Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

dershaneden aç döndüğüm için böyle oluyor

dershanede öğle yerine ne yiyim ? hergün sandviç istemiyorum kraker vs de yemiyorum mecbur kalmadıkça .

sade soda felan içsem olur mu kalori değeri düşük ve tok tutuyor sanki :26:

birde burcucum kahve içicem ders çalışırken şekersiz oda metabolizmayı hızlandırıyormuş yani durmuyormuş doğru mu ?

Tesekkur ederimm canim, galiba ogrenmeye.basladim..

Buarada daha cok az kilo vermis olmama ragmen,.icine giremedim siyah bir kotum vardi
Artik oluyor ve bu beni cok mutlu ettii

sıkışlaşmışsındır canım

canım dün sana mı dedim tam hatırlayamadım ama sabah normal kahvaltını yapıyorsan sana yoğurt yemeni yada süt içmeni söylemiştim

birde burcucum kahve içicem ders çalışırken şekersiz oda metabolizmayı hızlandırıyormuş yani durmuyormuş doğru mu ?

canım günde 3 bardaktan fazla içme yinede sonuçta kafein

Menum
sabah
domates
peynir
7 zeytin
salatalik
10 t. Biber
ogle
Bi tbk kabak yemegi
bir tabk salata
aksam
az köfte
su yatana kadar 2 lt olur
spor
50 dk yuruyus= 5612 adim
afıyet olsun cnm menun cok guzel

canım çok gzel olmuş menün benimde şimdiye kadar 1 saat 27 dk yürüyüş 10098 adım atmışım
süpersın burcucum 1 saat 27 dk wuww

Tesekkur ederimm canim, galiba ogrenmeye.basladim..

Buarada daha cok az kilo vermis olmama ragmen,.icine giremedim siyah bir kotum vardi
Artik oluyor ve bu beni cok mutlu ettii
tebrıkler cok guzeel bı duygu yaa...hepimiz zayıflayalım ,dolapta gıyılmedık esya bırakmayalım ınsallah

arkadaslar bugunku yedıklerım su sekılde:
sabah klasık kahvaltı(zeytın peynır domates bır dılım kızarmıs cavdar)
oğle 2 tane havuc (gecıstırdım)
ara bıraz kavun,bıraz peynır
aksam bır porsıyon kuru fasulye,bıraz salata ekmek yemedım.
1 kupa karısım cay kendım yapıyorum zencefıl ıhlamur karanfıl kabuk tarcından(bunu artık hep okuyacaksınız benden.bu benım kıs cayım,her aksam ıcerım)
su yatana kadar 2.5-3 lt olur.
30 dk tempolu yuruyus.

kızlar selam ancak gelebildim
kayınvalidem hastaydı
sabahtan doktora götürdüm
sonra da yemek falan yaptım
ancak işim bitti
öldüm bu gün

kızlar menümü yazayım
sabah
2 dilim salçalı ekmek
1 kk peynir

ara:nescafe

öğlen
1 dilim ekmek
1 kase taze fasulye
1 tane közlenmiş biber
1 kase yoğurt

ara:1 türk kahvesi

akşam
2 parça tavuk
bol salata

2 lt su

Menumu duzenledim canim artik ara ve ana ogunlerimi atlamicam cuma gunu tam hedefime ulasamasamda kendimi - lerde gormek istiyorum ve buna inaniyorum ya - lerde olucam cuma gunu :))

Canim sen kahvenin faydasini goruyo musun ?

canım tam tersi faydasını değil zararını görüyorum
ama gelen giden çok bu ara
gelene de kahve yapıp birşeyler koyuyosun
zaten gelenle birşey yemiyorum
birde ona ikram ettiğimi de içmessem ayıp oluyo
bebeğim olduğu için hayırlı olsuna geliyolar
birde kayınvalidem rahatsız ona geçmişolsuna geliyolar
arada ben kaynıyorum ama içmiycam artık
akşamki listeye yazınca benimde dikkatimi çekti
çok oluyor

Gunaydin kizlar, nasilsiniz? Telefondam giriyorum ben hala, gecmise bakamadim. Ogleden sonra istanbula dogru yola cikiyorum kismetse

Günaydın Kızlar Bugün günaydın diyen kaçmış beklemeden

Yanlış anlamadıysam listeye girmek istemiyorsun. Peki mezuniyet hakkında ne düşünüyorsun? İstersen mezun olabilirsin. Ama tabii ki mezun olsan bile bırakmam seni.

Merhaba kizlar dun hic gelemedim bi kac gundurde menulerimi paylasamiyorum cok yogunum...aksam 9.30 ololunca yastikla aramda kalan 1 santimlik alanda uyuyakaliyorum
Kızlar lütfen biraz daha fazla zaman ayıralım takıma. Ben buralarda olmayınca takım iyice tembelleşiyor. Kimse uğramıyor. Yarın bir gün ben mezun olduğumda nasıl olacak burası merak ediyorum.

Menum
sabah
domates
peynir
7 zeytin
salatalik
10 t. Biber
ogle
Bi tbk kabak yemegi
bir tabk salata
aksam
az köfte
su yatana kadar 2 lt olur
spor
50 dk yuruyus= 5612 adim
Afiyet olsun canım güzel olmuş menün.

canım çok gzel olmuş menün benimde şimdiye kadar 1 saat 27 dk yürüyüş 10098 adım atmışım
Güzel yürümüşsün Burcu bende dün 8000 ne yakın yürüdüm.

Kizlar selam, ben eskisehurdeyim dun gece saat 12de geldim. Egitim 1saat once bitti, misafirhanede internete giremedim oyuzden telefona paket aldim. Bu hafta peek aktif olamadim, ozur dilerim hepinizden. Yarin aksam evde olacagim ama saat 9gibi.

Amma geziyorsun maşallah sana. Zor olsa gerek iş için şehir değiştirmek. Allah kolaylık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…