100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Allah kabul etsin. hepimizin başında canım bu durumlar maalesef en çok eşimin ailesine hava atmak için zayıflamak istiyorum :)

merhaba:) ben de sizlere katılabilir miyim?

ADINIZ: D İLEK

YAŞINIZ:35

BOYUNUZ:1.76

KİLONUZ:113

HEDEF KİLONUZ:80

KİLO ALMA NEDENİNİZ:HAMİLELİK DÖNEMİMDE ALDIM.ŞEKER HASTASIYIM.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:ÖNCE SAĞLIĞIM İÇİN.

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: ÇALIŞMIYORUM. 7 YAŞINDA BİR KIZIM VAR. KİLO VERMEYİ ÇOOK İSTİYORUM.

sorun degil :) zaten bunu diyet amaçli belli bir süre için yapmak hata olur, daha çok yeni bir yasam tarzi.
klasik vejetaryenler gibi kafa ütülemek istemem ama, et tüketimini azaltmak her insana iyi gelir buna emin olun

günlük menünüz nasil neler yiyosunuz ?

her öğün et yemiyorum tabi ama et yediğim öğünler en sevdiklerim :)
kahvaltı benim için yumurta ve çay demek. biraz peynir birkaç zeytin közlenmiş domates biber severim
öğlenleri çorba ve biraz meyve tercih ederim
akşamları zeytnyağlı sebze yemeği pilav olarak sadece bulgur pilavı.
ama haftada ortalama 2 gün et, tavuk ya da balık.
tavuk çok tüketmiyorum ama antepliyim kebap çok yiyoruz. kışın da balık çok yerim
yemeklerimiz çok güzel ve mutfağa biraz meraklıyım. yemekli misafirim de çok olur
bal tutan parmağını yalar işte :)

Seni benden daha iyi kimse anlayamaz esimin beni begenmemesi icin durup durup esime birilerini ornek gosteriyolar 13 kilo vetdim daha agizlarini acipda zayiflamissin demediler
Kıskanıyorlardır bacım...Ne hakları var başkalarını örnek göstermeye.Bence eşinle konuş onların yanında sürekli seni övsün dursun.Sadece zayıflama değil her konuda övsün.

Seni benden daha iyi kimse anlayamaz esimin beni begenmemesi icin durup durup esime birilerini ornek gosteriyolar 13 kilo vetdim daha agizlarini acipda zayiflamissin demediler
Nasil insanlar var su dunyada allahim akil fikir versin yaa ne hakla yapiyolar boyle biseyi cok sasirdim gercekten sen 13 kilo vererek haddini bildirmissin aslinda hic moralini bozmadan kilo vererek cevap ver canim sonucta fistik gibi bi hatun olup onlari catlatirsinn
Ayy icimden bi canavar cikti cok sinirlendim gercekten kendime yapilmis gibi oldum

sabah +öğle
az zeytin yağında kaşarlı yumurta tuz yok
1 dilim tam buğday ekmeği
ara
1 ceviz büyüklüğünde tarçınlı kurabiye
şekersiz çay

ara
1 bardak süte sade nescafe

akşam
yemek yok
sodalı ayran 2.5 bardak

Sabah. 2 dilim tam bugday ekmegi.
Domates salatalik
Sekersiz cay
5 zeytin
Yagsiz 1yumurtayla peynirli omlet
Ogle. 2etli biber dolmasi
1 dilim ekmek
Dereotlu cacik.
Ara. 3 murdum erigi
Aksam. 1dilim ekmek
Dereotlu cacik
2 kasik zeytinyagli fasulye
İzgara tavuk gogsu
Ara. Sade kahve
5 badem
Bugun yediklerim bunlar..

kızlar ben kilo bildirimini şimdi yapayım gündüz fırsat bulamıyorum girmeye. biraz önce tartıldım 113 kilo geldim. geçen hafta tartılmadığımı göz önünde bulundurursak ortalama 1 kilo vermişim haftada ama doktorun yazdığı ilacı iki gün kullandım sadece yani thincal'ı

bugün yediklerimi de yazayım
kahvaltı:
bir tane közlenmiş patlıcan
bir domates
bir salatalık
yarım dilim kepek ekmeği
yarım dilim pizza
birkaç tane zeytin
kibrit kutusu kadar peynir

öğlen:
buğday, mercimek ve nohuttan yapılan bir çorbadan 1 kase
3 bardak ayran

akşam:
ton balıklı salata
5-6 tane patates kızartması

sonra çayın yanında biraz taze antep fıstığı yedim bir avuç kadar

Herkese merhaba ! biraz geç kaldim ama.. bugün yediklerim :

Sabah : 2 elma ve bir parça zencefilin suyu + 1 armut
Ögle : soslu çig kabak salatasi + haslanmis pirinç
Aksam : çoban salata + sebze çorbasi.
Ögün arasi : 1 avuç ceviz

Kabak salatasi ilk çig tarif denememdi. Biraz süpheliydim, midem almaz filan saniyodum ama süper ötesi bir tat oldu gerçekten, sosu filan nefisti, yerin tekrar yapicam :)

afiyet olsun :)

Ben kilo bildirimi yapamayacağım tatildeyim. Tartılamadım ama büyük ihtimal kilo aldım :)

Selamlar
Geçen hafta :110.6
Bu sabah :109.8
Yalnız kızlar benim gibi ödem problemi yaşayan var mı aranızda...İlaçlar bile yetersiz kalıyor artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…