100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Zira ben de 108 dim ama hic sorun olmadi esimle coksukur.niye olsun ya ama elbette zayifla diyor.umarim duzelirsiniz.sen de ben de artik veririz kilolari

Ben de dune kadar iyiydim.bugun sacmaladim resmen tek tesellim.1 saat yuzdum ve 1 saat de fitnes yaptim.kiloveremedim ama heralde almadim da

Ya ciddi değil demek isterdim ama ciddi kilo veremiyorum irademe hakim olamıyorum ciddi ciddi ameliyat olsam mi diyorum ama o da bir Sürü riski olan ve sonrasında ciddi rahatsızlıklara sebep olan bir süreç eşimle aram aylardır bozuk Sırf bu kilolar Yüzünden ama çözüm zorrrrrr

canım geçen haziranda mende dr amaliyat için randevu almıştım artık canıma tak etti ne olacaksa olsun diye düşündüm amaliyat için dr gittiğimde dr hastalanmış hastanede yatıyormuş olamadım içime o an acaba olmam hahyırlı değilmi diye düşünüp vaz geçtim dr yanında tartıldım 141 gelmiştim dr hemen amaliyat gerekir demişti olmadım ama çok şükür daha öncede yazdığim gibi 40 kilo civarında zayıfladım senin şimdiki kilona yakınım stresle baş etmeyi öğrenirsen başarırsın

Arkadaslar bende katılabilir miyim aranıza.. Gecmiş sayfaları okuyamadım balıklama daldım mevzuya

ADINIZ:eda

YAŞINIZ:29

BOYUNUZ:165

KİLONUZ:100

HEDEF KİLONUZ:70

KİLO ALMA NEDENİNİZ:hep kiloluydim gecen sene düğün sebebiyle 14 kilo verip 77 leri gördüm sonra hamile kalınca hooop başa döndüm..

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:genç ve dinç bi anne olmak isteyişim

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:kuran kursu hocasıyım bir kızım var 7 aylık olmak üzere 1,5 yıllık evliyim

Bugün hem çok üzgündüm hemde Rabbim çok mutlu etti çok şükür ben yaklaşık bir ay sonra sanırım mide balonu taktıracağım ama bu bir aylık süreçte uzman bir doktor ve diyetisyenle birlikte bir aylık bir süreç deneyeceğiz bakalım iradem sürekli kontrol Altında iken süreç nasıl ilerleyecek başlangıç hedefim 100 şu ara diyetime çok Sadık olamasamda sabah kahvaltıdan sonra bir tartılayım dedim 106.2 geldim hatta bir hata var dedim defalarca tartıldım aynı nasıl olur kendimde bir değişiklik hissetmiyordum hemde regl dönemimdeyim sanırım on beş gündür her gün bir avuç yediğim gojinin faydasını gördüm burda bir kuruyemişciden Aldım 10 liralık daha Yarısı bitmedi bakalım bu arada mide balonu hakkında görüşlerinizi bekliyorum

Arkadaslar bende katılabilir miyim aranıza.. Gecmiş sayfaları okuyamadım balıklama daldım mevzuya

KİLO ALMA NEDENİNİZ:hep kiloluydim gecen sene düğün sebebiyle 14 kilo verip 77 leri gördüm sonra hamile kalınca hooop başa döndüm..

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:kuran kursu hocasıyım bir kızım var 7 aylık olmak üzere 1,5 yıllık evliyim
Eda ne güzel kuran hocasıymışsın çok Öğrenmek istiyorum kuran ı kerim Allah inşallah banada nasip eder

Merhaba cnm hoşgeldin

Bugün hem çok üzgündüm hemde Rabbim çok mutlu etti çok şükür ben yaklaşık bir ay sonra sanırım mide balonu taktıracağım ama bu bir aylık süreçte uzman bir doktor ve diyetisyenle birlikte bir aylık bir süreç deneyeceğiz bakalım iradem sürekli kontrol Altında iken süreç nasıl ilerleyecek başlangıç hedefim 100 şu ara diyetime çok Sadık olamasamda sabah kahvaltıdan sonra bir tartılayım dedim 106.2 geldim hatta bir hata var dedim defalarca tartıldım aynı nasıl olur kendimde bir değişiklik hissetmiyordum hemde regl dönemimdeyim sanırım on beş gündür her gün bir avuç yediğim gojinin faydasını gördüm burda bir kuruyemişciden Aldım 10 liralık daha Yarısı bitmedi bakalım bu arada mide balonu hakkında görüşlerinizi bekliyorum
Süper bak metabolizman çalışıyor demek. Ama kilo veriyorum diye de salma cnm. Spor yap bol bol
Evde yuruyus programı var ben yurtdışında yaşadığım için pek çıkarıyorum da bu program iyi geldi. Leslie 1 mil hapyy walk yapıyorum. Hemde çok eğlenceli. 15 dk duruyor daha sonra 2 mil i 3 mili var yaptıkça arttiricam . su gaju ne cnm bnm metabolizma az çalışıyor da bi de böyle hep agzimda birşey olsun özellikle film dizi filan izlerken bu gaju dan alıp tuketsem mi diyorum

amin inş canım..kilon o kadarda fazla değil neden midene balon taktirıyosun ki

hoş buldum canım..buralar hep ıssız mıdır böyle..?
Evet cnm bi heves ysxisiyoruz sonra gidiyorlar ben de cuma takımına girdim 7. Takimdayim. İstersen sende katil biraz daha aktif takımlar cnm

arkadaşlar mrhaba bende katılmak istiyorum aranıza 125 lerde olduğumu tahmin ediyorum. birde bu takımlara nadıl giriliyor belirli şartları mı var veya hangisine gireceğinize nasıl karar veriyorsunuz?
bu arada ben karatay diyetiyle kilo vermeyi düşünüyorum.

Merhaba kadronuzda bana da yer varsa form doldurup katılmak isterim 120 kiloyum bende

Eylülde bende bu sayfaya yazıyordum. Sonra düğünler, tatil derken sayfayıda diyetide bırakmıştım. Sonra yine başladım. 127 kiloydum o zaman şuan 113 kiloyum. İlk hedefim 90 bakalım inşallah olurum :) hepimize bu yoldaa bol şans

Kimse yazmamış 16 ocaktan beri.Çok anlamıyorum bu forum işlerinden birileri yeni bir konu açsa da beraber zayıflasak.Çok şişmanım desteğe ihtiyacım var.

X