Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

aslinda ayrimcilik yapcak biri degil belkide aklindan cikti veya dusunemedi bilmiyorum ama kırıldım aslında içime atmam tabi sölerim uygun bi anda

sanırım ebrucum ya bilmiyorum yarın tiroitlerimi filanda ölçtürcem doktora gidince bide soğuk algınlığı için muayene olurum

Vazgeçtim gitmekten Kopamıyorum burdan diyomuşum Bol bol ıhlamur içmeye başla Burcu. Salgın var bu aralar. Benimde dizlerim ağrıyor sanki romatizmam varmış gibi. Benim ufaklıkta henüz iyileşemedi. Birde şu aralar ağzımın içi aft dolu. Sanırım diyetten kaynaklanıyor. İhmal etme kendini. Yat dinlen bol bol.

kaptan benmde aynı ağzımın içleri aft hep ıhlamur içiyorum gece rahat uyudum ama sabaha karşı biraz ateşim çıktı yatcam zaten bişiler yedim de iştahım iyi ama devamlı tatlı isteğin var kurabiye filan bilmiyorum annemde yeter daha verme kilo diyo sensiz tatlı filan yiyoruz olmuyo diyo

Bol bol nar yiyin kızlar suyunu agzınızda bekletin baya iyi geliyo rahmetli babam hep yapardıda

Bence de çok doğru bir gözlem canım.

Bana da etrafımdakiler daha fazla zayıflama böyle iyisin zayıfladıkça çirkinleşirsin gibi sözler söylüyorlar. İnsanın aklını karıştırıyorlar. Zaten benim boyuma göre ideal kilom 63 çıkıyor. Şuan sadece 1,9 kg fazlalığım var ama sıkılaşabilirsem eğer büyük ihtimal incecik görüneceğim. Ama şuan ki düşüncem 60 a kadar inip duruma bir bakmak. Eğer memnun olmazsam 55 e kadar ineceğim. Bu aralar fazla vitamin lazım bize o nedenle çıkıyor sanırım bu aftlar. Mevsim geçişi ve diyet bir arada vücutta zorlanıyor sanırım. Düşünüyor musun mezun olmayı?

Bol bol nar yiyin kızlar suyunu agzınızda bekletin baya iyi geliyo rahmetli babam hep yapardıda

Teşekkürler canım. Deneyeceğim en kısa zamanda.

ayy bu hafta 56.2ydim dimi 56.1 olmam gerekiyo şuan 56.8
Bu saatte mi tartıldın? Bu saatte tartıldıysan zaten sıkıntı. Yok eğer sabah aç karnına tartıldıysan da kilo almışsın demek. Cumaya kadar 0,70 kg vermen gerekiyor ne yap ne et ver yoksa bozuşuruz

banada herkes yanı şeyi söylüyo ebrucum işte daha fazla verme çirkin oluyorsun yüzün kaşık kadar kalmış filan bide şmdi gözlerim filanda mor ya o nedenle şimdilik izinde devam edeyim biraz metabolizmamı rahat bırakayım diyorum tabi kilo alacak şekilde değil eğer vermeye başlarsam 55 e kadar devam etmek istiyorum

Merhaba kizlar dun hic gelemedim bi kac gundurde menulerimi paylasamiyorum cok yogunum...aksam 9.30 ololunca yastikla aramda kalan 1 santimlik alanda uyuyakaliyorum

Menum
sabah
domates
peynir
7 zeytin
salatalik
10 t. Biber
ogle
Bi tbk kabak yemegi
bir tabk salata
aksam
az köfte
su yatana kadar 2 lt olur
spor
50 dk yuruyus= 5612 adim

Menum
sabah
domates
peynir
7 zeytin
salatalik
10 t. Biber
ogle
Bi tbk kabak yemegi
bir tabk salata
aksam
az köfte
su yatana kadar 2 lt olur
spor
50 dk yuruyus= 5612 adim

canım çok gzel olmuş menün benimde şimdiye kadar 1 saat 27 dk yürüyüş 10098 adım atmışım

Kizlar selam, ben eskisehurdeyim dun gece saat 12de geldim. Egitim 1saat once bitti, misafirhanede internete giremedim oyuzden telefona paket aldim. Bu hafta peek aktif olamadim, ozur dilerim hepinizden. Yarin aksam evde olacagim ama saat 9gibi.

saat 2de tartılmıştım o yüzden fazla çıkmıştır . ayy korktum bu stresle kilo veririm ben cumaya kadar :18:

menüm :

sabah : 1 yumurta
1 kk peynir
1 tane domates
5 zeytin
1 bardak yeşilçay

öğle 14 : 00 : tost yedim ( 1 kk peynirden sabah tabağımdan 3 dilim domates kalmıştı onla birlikte yağsız kepek ekmeğine yaptım çeyrekti )

akşam : yok ( tost doyurduğu için yemedim bişey ama üzüm yedim saat 18:30 da )

şimdi yeşilçayımı içicem
2.5 litre suyumu içtim

şekersiz kahve içicem

canım bak hep aynı şeyi yapıyorsun akşam öğününü atlıyorsun ve bu metabolizmanı yavaşlatıyo ve seni zayıflatrmıyor aksine şişiriyor anladın mı atlıcaksan öğleyi atla meyve filan geçiştir çnkü şu an kan şekerin yerlerde ve metabolizman yavaşlıyor

Dunku menum
Sabah
1kase sutlu nesfit

Oglen
Az tarhana, 3-4 yk zeytinygli barbunya,.elim kadar firinda tavuk gogsu

Ara
1sutlu nescafe, 1avuc yesil uzum

Aksam
Otobus beklerken 1tane kepekli beyaz peynirli sandvic, 1kutu ayran

2,5lt su, 1bardak yesil cay

Bugun
Sabah
1kutu sut, 1avuc findik

Oglen
Mercimek corbasi, 5minik kofte

Ara
1 kutu ayran, 1avuc findik

Aksam
Izgara tavuk, yesil salata, 1 dilim kepekekmegi

2lt su, daha icerim

tebrikler canım göze batan bişi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…