Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

afıyet olsun canım..

ne oldu hayırdır,cıddı bıseymı

canım o kepeklı cubukları tavsıye eder mısın?
afıyet olsun

işlenmiş oldukları için tavsiye etmiyorum canım ben mecbur kaldığım için yedim

Ay kızlar hiç düşünmek bile istemiyorum bu konuyu. Üçüyle de uzun süre konuşmayacağım kesin ama..

tamam tatlım

ayyy sorma öyle bi hata yaptım tartıdada kendini göstericek zaten bugünden itibaren dikkatli olmalıyım

ayy evet öğle ve akşam batırdım

Günaydın canlarım. Gelemiyorum iki gündür. Sizi merakta bıraktım sanırım Normalde gelemeyeceğim zaman haber veririm ama bu kez ha geldim ha geleceğim derken yazamadım. Çok ama çok yoğunum. Hatta sabahın bu saatinde bile başım ağrıyor. Dün akşam minik prensesi uyuturken bende onunla uyumuşum. Yorgunluk artık fiziksel olarak etkilemeye başladı. Şimdilik merak etmeyin diye yazdım. İnşallah işe gidince geleceğim. Ama geçmişten korkuyorum umarım çok kaynatmamışsınızdır

günaydın ebrucum
canım iyi oldu geç gelsen de olur

Geçmisle yorma kendini öle extra bisi olmadi cnm gel katil yeter cok yogunsun ztn dun burcuya sordum ebru gelmiyo acaba cocullar flnmi hasta diye burcuda bi arim dedi merakimizi giderdi

Günaydın kızlar, nasılsınız?

Ben ofisteyim işlerimi halletmeye çalışıyorum, saat 5'te yola çıkacağım..

Afiyet olsun canım
kahvaltımı yaptım ben staja gidiyorum a dostlar görüşrüzzzzzzz

Kolay gelsin burcucumm

günaydın herkeseeeeeeeeeeee
Günaydın canım

Geçmisle yorma kendini öle extra bisi olmadi cnm gel katil yeter cok yogunsun ztn dun burcuya sordum ebru gelmiyo acaba cocullar flnmi hasta diye burcuda bi arim dedi merakimizi giderdi
Aynen canım o kadar yoğunum ki anlatamam. Birde bugün bu baş ağrısı çıktı nedenini de anlamadım. Allaha şükür çocuklarda ya da bende bir sorun yok ama öyle yoruluyorum ki belli bir saatten sonra ne yaptığımı bende anlamıyorum. Birde üzerine regl oldum. Kendimi incelmiş zayıflamış hissediyorum ama tartıda artı çıkıyorum canım sıkıldı. Geçmişi ara ara okurum çünkü ben okumadan duramam öyle bir alışkanlık olmuş kendimi eksik hissediyorum okumazsam eğer.

merhaba ebrucum,ozledık senı merak ettık,burcu arayınca rahat ettık hastasınız falan sandım,neyse yogunluktanmıs.yoklugunda cok gecmıs bırıkmedı rahatca okursun.gorusuruz cnm,kolay gelsın

ebrucugum al benden de o kadar.sankı kus gıbı kaldım,bı hafıflık,bı hafıflık sorma fakat bu sabah tartıldım merak edıp,kılom aynı.neyse bakalım,ya ben sunu anladım sporsuz olmuyor bu ış.ben de grıptım bılıyorsun neredeyse bır hafta kosu yapamadım,gram eksılmemısım.kesınlıkle spor yapmak lazım

Anladim canim olur öle arada.Nazar degdirdin kendine 2 cocukla hem calisiyorum ev isi hem kk giriyorum sizde girmeye calisin diyodun yha cnm girmeyenlere ondan olmustur belki

dikkat et kendine bize lazimsin he baska kaptan istemem ben hıh

Oku bakalim yorgunsun o yuzden dedim ama dedigin gibi okumayincada bi kopukluk varmis gibi oluyo bazen

neyse çenem düştü gene :))

Sen sporunu iyi yapıyorsun. Umarım düşersinnn
hayırlısı...
Günaydın kaptancığım. kolay gelsin vallahi kıyamam ya...
günaydın herkeseeeeeeeeeeee

Günaydın kızlar, nasılsınız?
Günaydın canlarıııım

Kizlar msj sayilari bana gonderilcek dun ve bugunun
Dünün mesaj sayısını yolluyorum şimdi canım

Haklısınız nazar oldum sanırım. Her şeye koş koş arada bir tekliyor insan. Ama bugün kimsecikler yok yine. Boş kalmış takım. Benim böyle gelmemde iyi olmuyor sanki kızıp duruyorum nerde siniz niye gelmiyorsunuz diye

canım gündüzleri boş burası
arada uğruyorum bende
canım hem çalışıp hemde çocuklar zor
allah yardımcın olsun canım

canım ara ara gırıyor cıkıyoruz.sen merak etme,herkes paylasımda bulunuyor.aksamları daha yoğun oluyor tabı

Kizlar msj sayilari bana gonderilcek dun ve bugunun

Tamam canim bugunkuyle ortak yazarim :)

Ben dershaneden gelince uyuyorum canim o yuzden gunduz igrayamiyorum :)

Kaptiş akşam pazar yerine dönüyor burası Sen de sabahlara denk geliyorsun hep

canım gündüzleri boş burası
arada uğruyorum bende
canım hem çalışıp hemde çocuklar zor
allah yardımcın olsun canım

Kaptiş akşam pazar yerine dönüyor burası Sen de sabahlara denk geliyorsun hep

Ben genelde evde olduğumda pc yi hiç kapatmadığım için ara ara mutlaka bakarım. Hatta şimdi iş yerinde de sabah gider gitmez netbook u açıyorum ama çok yerimde oturmadığım için ara ara bakabiliyorum. Günün her saati burasının aktif olması lazım gece haricinde. Ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…