik onları.. Yemeği, ikramı, gezdirmesi, bebekle ilgilenme derken gelemedim.

Geçmişe bakayım.. İşim baya uzunn:KK1:

afiyet olsun cnm

canım kumpiri yemedim o akşam ben ki sadece annem darılıyor yemediğim için dedim

kaç kilo eksik olduğuna bide listenin durumuna bağlı olduğunu düşünüyorum

öyleyse sorun yok.

suan 300gr daha azim izine ayrildigim zamandan, 72.4kg oldum. cumaya kadar kac olur bilemiyorum.

Son düzenleme:
Çok güzel bir menü olmuş Seda' cım afiyet olsun. Birde spor yapsan süper gidecek kilolar bu menülere göre ama yapmıyorsun. Hem zayıflarken sıkılaşmanda lazım unutma.
Gelelim yapacağım dediğim haftanın değerlendirmesine :KK6:Liste sırasına göre gideceğim.

akashha:

Seda' cım bu kez maşallahın var. Gayet güzel gidiyorsun. Listelerinde hiç kaçamak yok. Ama en büyük eksiğin spor. Artık menülerine sporu da eklemen lazım. Kilo verirken yavaş yavaş vermek en iyisi ama bir süre sonra insan diyetten sıkılıyor ve hedefe ulaşmakta zorlanıyor. Kilon henüz çokken fazla fazla ver ki kilon azaldığı zaman zaten gram gram vereceksin.

Sıra geldi kendi öz eleştirimi yapmaya son zamanlarda nedendir bilmiyorum ama çok fazla ödemim olduğunu düşünüyorum. Belki yediklerim bana az görünüyor ama bünyeme çok geliyor bilmiyorum. Yada çok taktığım için kilolarım yavaş yavaş gidiyor. Belki de yeteri kadar spor yapamadığım için yavaşladım. Ayrıca diyet işinden bende çok sıkıldım aynen Burcu gibi. Biran önce hedefime ulaşıp korumaya geçmek için can atıyorum. Bir yerlerde bir yanlış yapıyorum ama çözemedim. İnşallah haftaya daha iyi bir kilo vermek istiyorum. Bu yorumlarımdan sonra herkesten kendisi hakkında öz eleştiri bekliyorum.

Haklısın Ebrucum ben de farkındayım ve bu konuda kendimi hiç beğenmiyorum. Bugün 30dk yürüdüm eve gelirken.. Başlıyorum artık inşallah.

Bence senin sıkıntın stres yapmak olabilir. Yemek, uyku düzeninde bir şey değişmedi değil mi? İlaç alıyorsan belki o etkiler.. Ya da işyerinin yemeklerini yiyorsun artık değil mi?

Merhaba arkadaslar bende size katildim sanirim davet edildim :KK66: 162 boy 65 kilo 29 yasindayim ilk hedefim 60 insallah biran once veririz :)

Hoşgeldin canım, Seda ben istanbuldayım, 26 yaşındayım

ben de aranıza katıldım....

Sen de hoşgeldin canım

dunku menum

sabah 9.00
1 dilim kepekli ekmek
domates salatalık
2 yk menemen
1 fincan yeşil cay

öğle
1 kase çorba
salata

ara
11 tane yesil elma

akşsam 18.00

1 kase nesfit sütle

Afiyet olsun canım, toparladın sanırım kendini :)

kızlar ben bugünden sonra spor yapmıycam
biraz önce gülbende zayıflayana kadar spor yapılmamalı dediler
gülben ergen 3 aydır spor yapmamış
daha bu hafta spora başlamış
önce fazlalıklar verilmeliymiş

Keşke öyle olsa :) Ama bak bana, kaç haftadır spor yapmıyorum, kaçamak da yapmıyorum.. 400 - 500 gidiyor anca

Kizlaaar nasılsinizz.
Ay bugun bi girdim gecmisi okudum ama yazamadim kusura bakmayin :)

Korkulucak kadar buyuk bi kacamak yapmadim bugun :KK70:

Sozlume dershane cikisinda kazak aldim dogum gunu icin. Bakalim begenicek mi. Bence hos ama o ne der bilemicem.

Ay bide aldigi araba icin hediye alicam nazar boncugu dusunuyorum baska ne olabilir ?

Canım arabaya alınabilecek tek şey süs oluyor.. nazar boncuğu en iyisi bence. Belki güzel bir koku falan alabilirsin..:44:

kizlar bu arada herkese hayirli günler diliyorum.
sanirim hasta oluyorum bogazlarim cok agiriyor ve basim davul gibi.
moralim halen cok bozuk, suan hicbirseye halim yok. tüm günümü evde yaslanarak gecirecegim kendimi ayaga kaldiramiyorum.

Geçmiş olsun canım..

Haklısın Ebrucum ben de farkındayım ve bu konuda kendimi hiç beğenmiyorum. Bugün 30dk yürüdüm eve gelirken.. Başlıyorum artık inşallah.

Bence senin sıkıntın stres yapmak olabilir. Yemek, uyku düzeninde bir şey değişmedi değil mi? İlaç alıyorsan belki o etkiler.. Ya da işyerinin yemeklerini yiyorsun artık değil mi?

Hoşgeldin canım, Seda ben istanbuldayım, 26 yaşındayım

Sen de hoşgeldin canım

Afiyet olsun canım, toparladın sanırım kendini :)

Keşke öyle olsa :) Ama bak bana, kaç haftadır spor yapmıyorum, kaçamak da yapmıyorum.. 400 - 500 gidiyor anca

Canım arabaya alınabilecek tek şey süs oluyor.. nazar boncuğu en iyisi bence. Belki güzel bir koku falan alabilirsin..:44:

Geçmiş olsun canım..

sagol canim tsk ederim

Kızlar bugünkü menüm:

Sabah 8:00
2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli tost

Ara 10:00
Sade türk kahvesi

Öğle 12:00
1 kepçe şehriye çorbası, domates soslu fırında tavuk göğsü

14:30
2 minik mandalina, 1 sade soda

Akşam 18:00
1 kase süte nesfit, 1 avuç antep fıstığı

1,5su

Daha su ve yeşil çay içeceğim, 30 dk yürüdüm.

Burada olmadığım günlerin menülerini not alamadım ama tek kaçamağım birazdan söyleyeceğim durum dolayısıyla oldu.

Kızlaar geçen hafta cuma günü benim doğum günümdü. O gün işyerinde ve evde kutlamak için pasta almışlar sağolsunlar, 2 kere yemiş oldum, benim için alınan bir şeyden yemeseydim ayıp olacaktı. İkisinin de yarısını bıraktım.

X