100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Allah evlatlarına sağlıklı sıhhatli omur nasip etsin cnm. Menunu bekliyorum. Bende 2. Bebeği düşünüyorum ondan kilo vermek istiyorum çok. Şuan 112 yim. İlkine 102 le kaldım 112 le doğurdum . doğumdan sonra 103 e düştüm ama emzirme dönemi ve sonrası 118 yükseldim.ve şimdi inşaallah veririm 80 lere dusermiyim bilmem ama en azından 100 e düşmüş olurun
Canım herşey insanın elinde ben 3. Bebeğimi şeker Yüzünden 4 aylıkken düşürdüm çünkü dikkat etmedim ne bulduysam yedim bir ay oldu yeni yeni toparlandım ama bu kilolar Yüzünden eşimide kaybetmekten korkuyorum ve bunu kaldırabileceğimi sanmıyorum beni motive eden şeylerden biride bu fakat artık asıl kendim de istiyorum bunu Başarmak istiyorum Gençken Zayıflığımın güzelliğimin keyfini çıkarmak istiyorum insanların bakışlarından açılmalarından normal yesen bile çok yemişsin gibi kınamalarından lokanta da bir mi bir buçuk mu demelerinden bile sıkıldım kimseye diyet yapıyorum demiycem ki sağlıklı beslenmeyi aklıma koydum çünkü diyetteyim dedin mi ne zaman bırakacaksın Gözüyle bakıyorlar âmin cümlemizin evlatlarına sağlık versin

Canım herşey insanın elinde ben 3. Bebeğimi şeker Yüzünden 4 aylıkken düşürdüm çünkü dikkat etmedim ne bulduysam yedim bir ay oldu yeni yeni toparlandım ama bu kilolar Yüzünden eşimide kaybetmekten korkuyorum ve bunu kaldırabileceğimi sanmıyorum beni motive eden şeylerden biride bu fakat artık asıl kendim de istiyorum bunu Başarmak istiyorum Gençken Zayıflığımın güzelliğimin keyfini çıkarmak istiyorum insanların bakışlarından açılmalarından normal yesen bile çok yemişsin gibi kınamalarından lokanta da bir mi bir buçuk mu demelerinden bile sıkıldım kimseye diyet yapıyorum demiycem ki sağlıklı beslenmeyi aklıma koydum çünkü diyetteyim dedin mi ne zaman bırakacaksın Gözüyle bakıyorlar âmin cümlemizin evlatlarına sağlık versin

Haklisin diyet değil sağlıklı ve bilinçli beslenmeyi ogrenmeliyiz.yaş ve kilo kaç acaba !

Merhabalar herkese, ben yeni katıldım aranıza. :KK22: Forumların biraz yabancısıyım da, cuma yarışmalarına katılmak için kiminle iletişime geçmemiz gerekiyor ?:oops:

Merhaba hoşgeldin.cuma yarışması konusunu takip et isteğini soyle sonra orada yazıyor bazı bilgileri yazıyorsunuz hangi takım isterse seni çağırıyor
Kolay gelsin

arkadaşlar benim bu hafta tayin işlerim var pek giremicem. cuma günü girmeye çalışırım kilo bildirimi yaparım. döndüğümde hala burda olursunuz inşallah. hepinizi çok öpüyorum :KK15:

Iyi Akşamlar herkese bugün ki menümü yazayım
Uyanır uyanmaz ılık suya yarım limon sıktım içtim bağırsakları çalıştırıyor
Sabah iki dilim ekmek bir yumurta bir dilim peynir salata
Ara bir avuç leblebi bir mandalin
Öğlen sebze yemeği yoğurt bir dilim ekmek
Ikindi ara bir şekersiz Türk kahvesi
Akşam etli bamya salata
Yanlız suyu ihmal ettim inşallah yarın daha fazla içmek için Hatırlatma ayarlıyacağım

arkadaşlar benim bu hafta tayin işlerim var pek giremicem. cuma günü girmeye çalışırım kilo bildirimi yaparım. döndüğümde hala burda olursunuz inşallah. hepinizi çok öpüyorum :KK15:
Hayırlısı olsun cnm. Meslek neydi. Diyeti bırakmak yok hadi bakalım kolay gelsin

Gunaydin hanimlar dun diyet bakimindan kotu bi gun gecirdim misafirlerim vardi 11 gibi iki yumurta ve peynir yemistim aksam yedibucukta artik isten kendime bisey hazirlayamayinca bende bi tabak kisir bi dilim tatli uc parca kucuk pogaca ve kiymali yumurta vardi birazda ondan yedim yedim demeye utaniyorum ana yedim saat 10a kadar yedim. Bugun ayni hatalari tekrar yapmamak duasiyla hepimize sabirli azimli kontrollu gunler...

X