Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar selam ben geldim stajdan geçen hafta demiştim her salı film izlicez diye bugün akıl oyunlarını izledik muhteşemdi 3. izleyişim ama her seferinde hayran kalıyorum neyse sabah stajda hastalarla terapilere katıldık aslında günlük yaşadığmız şeylerle nası başettiğimizi anladım yani ne kadar güçlü olduğumuzu anladım çünkü hepsi günlük sorunlarla başedemeyip hasta olmuş insanlar biraz konuştuk neler çıkıyo anlattıkça insan değerini daha iyi anlıyor öle böle geçti işte akşam yokem 10 a kadar filan halamlara yemeğe gidicez valla bugün sabah çok güzeldi öğlen dürüm döner yedim batırdım yani niye yedim neden yedim bilmiyorum ama hocam bugün geldi 1.5 senedir stajımıza çıkmıyordu senin adın burcuydu demi ne kadar zayıflamışsın benm kadar kalmışsın dedi kendisi ufak tefek miyon tipli mutlu oldum ama 4 gündür aşırı halsizlik uyku hali ellerim ayaklarım buz gibi ve normal bi insandan daha fazla üşüyorum bunun 2 nedeni olabilir ya kansızlık yada hipotiroidi perşembe sabah randevu aldım doktora gitcem bana kansızlık gibi geliyor bakalım nolcak

Kızlar şimdi çıkmam lazım. Erkek kardeşime yemeğe davetliyiz. Uğramaya çalışırım ordan ama gelemezsem merak etmeyin. Burcu' cum anlaşılan bugün çok güzel geçmiş ama dürüm olmamış. Bir ara anlatsana hastalarla yaşadıklarını merak ettim? Nasıl günlük sorunlarla başa çıkamıyorlar mesela? Şimdilik kaçıyorum kocaman öpüyorum hepinizi

akşam gelince bi kaç örnek yazarım kaptancım

Bugun yediklerim :

Sabah : 2 yumurta
5 zeytin
1 dilim ekmek
1 badak yesilcay

Ogle : yok

Aksam 15.30 ( dershanede yemim diye aksami erken yedim )
1 kase mercimek corbasi
Salata
Yogurt
3 kasik fasulye yemegi
1 dilim ekmek

Su 2.5 litre

2 bardak yesilcay

spor yok ( bu ara des calisiyorum ama cuma gunu basliyorum spora . Haftayada zaten spor salonunda basliyorum spora.

Bide kizlar benim gobegim cok sis bu ara niye acaba

baya sis ve tartidada 1 kilo fazla gozukuyorum

arkadaslar bende de halsızlık bas donmesı var 2 gundur,bugun hat safhasına cıktı,tansıyonum normalde hep dusuktur (9 a 6dır hep) bugun bı cıkıyo bı ınıyo anlatamam.hep uzandım.gozlerımı acamadım.cıkınca rahatsız oluyorum.vucut ısım da yuksek gıbı.normalde 35.6 faladır.bugun 36.2 oldu.burcucum ben de mı randevu alsam acaba ne dersın cnm? 2 gune regl olmayı beklıyorum.

geçmiş olsun canım havalardan mı ki acaba bendede bir karın ağrısıdır gidiyor reglde oldum üstelik

Kaptan ve burcu ben bu hafta listede olmasam olur mu bende garip bi şişkinlik var ve cidden çok kötü kilom 56 iken 57 gözüküyor

Kızlar kusura bakmayın bugün ancak gelebildim. Dün okumuştum yazılanları ama hiç halim yoktu cevap veremedim. Pazar akşamından beri sadece yatıyorum. Soğuk aldığımdan bahsetmiştim sanırım. Hala halsizim ama en azından ateşim falan yok artık. Bugünün geçmişini birazdan okuyacağım.

İnşallah bir sıkıntı yoktur Burcum. Geçmiş olsun.

Öğle yemeğinin olmaması kötü olmuş canım.
Geçmiş olsun canım.
Kaptan ve burcu ben bu hafta listede olmasam olur mu bende garip bi şişkinlik var ve cidden çok kötü kilom 56 iken 57 gözüküyor
Ben tartıya çıkmadım ama endişeliyim biraz. İki gündür yatmaktan başka bir şey yapmadım.

Kahvaltı:
2 dilim ekmek
2 kk peynir
domates-biber

Ara: 6 çiğ badem

Öğle:
Börülce yemeği
1 dilim ekmek

Ara: 1 şeftali

Akşam:
Börülce yemeği

Bir de az önce 3 kapari tanesi yedim

Su: 1.5 lt

Bir de ne kadar olduğunu bilmediğim dağ çayı, ıhlamur, yeşil çay içtim 1 litre olmuştur herhalde

geçmiş olsun canım

dershanede olduğum için yemek istemiyorum

ayy tartı

bana havalardan gibi geliyo bu isteksizlik şişlik ama akşam gerçekten çok erken olmuş ve şu an metabolizman sıfır hiç yağ yakmıyo depoluyo bu nedenle tartıda fazla çıkıyo olabilirsin

canım birincisi 35.6 biraz düşük yani saba filan normal ama gün içinde 36 dan düşük olmaması lazım bence havalardan ama yinede kontrolde fayda var

canım öyle bi ihtimal yok + olsan bile listeye girceksin ve + olursa ki inş. olmaz seni izne ayırcaz o kiloyu verince geri gireceksin hatta üstüne biraz daha verecek şekilde

geçmiş olsun canım havalar çok soğudu birden sabah dişlerim birbirne vuruyor bi ince hırka giyiyorum bi kalın daha alışverişe çıkmadım kazagım filan yok zun kollu mevsimlik filan hırka giyiyorum ince uzun kollu kalın giyiyorum evde artık polar giyiyorum ayagıma çorap patik düşün donuyorum

kapari nedir menü güzel canım

bi hastamla ilgili hikaye

hastam 35 yaşında bayan hasta gayet özverili ev iş eş üçlsünü çok iyi yöneten bir kadınmış herkes ne isterse 4 4lük şekilde yapıyormuş fakat eşi hiçbirşey yapmıyormuş devamlı yaptıklarıyla yetinmiyormuş daha fazlasını istiyormuş filan sonra bigün bi kitap okumuş şimdi adını unuttum sonra oturmuş düşünmüş ben napıyorum derken bunalıma girmiş düşünmekten artık evdeki her iş ona külfet gibi gelmeye başlamış devamlı huzursuzluk artık günlük sorunlar bile dağ olmuş yığılmış sonra kendini psikiyatride bulmuş 3 haftadır klinikteymiş ve ilerlemesi süper gidiyormuş grup terapilerinde daha aktifmiş filan ama bi lafı vardı biz günlük işlerin altında aslında eziliyormuşuz bunu anladığımız zaman dahada olgunlaşıyor insan demişti bugünkü terapide

yani kliniğimde öle deli şizofren filan yok tanı koymuyorlar hayattan bıkmış soğumuş insanları hayata döndürüyorlar yani böyle diyolar her gün anlatcam bi tane yada her hafta ilginç denk geldikçe

Az kaldı tartıya Bir dakika pozitif düşünelim pozitif çok pozitif tartı sonucumuz cuma günü iyi olacak

aynen inşallah -lerde çıkarız

kızlar nasılsınızzz? gıremıyorum hıc gecmıs bayagı bırıkmıştır okuyamam heralde of

iyiyiz canım sen nasılsın

heralde havalardan

Hadi ya izne ayrılırsam nasıl olucak ? senin gibi mi ? yani vermeden o kiloyu listeye girmicem ama yinede hergün yazıcam buraya

aynen öyle canım benim gibi verene kadar giremeyeceksin kaptanın kuralları böle tabi birazda insiyatifine kalıyor

burcucum bişey sorucam öğlen yemeği yerine leblebi yesem bişey olur mu ? yada leblebiyi genel olarak önerir misin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…