100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Tebrik ediyorum herkesi bende sabah tartıldım 110 dan 108,4 inmişim tabi ki çok mutluyum bugün ki menüm de şöyledir
Sabah bir yumurta iki dilim köy peyniri Salatalık iki dilim ekmek
Ara iki kuru incir dört ceviZ
Öğlen maalesef yerli malı nedeniyle okulda altı sarma bir küçük dilim kek biraz kısır
Ara bir kahve
Akşam bir kase Çorba karnıbahar yemeği yoğurt

Merhaba benim de gayet iyi gitti taki 1 saat oncesine kadar.malesef 2 tane bimin lavasindan yedim peynirle.tek tesellim bugun yuzmeye gitmistim.belki telafieder offffffffff soda ve yesilcay icim bari az da yururum napim olan oldu artik

@fatmanurkaya nasılsın. Yasin kaç acaba. Sana içimden abla demek geldi neden bilmiyorum.ama pot kirmayim ondan soruyorum. Azmine hayran kalıyorum. Menunde süper.

Haklisin cnm ya bi daha tekrarlamam sanirim.mideme oturdu.nefes alamiyorum suanda tovbeler olsun yemem daha.ekmek seker yasak.paetli hersey yasak.bol et.salata.yogurt ve su.ve tabiki spor.

Kizlar yarindan itibaren tek kacamak dahi yapmiycam bakalim haftaya cumartesi kilo vericekmiyim.20 gundur kacamaklar hep oldu ve kilom gram oynamadi.insallah yapicam hadi bakalim kolaygeldin hepimizr.katila varmi.sifir yanlis ve sporr.1 hafta

Kizlar yarindan itibaren tek kacamak dahi yapmiycam bakalim haftaya cumartesi kilo vericekmiyim.20 gundur kacamaklar hep oldu ve kilom gram oynamadi.insallah yapicam hadi bakalim kolaygeldin hepimizr.katila varmi.sifir yanlis ve sporr.1 hafta
Cnm yasak yok sadece az yemek var . sonuçta biri de aynı tat 10 u da. Gorusuruk

100 lük hatunlar birbirimizi motive ediceltik hanı neredeydiniz . hadi bi canlanin artık. Su 3 hanelerden kurtulalim

Kizlat bu sabah iyiki tartildim.sukur birkilo daha verdim ve 103 oldum.yani 40 gunde 5 kilo gitti.hem de kacamaklara ragmen.super hissediyorum.daridi sizlere.neymis efendim sabirla gider kilolarrrr

Herkese iyi Akşamlar bugün dışarıda olmanın azizliğine uğradım
Sabah bir yumurta iki dilim köy peyniri ikindinin ekmek bir dilim tatlı kaşığı bal salata
Öğlen iskender diet kola
Ara kahve
Akşam salata

Kızlar bu hafta final haftam cuma günü kilomu yazmayı unutmusum şimdi hemen tartı ya çıkıp bakıyorum sevgiler sevall umarım görüyorsundur msj cnm

Seval canım kürü hergün yapamiyorum ama sürekli kendime diyorum ki ben yiyorum ama zayifliyorum :) bunu yap ve 125.1 bu haftaki kilom çok mutluyum

Ve sabah kepekli sanvic.ogle firinda 1 kucuk patates ve 3 kofte.salata ve buyuk ayran.ara 15 findik ve cay.simdi bitki cayim ve meyve yerim.bugun sabah gec kalkinca aksam yemegi iptal oldu.bence iyi de oldu.sizler nasildiniz peki?yaramazlik yoktur ins

Kızlar bi kase yoğurt kürü sabah yumurta salatası yedim daha doğrusu öğlen akşam için bi havuç bi mandalina birazdan da yoğurt yicem yemek yapmaya üsendim de :)

X