Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Haklısın canım işe yarayabilir çünkü ben bu aralar yeşil çay içmiyorum hiç. Biran önce başlamam lazım.

Gayet güzel bir menü olmuş Tuba' cım afiyet olsun. Senin menüler düzelmeye başladı iyice. Aferin :KK9:

Ay canım benim teşekkürler :KK17::KK16: Ödem konusun da haklısın çünkü ben dün nohut ve bulgur pilavı yediğimi unutmuşum :26: Sanırım o nedenle çok fazla çıktı kilom. :KK9:Siz söyleyince aklıma geldi. Teşekkürler yoksa kendimi paralamıştım bugün yediklerime çok dikkat ettiğim halde neden kilo veremiyorum diye.

Karar senin canım ama biliyorsun ki burdan her uzak kalmanda kilo vermek yerine alıyorsun. İnşallah kilo vermiş bir şekilde dönersin aramıza. Ama izinlilik durumunu çok uzattığın zaman diskalifiye olabilirsin haberin olsun. :KK34:
Önemli olan verdiğin kiloyu koruyabilmek bence. Yoksa bir şekilde herkes kilo verebiliyor ama sonrasında fazlasıyla geri alan bir sürü insan var. Bunun nedeni sağlıklı beslenmeyi öğrenememiş olmak bence. Burda diyet yapmıyoruz diye daha önce söylemişimdir. Yaptığımız şey sağlıklı beslenmeyi öğrenmek. Eğer öğrenebilirsek ömür boyu işimize yarayacak.

Haklısın canım burası oldukça boş kalıyor. Hele ben uğrayamadığım zamanlar daha bir beter oluyor. Şimdiden düşünmeye başladım ben nasıl mezun olacağım diye. Mezun olmadan önce yerime kaptan bulmam gerekiyor ama ben burdan uzaklaşınca herkes uzaklaşıyor. Nasıl olcak acaba, takımın dağılmasını asla ama asla istemem :KK19:

Senin hedef kilon kac Ebru'cum? Ben tickerları goremiyorum da telefondan...

Bu arada ya gecen ay anlamadıgım bi şekilde bitti interntim , hiç boyle olmamıstı, garipti yani, genelde bitmiyor yetiyor internet, onun için bırakmam insallah
Ama vize final donemlerimde pek ugrayamicam maalesef..

Bu arada kaptancım yaa, bennim uuppuzuuunnn mesjıma sen hiç bişe yazmadın:KK43: yazdıgın silindikten sonra bidha yazmadın, nolck şimdi, cok uzuluyorum:KK43:

:)

Afiyet olsun canım. Krem peynir bir arkadaşında dediği gibi olmasa iyi olur. Beyaz peynir daha sağlıklı bence. Onun haricinde menü çok güzel. Birisi bana fasulye tursusu kavurmasını anlatabilir mi? Nasıl bişey? Hiç yemedim sanırım.

Afiyet olsun Burcu' cum kaşar haricinde güzel bir menü. Adım çok güzel. Tebrikler.

Afiyet olsun Seda' cım güzel bir menü olmuş.

Ayy ne ilginç bir hikaye. Sonunun mutlu olmasına sevindim allah bir ömür boyu böyle mutlu etsin sizi inşallah. :KK16:

Düne göre menün daha güzel ama yine sağlıksız. Özellikle akşam çok az yemişsin. Su ve sporda çok önemli kilo verirken.:KK34:

Geçmiş olsun canım. Yat dinlen.

fasulye turşusunu bol soğanla kavuruyorsun kaptan bu kdar :KK52:

kızlaaar çeyizimin ilk parçasını aldım bugün sevdiceğimle :KK16: O kendine düşen herşeyi tamamladı ama ben daha ilk kez alıyorum o yüzden çok mutluyum çok heyecanlıyım :KK9:

Günlük yemek takımı aldım 48 parça 12 kişilik:KK31:

Eki Görüntüle 820557

Buna benziyo kütahya porselenden aldım. Ben çiçekli böcekleri şeyleri sevmediğim için bunu beğendim diğer yemek takımımda aynı olucak bu takımla ayrı olsun istemiyorum :KK17:

taksitle aldım tabiki öğrenci olduğum için :KK1: bunun taksiti bitince diğer eksiklerimi de alıcam bi adım attım ya devamı da gelir :KK16:
,

hayırlı olsun canım bu daha başlangıç daha neler neler alcan ben sana saysam ama ben hep indirim takip ediyorum yoksa alınmıyor benm günlük yemek takımımda kütahyadan ama indirime denk gelmiştim ben 12 kişilik 83 parça ve yanında 38 parça 500 liraya almıştım :KK52: $58-186129-w300h250.jpg $acelya-12-kisilik-yemek-takimi.jpg

,

hayırlı olsun canım bu daha başlangıç daha neler neler alcan ben sana saysam ama ben hep indirim takip ediyorum yoksa alınmıyor benm günlük yemek takımımda kütahyadan ama indirime denk gelmiştim ben 12 kişilik 83 parça ve yanında 38 parça 500 liraya almıştım :KK52:Eki Görüntüle 820699 Eki Görüntüle 820700

Evet evet basılsa zamanınız var, indiirimleri kollamak en iyisi:) ay ben de benimkileri mi çekip koysam , ne yapsam:))

,

hayırlı olsun canım bu daha başlangıç daha neler neler alcan ben sana saysam ama ben hep indirim takip ediyorum yoksa alınmıyor benm günlük yemek takımımda kütahyadan ama indirime denk gelmiştim ben 12 kişilik 83 parça ve yanında 38 parça 500 liraya almıştım :KK52:Eki Görüntüle 820699 Eki Görüntüle 820700

Ayyy fasulye tursusumuuuu cok severiiim :KK70:

Ben 156 tlye aldim :) Doger yemek takimimda karacadan 400 tlye gelicek :) Sozlumun arkadasi oranin dagitiminda calisiyo hatta eline faazladan kalirsa bedavaya gelicek :KK70:

Evet evet basılsa zamanınız var, indiirimleri kollamak en iyisi:) ay ben de benimkileri mi çekip koysam , ne yapsam:))

Ayyy aynen zaman var ama el ayak birbirine giriyo :KK70:
Koy koy bende fikir edinirim :)

hayırlı olsun canım
inşallah seveceğin bir iş olur

inşallah hep beraber kilocukları atarız canım
ne kadar sürede verdin canım

canım güle güle kullan sevdiceğinle beraber
çok güzeller hepsi

afiyet olsun

afiyet olsun

afiyet olsun canım
adımı nasıl sayıyosunuz merak ettim
bir makina muhtemelen de nasıl birşey
tesekkur ederım .bugun ılk gunumdu.çok yoruldum.ama yapılmayacak bır ıs degıl cnm

Allahım yaaa güldürdün beni. Hırsızlar alsın gitsin bütün fazlalık kiloları :KK9:

Bende hatırlamıyorum canım. Bakarım eve gidince. Biran önce ver fazlalıklarını gir listeye. Ama yine biterse internet paketin o zaman ne olacak ?

Bencede çok güzel bir fikir. Ama çalışmak zorunda kalınca zor oluyor yağmurlu hava.

Yok tatlım yanlış anlamadım zaten. Sadece seni uyarmak istedim. Hiç kimsenin diyet yüzünden hasta olmasını. Sağlık herşeyden önemli.

Nihal' cim öyle güzel yazmışsın ki çok hoşuma gittir. Kalemin çok güzel. Yazıyor musun arada?

Tebrik ederim canım. Çok güzel bir duygudur eminim. Geçen gün bütün büyük kıyafetlerimi verdim. Artık evde en büyük beden 40 yakında onlarıda atacağım çünkü şuan 38 ler bol gelmeye başladı. :21:

Hayırlı uğurlu olsun canım. İnşallah memnun olursun yeni işinden. :KK16:

Güle güle kullan canım. Daha önce yazmıştım neden çıkmadı acaba yazdıklarım

Menün güzel olmuş canım afiyet olsun.
kıyı balıkçısı necmi fidan
tesekkur ederım ebrucugum.dun bıraz duygusallaştım sanırım..lısedeyken cok yazardım.turk dılı edebıyatı ıstıyordum nasıp olmadı.sımdı hıcbır sey karalamıyorum.ama duygularımı yazıyla guzel ıfade edebılırım.aslında guzel olsun dıye yazmıyorum,sadece ıcımdekı duyguyu en ıyı sekılde ıfade edebılme derdındeyım.edebıyatı sevıyorum.ama ıktısatcı oldum:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Slm kizlar ben bu hafta berbat durumdayim hala toparlayamadim biraz oncede gozleme yedim kendime gelmem gerekiyor biliyorum ama gelemiyorum

Ayyy fasulye tursusumuuuu cok severiiim :KK70:

Ben 156 tlye aldim :) Doger yemek takimimda karacadan 400 tlye gelicek :) Sozlumun arkadasi oranin dagitiminda calisiyo hatta eline faazladan kalirsa bedavaya gelicek :KK70:

Ayyy aynen zaman var ama el ayak birbirine giriyo :KK70:
Koy koy bende fikir edinirim :)

o zaman eferin sana ucuza almışın annem her zaman der ucuz ama iyiyi al :KK52:

arkadaslar bugun ılk ıs gunumdu ınanılmaz yoruldum.cok hareketlı bır gundu.saat 5.30 da evdeydım.sıteye gunduz saatlerınde gırmeye alısmısım,gun boyu aklım buradaydı.aksam da annemlere gıdıyoruz yemege.hamsı yıcez.muhtemelen yagda kızartır.sızce ne kadar yemelıyım? mıktar konusunda yardımcı olur musunuz

Selam kızlar nasılsınız?

Ben bugün erkenciyim eve geldim şimdi.. Geçmişe bakamamıştım şimdi bakıyorummm

Benimkiler de istemiyordu cnm bir ay eve kapatmış lardi eşim bana gömleğini vermişti ben onla uyuyorum kokusu sinmiş diye benimde onda Penyem vardı oda koklayarak uyrdu babam bir gün görmüş yastığımın altında gomleği anneme çok seviyo kokusuyla yatiyo yapıcaz demiş sonra yumuşadı babam 4 5 ay sonra sözüm oldu :)

Çok romantik bir çiftsiniz demekki, maşallah:nazar:

Sabah (09.00)
Domates
4 zeytin
2 kk peynir
5 tane biber
Ara (11.00)
Yarım kase fındık bi bardak cay
Öğle 13.00
Bir kase yayla çorbası
Bir etimek
Akşam 18.00
Bir kase etimek li yoğurt
Az tavuk yemeği bi köftenin yarısı ısırdm yiyemedim
Su çok içemiyorum regl oldum kasıklarım baskı yapıyo çok içince

Spor yok

Afiyet olsun canım, geçmiş olsun..
Günaydın kızlar :KK16: Dün gelemedim hiç çok yoğun bir gündü. Her işimi koştur koştur yaptım. Akşamda Model ve Sıla konserine gittim. Ayaklarımın altı şişti resmen ama çok güzeldi konser. Ayrıca Model'in solisti Fatma'yla tanıştık. Süper bir geceydi. :KK16:

Modele bayılıyorum... Yeni şarkıları çıksın bir an önce!!

Dunku menum

Sabah 6:30
1 kase nesfit

Oğlen 12:45
1 kepce corba
3 tane mengen köfte
Akdeniz salata
(Peynirli makarna vardı yemedim)

Ara 17:00
10 fındık
1 gun kurusu

Aksam 19:15
1 kase domates corbası
1 tabak patlıcanlı kabaklı yemek
1 dilim kepek ekmegi
3-4 kasık yogurt

(Kayınpederim cikolata getirmişti , en sevdiğimden, ama yemedim)

Su 2 lt
Spor okulda metroda merdiven çıkma
15 dk tempolu yuruyus
70 mekik
Biraz da twisterda bel çalışması:)

Afiyet olsun canımmm, iraden için de tebrikler:nazar:
kızlar ben biraz uyucam çok ağrım var görüşürüzz :KK3:

Geçmiş olsun canımm
kızlaaar çeyizimin ilk parçasını aldım bugün sevdiceğimle :KK16: O kendine düşen herşeyi tamamladı ama ben daha ilk kez alıyorum o yüzden çok mutluyum çok heyecanlıyım :KK9:

Eki Görüntüle 820557

Buna benziyo kütahya porselenden aldım. Ben çiçekli böcekleri şeyleri sevmediğim için bunu beğendim diğer yemek takımımda aynı olucak bu takımla ayrı olsun istemiyorum :KK17:

taksitle aldım tabiki öğrenci olduğum için :KK1: bunun taksiti bitince diğer eksiklerimi de alıcam bi adım attım ya devamı da gelir :KK16:

Güle güle kullanmak nasip eder Allah inşallahh:nazar:

Slm kizlar ben bu hafta berbat durumdayim hala toparlayamadim biraz oncede gozleme yedim kendime gelmem gerekiyor biliyorum ama gelemiyorum

Canım senin menülerine ve sporuna hayrandım.. Toparlayabilirsin kendini.. Hemen şimdi başlaaa hatta :KK34:

arkadaslar bugun ılk ıs gunumdu ınanılmaz yoruldum.cok hareketlı bır gundu.saat 5.30 da evdeydım.sıteye gunduz saatlerınde gırmeye alısmısım,gun boyu aklım buradaydı.aksam da annemlere gıdıyoruz yemege.hamsı yıcez.muhtemelen yagda kızartır.sızce ne kadar yemelıyım? mıktar konusunda yardımcı olur musunuz

Canım yeni işin hayırlı olsun... Ben balık konusuna yorum yapamadımm :44:

sabah(06:30)
1 sahanda yumurta
1 çeri domates
yarım kk peynir
3 zeytin
1 bardak süt
1 dilim tam bugday ekmek

ara(08:30)
1 sade kahve

13:00 gibi 1 halka tatlı
hatır içn yedim arkadaşım çok ısrar etti aslında iyi geldi ama pişmanda oldum
:18::KK14::KK17:

akşam(18:30)
1 ızgara gögüs
patlıcan salata
büyük bardak ayran
yarım dilim tam bugday ekmek

3 litre su
spor yok
:KK50:

canım baya yiyorum yani o yüzden bişi diyemeceğim şimdide hamsinin pek tadı olmaz ama daha tam soğuklar gelmedi ya :26:

Çok romantik bir çiftsiniz demekki, maşallah:nazar:

Afiyet olsun canım, geçmiş olsun..

Modele bayılıyorum... Yeni şarkıları çıksın bir an önce!!

Afiyet olsun canımmm, iraden için de tebrikler:nazar:

Geçmiş olsun canımm

Güle güle kullanmak nasip eder Allah inşallahh:nazar:

Canım senin menülerine ve sporuna hayrandım.. Toparlayabilirsin kendini.. Hemen şimdi başlaaa hatta :KK34:

Canım yeni işin hayırlı olsun... Ben balık konusuna yorum yapamadımm :44:

Teşekkür ederim canım 😙

1 sahanda yumurta
1 çeri domates
yarım kk peynir
3 zeytin
1 bardak süt
1 dilim tam bugday ekmek

1 sade kahve

1 ızgara gögüs
patlıcan salata
büyük bardak ayran

3 litre su
spor yok

Halka tatlı yaramazlık olmuş :KK1:

Menüm

Sabah
1 kase süte nesfit

Öğlen
Tavuk çorbası, türlü (patateslerini yemedim), yoğurt

Ara
1 mandalina, 1 avuç kabak çekirdeği

Akşam
5 köfte, salata, 1 dilim ekmek

2lt su, 1 yeşil çay, 1 sade soda

Eki Görüntüle 820557

Güle güle kullan canım. :KK16:

Karnım agridiginda bile yeşil çay içiyorum çok iyi geliyo tavsiye ederim
Yarından itibaren başlayacağım içmeye. Normal çay yerine yeşil çay içeceğim. Eskiden hep içerdim ama doğumdan sonra hiç içmedim nedense. Ama hamileyken sürekli canım yeşil çay istiyordu. Zararı olur diye içmemiştim.

Senin hedef kilon kac Ebru'cum? Ben tickerları goremiyorum da telefondan...

Bu arada ya gecen ay anlamadıgım bi şekilde bitti interntim , hiç boyle olmamıstı, garipti yani, genelde bitmiyor yetiyor internet, onun için bırakmam insallah
Ama vize final donemlerimde pek ugrayamicam maalesef..

Bu arada kaptancım yaa, bennim uuppuzuuunnn mesjıma sen hiç bişe yazmadın:KK43: yazdıgın silindikten sonra bidha yazmadın, nolck şimdi, cok uzuluyorum:KK43:

:)
O zaman yazdım yazdım gidince çok sinirlendim tekrardan yazmadım. Ama döktürmüştüm:KK9: Öncelikle sana kızdım sinirlendim. Buraya inanmadığın için. Sonra fark ettim ki eğer burda dürüst olmazsan sadece kendini kandırırsın bizi sadece kandırdığını sanırsın. Birden kendimi düşündüm takıma ilk geldiğim zamanları. Sırf menülerime yazmamak için resmen bağımlısı olduğum 3 ü bir arada nescafeyi bırakmıştım. Çaylarımı şekersiz içmeye başlamıştım. O kadar çok inandım ki kendime ve takıma bu sayede kaçamaksız bir şekilde altı ay gibi kısa bir sürede hedefime ulaştım. Hatta mezun olurken çok az kişiye nasip olan bir şekilde şampiyon olarak mezun oldum. Kendimle gurur duydum. Bunu neden anlattım senin yazdıklarını okuyunca anladım ki herkes benim gibi değil.

,

Bildiğimiz turşuyu mu kavuruyorsunuz? Senin takımına bayıldım çok güzelmiş güle güle kullan.

Sevgi sen burdan uzak kaldıkça daha kötü olacaksın. Paylaşımların azaldı hatta yok denecek kadar az. Menü yazmıyorsun. Tekrardan eski kilolu haline mi dönmek istiyorsun?

1 sahanda yumurta
1 çeri domates
yarım kk peynir
3 zeytin
1 bardak süt
1 dilim tam bugday ekmek

1 sade kahve

1 ızgara gögüs
patlıcan salata
büyük bardak ayran

3 litre su
spor yok
Şimdi olmuş mu o tatlı Burcu:KK20: Bu hafta yine kilo veremezsen eğer nasıl olacak:KK47:

Menüm

Sabah
1 kase süte nesfit

Öğlen

Ara

Akşam

Afiyet olsun canım kabak çekirdekleri haricinde çok güzel bir menü olmuş. Keşke kabak çekirdeğini yemeseydin.

Halka tatlı yaramazlık olmuş :KK1:

aynen canım :KK50:

Menüm

Sabah
1 kase süte nesfit

Öğlen

Ara

Akşam

kabak çekirdeği olmamış anım çok yağlı oluyo :KK50:

Güle güle kullan canım. :KK16:

Yarından itibaren başlayacağım içmeye. Normal çay yerine yeşil çay içeceğim. Eskiden hep içerdim ama doğumdan sonra hiç içmedim nedense. Ama hamileyken sürekli canım yeşil çay istiyordu. Zararı olur diye içmemiştim.

O zaman yazdım yazdım gidince çok sinirlendim tekrardan yazmadım. Ama döktürmüştüm:KK9: Öncelikle sana kızdım sinirlendim. Buraya inanmadığın için. Sonra fark ettim ki eğer burda dürüst olmazsan sadece kendini kandırırsın bizi sadece kandırdığını sanırsın. Birden kendimi düşündüm takıma ilk geldiğim zamanları. Sırf menülerime yazmamak için resmen bağımlısı olduğum 3 ü bir arada nescafeyi bırakmıştım. Çaylarımı şekersiz içmeye başlamıştım. O kadar çok inandım ki kendime ve takıma bu sayede kaçamaksız bir şekilde altı ay gibi kısa bir sürede hedefime ulaştım. Hatta mezun olurken çok az kişiye nasip olan bir şekilde şampiyon olarak mezun oldum. Kendimle gurur duydum. Bunu neden anlattım senin yazdıklarını okuyunca anladım ki herkes benim gibi değil.

Bildiğimiz turşuyu mu kavuruyorsunuz? Senin takımına bayıldım çok güzelmiş güle güle kullan.

Sevgi sen burdan uzak kaldıkça daha kötü olacaksın. Paylaşımların azaldı hatta yok denecek kadar az. Menü yazmıyorsun. Tekrardan eski kilolu haline mi dönmek istiyorsun?

Şimdi olmuş mu o tatlı Burcu:KK20: Bu hafta yine kilo veremezsen eğer nasıl olacak:KK47:

Afiyet olsun canım kabak çekirdekleri haricinde çok güzel bir menü olmuş. Keşke kabak çekirdeğini yemeseydin.

kaptan sırf taze fasulyeden turşu kuruyoruz ve onu soğanla kavurup yiyoruz mısır ekmeği filanda ufalıyoruz üstüne ama ben dün mısır ekmeksiz yedim. tatlı şöle oldu hani hatrına çüğ tavuk yediğiniz arkadaşlar vardır ya yani dostlar buda öleydi çok ısrar edince dayanamadım yedim umarım kilo veririm kaptan :KK50:

Tuba' cım hedefimi sormuştun unutmuşum şimdi burda yazayım dedim. Hedefim 60 canım. 60 tan aşağıya inmeyi düşünmüyorum şimdilik ama ilerleyen zamanlarda nasıl düşünürüm bilmiyorum.

X