Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bugün tam yani şuana kadar 12 bin adım attım kaptan okuldan çıktım yürüdüm gelirkende 1 durak önce inip yürüdm filan iyi oldu benzetmelerim süperdir :KK52:

cnım bulguru haftada 1 kase yiybilirsin ama çarşambaya kadar çünkü çok şişirir cumaya fazla çıkarsın
Maşallah güzel yürümüşsün benimde şu saate kadar tam 9244 adım olmuş. Sabah yürümek çok işe yaradı. :KK8:

sabah(06:15)
1 yumurta ile sahanda yumurta
2 dilim salam
3 zeytin
yarım bardaktan biraz fazla süt
1 dilim kızarmış tam bugday

öğle(12:00)
1 kase yayla çorba
2 yk musakka
1 elma

akşam(18:15)
1 tabak kuru fasülye
salata
1 bardak ayran

3 litre su
8 dk bacak 8 dk basen mekik egzersiz

Gayet güzel bir menü. Afiyet olsun. :KK56:

Kahvaltının geç olması haricinde çok güzel bir menü olmuş Seda' cım afiyet olsun. Nasıl oldun iyice toparlayabildin mi kendini? Orda ilk başlangıç kilonu gördün dimi Seda' cım. Ben çok üzüldüm bu duruma. Sen fark etmesen ben söyleyecektim Seda listeye bak diye. Bence sen o listede üst sıralara çıkmak için uğraş. Yani kendinle savaş. Kilo vermende hızlanır belki böylece.
İyileştim canım birşeyim kalmadı çok şükür.. Evet çok üzüldüm, demekki benim kadar kötü duruma kimse düşmemiş
kızlar iki gündür misafirden mahvoldum ayaklarımı hissetmiyorum alt kata üst kata gezmekten hayınvalidem alt katta yatıyo üst katta kızımla ilgileniyorum alt kata da fazla indiremiyorum bebeği ortalıkta feci grip var bu ara işim zor sizde ne var ne yok
Geçmiş olsun canım :KK43:
Allah kolaylık versin canım. Kayınvaliden iyileşemedi mi hala? Onun sana bakması gerekirken sen ona bakıyorsun maşallah. Aman haaa bebişini iyi koru. Benimkisi kaptı kreşten hastalığı iki hafta oldu hala düzelemedi. Burnu tıkanıyor yavrumun sürekli. Bas bas bağırıyor okyanus suyunu sıkarken burnunu temizlerken. Temizlemesen nefes alamıyor mama içemiyor. Şaştım kaldım. Çok çekti yavrum. İnşallah seninkisi hastalanmaz. Çok dikkat et.
Size de geçmiş olsun ebrucum.. bu seneki hastalıklar fena sanki, daha uzun sürüyor
bugünki menüm berbat kizlar. kendime cok kiziyorum ama eski irademe geri döndügümü sanmistim ama dönemedim. pis bogazlilik bu baska bisey degil ve ben pis bogaz insanlari sevmem, kendime niye bu kötülügü yapip gencecik yasimi mahfediyorum bilmiyorumm 12:30 2 yumurta ve 1tk sivi yag ile omlet 1,5 domates salatalik 6 zeytin 1 bugdayli topuz ekmek 15:00 1 nektarin 18:00 2 dilim beyaz ekmek 1 bardak erik komposto 5 izgara köfte 3,5 tavuk kanat izgara salata 3 zencefilli cörek- Lebkuchen 20:00 1 dilim cheescake 1 mandalina 1 bardak yesil cay 1,5 litre su 2 bardak siyah cay aslinda bugün spor yapmayacaktim ama yaptimda sayilmaz, az önce biraz egzersiz yaptim.
Çok fazla yemişsin :KK43:
günaydın kızlar kahvaltımı yaptım çıkıyorum akşama gelirim anca biliyorsunuz bu arada kaptancım zorluyorum bakalım inş. listede olurum akşam en azından bölgesele ve mekiğe devam etcem yürüyecek yer var biiri tren yolunun kenarında sierra gibi olmayım sonra biride boş bi arazi var şeker fabrikasına ait ora eskiden lojmanda oturablar içinmiş ama şu an lojmanlar boş bakalım en azından okuldan duraga filan mesafem var o ara hallederim pazartesi salı yürüyüşleri
Allah korusun yahuuu konuşma öyle :KK43:
Kızlar bende bugün çok güzel bir haftaya başladım. Dün demiştim akşam. Yarın sabah yürüyeceğim diye. Allaha şükür alarm bile çalmadan uyandım. Hemen giydim eşofmanlarımı çıktım dışarı. Evde herkes uyuyordu. Tam 35 dk tempolu yürüdüm. Eve gelip duşumu aldım. Çok iyi hissediyorum şuan kendimi. Bakalım böyle ne kadar devam edebileceğim. Madem akşamları yürüyemiyorum bari sabahları yürüyeyim.
Süpersin maşallah :)
kizlar bulgur pilavi veya bulgurlu yemekler kilo vermek isteyenlerin uzak durmasi gereken yiyeceklerden midir?
Canım bulgur ye ama cumaya yakın zamanlarda değil
sabah(06:15) 1 yumurta ile sahanda yumurta 2 dilim salam 3 zeytin yarım bardaktan biraz fazla süt 1 dilim kızarmış tam bugday öğle(12:00) 1 kase yayla çorba 2 yk musakka 1 elma akşam(18:15) 1 tabak kuru fasülye salata 1 bardak ayran 3 litre su 8 dk bacak 8 dk basen mekik egzersiz
Afiyet olsun canımmm

Okuyorum canım , sende bendensin yani, erken evlenip okul işlerini evliyken hallediceksin:) kolay gelsin canım

Ayy cok zor mu evliyken okumak :KK70:
Sozlum bana tam destek veriyo okumam icin o lise mezunu sen kazan evlenelim bende aciktan okurum diyo :)

O benden zeki tabi sayisali vs mukemmel nazar degmesin :)

Mrb bende tanıtim kendimi adım öykü 20 yaşındayım evli öğrenci ve bir yaşında oğlum var oğlumdan kalan 20 kiloyu vermeye çalışıyorum

patates pirinç bunlar insülin direncini yükselttigi için vücut yağ depoluyo oyüzden yemesen daha iyi

Ayy sende mi bizdensin bilmiyordum ben seni :)

ben cok erken evlilige karsiyim aslinda ama insallah evliligin hakkini verebilecek bilinctesinizdir canim.
demek ki taze gelin adaylari cogaldi grubumuzda :KK9::KK9:

aslinda bende karsiydim ama ama insan sevince erken gec farketmiyo ama tabi evlenecegin kiside onemli duzgun biri mi serseri mi bilmek gerek
babam cok arastirdi bakalim halada sorusturuyo nasil biri diye :)

Herseyin hayirlisi olsun :)

okudum anladım yazman lazım canım bide kendini tanırtır mısın

:) okudum ve anladım

Yasım 25,evliyim ve 1 çocuğum var.sporu ve diyeti çok severim ve azimliyimdir.kilo problemli sayılmam ama basen kalçada toplanıyor kilolar.sporlarım basen kalça ağırlıklı.30 dk günlük+ duşta selülit masajı,sıcak soğuk su şok .lahana kürü yapıyorum bide.ara yemem.

bugün tam yani şuana kadar 12 bin adım attım kaptan okuldan çıktım yürüdüm gelirkende 1 durak önce inip yürüdm filan iyi oldu benzetmelerim süperdir :KK52:

cnım bulguru haftada 1 kase yiybilirsin ama çarşambaya kadar çünkü çok şişirir cumaya fazla çıkarsın

cok iyi yapmissin canim.

Hoş geldin Sevgi' cim. Göremiyorum seni takımda. Uzak kalmak sana da yaramayacak dikkat et lütfen. :KK34:

Biz seni bırakmıyoruz da sen bizi bırakıp gidiyorsun :KK20:

Bulgurun hiç bir sakıncası yok canım. Öykü senin mesajını sen Öykü' nün mesajını yanlış anlamışsın. Bulguru sadece cumaya yakın günlerde yememen lazım. Çünkü şişlik yapıyor ve bu da kilonun fazla görünmesine neden oluyor. Ama bulgur pirinçten daha yararlı bir besin.

Pirinc ve patates diyette yememeliyiz ama bulgur yenebilir.. Ancak bulgur siskinlik yaptıgı için cumaya yakın zamanda yemiyoruz ki tartıda fazla cıkmayalım..

anlasilmistir kizlar bulgur icin tesekkürler:KK54:

Aranıza hoşgeldimm.

hosgeldin canim :KK54:
ben Nur, 22 yasindayim, ögrenciyim. baslangic ve hedef kilom asagida.:KK8:
senide taniyabilirmiyiz:KK52:

Ayy cok zor mu evliyken okumak :KK70:
Sozlum bana tam destek veriyo okumam icin o lise mezunu sen kazan evlenelim bende aciktan okurum diyo :)

O benden zeki tabi sayisali vs mukemmel nazar degmesin :)

Ayy sende mi bizdensin bilmiyordum ben seni :)

aslinda bende karsiydim ama ama insan sevince erken gec farketmiyo ama tabi evlenecegin kiside onemli duzgun biri mi serseri mi bilmek gerek
babam cok arastirdi bakalim halada sorusturuyo nasil biri diye :)

Herseyin hayirlisi olsun :)

aynen canim herseyin hayirlisi. ask insani ne zaman yakalar, karsindaki kim olur hic bilinmiyor :KK9:
daha dogrusu evdeki hesap yani hayaller carsiya uymaz genelde :KK52:

Sabah
Domates
Az peynir
6 tane biber
Yeşil çay
Öğle
Yok yiyemedim
Aksam
Bi tane sosis hep Kızartma vardı bi sosis le kalktım sofradan hiç halim yok bugünlük bu kadar
Su 4 bardak
Spor 3 km yürüyüş yaptım

kizlaaar bugün su icmem süper gidiyor. sisemi yanimdan ayirmiyorum. 2. 1,5litrelik siseye basladim onunda 3te 2si kaldi, biter bugün hayli hayli :KK52::KK52:
ayrica cayda ictim.
tek üzüntüm spor bugün onuda kendime geldgm gibi baslayacagim kendimi suan eksik hissediyorum böyle :KK9:

Sabah
Domates
Az peynir
6 tane biber
Yeşil çay
Öğle
Yok yiyemedim
Aksam
Bi tane sosis hep Kızartma vardı bi sosis le kalktım sofradan hiç halim yok bugünlük bu kadar
Su 4 bardak
Spor 3 km yürüyüş yaptım

canim yemek saatlerini yazarsan daha iyi anlariz ve yedigin peynirin miktari ve yag oranida önemli.

menüde tek begendigim spor bugün.
halinin olmamasi normal cok az yemissin ve sosis olmamaliydi. suyunda cok cok az.
yarin güzel bir menü bekliyoruz:KK19:

Bugun yediklerim

Sabah 8 de : 1 yumurta ( annemim yaptigi biber salcasiyla yagsiz yaptim katki maddesi felanda yok )
1 kk peynir
yarim domates
3 zeytin

Ogle 12 de : 1 tane mandalina

saat 4 de aksam yemegi : 3.5 kepce iskembe corbasi
3 kasik fasulye
salata

saat 7 de 1 tane mandalina

su yatana kadar 2.5 lt olur

yesilcay 3 bardak

Spor dahaca yok ama yatmadan yapicam

yarin oglene sandvic goturcem sabah ve aksam ekmek yemicem o zaman olur dimi ?

Bugun acelem vardi ne para almisim yanima nede baska bisey mandalinayida arada yerim diye almistim oglene nasip oldu :KK70:

:) okudum ve anladım

Yasım 25,evliyim ve 1 çocuğum var.sporu ve diyeti çok severim ve azimliyimdir.kilo problemli sayılmam ama basen kalçada toplanıyor kilolar.sporlarım basen kalça ağırlıklı.30 dk günlük+ duşta selülit masajı,sıcak soğuk su şok .lahana kürü yapıyorum bide.ara yemem.

memnun oldum canım ismin nedir?

Sabah
Domates
Az peynir
6 tane biber
Yeşil çay
Öğle
Yok yiyemedim
Aksam
Su 4 bardak
Spor 3 km yürüyüş yaptım

çok sağlıksız bi menü olmuş bu :KK20:

Bugun yediklerim

Sabah 8 de : 1 yumurta ( annemim yaptigi biber salcasiyla yagsiz yaptim katki maddesi felanda yok )
1 kk peynir
yarim domates
3 zeytin

Ogle 12 de : 1 tane mandalina

saat 4 de aksam yemegi : 3.5 kepce iskembe corbasi
3 kasik fasulye
salata

saat 7 de 1 tane mandalina

su yatana kadar 2.5 lt olur

yesilcay 3 bardak

Spor dahaca yok ama yatmadan yapicam

yarin oglene sandvic goturcem sabah ve aksam ekmek yemicem o zaman olur dimi ?

Bugun acelem vardi ne para almisim yanima nede baska bisey mandalinayida arada yerim diye almistim oglene nasip oldu :KK70:

tatlım akşam menünü bi düzene sok acıkmasan bile bi kase yoğurt ye o yediğin mandalina senin kan şekerini fırlattı ve vücudun yagdan yakmıyo şu an

X