100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Yok canım daha var ama benim varis problemim var ameliyat dendi ama çözüm değil tekrarlar deyince olmadım.Acaba varis mi tetikliyor.En az 2-3 kilo fazlalık yapıyor bende bu ödemler.
esbur um varis için kaynım memleketteyken bir tarif verdi kılcal damarların harita gibi görüntüsünü bile yok ediyormuş
40 diş sarımsak soyulup üstüne az baskıyla patlatılıyor 2 litre limon suyuna konulup ağzı kapatılıyor güneş görmeyen bir yerde 25 gün bekletiliyor her gün bir kere çalkalanıyor 25 gün sonrası sabah aç karnına 1 kahve fincanı içiliyor
limon şimdi çok pahalı tanesi 1 lira ucuzlamasını bekliyorum ben yapıcam

esbur um varis için kaynım memleketteyken bir tarif verdi kılcal damarların harita gibi görüntüsünü bile yok ediyormuş
40 diş sarımsak soyulup üstüne az baskıyla patlatılıyor 2 litre limon suyuna konulup ağzı kapatılıyor güneş görmeyen bir yerde 25 gün bekletiliyor her gün bir kere çalkalanıyor 25 gün sonrası sabah aç karnına 1 kahve fincanı içiliyor
limon şimdi çok pahalı tanesi 1 lira ucuzlamasını bekliyorum ben yapıcam
Çok sağol canım benim.Deneyelim valla şifa olur İnşallah :KK36:

miden sağlam mı aç karnına bir fincan sarımsaklı limon sonuçta
Aslında reflü ve gastridim var ama şu anda da her sabah limonlu su içiyorum zaten.Mide koruyucu eşliğinde.Bu da mideme antrenman sayılır de mi ama.Yalnız çalışıyorum sarımsak sorun olmaz umarım :))

Aslında reflü ve gastridim var ama şu anda da her sabah limonlu su içiyorum zaten.Mide koruyucu eşliğinde.Bu da mideme antrenman sayılır de mi ama.Yalnız çalışıyorum sarımsak soru olmaz umarım :))
sarımsak eriyormuş kayboluyormuş limonun içinde birde çiğnenmediği sürece sarımsak kokmuyor bunda da kokmuyormuş öyle dediler

Maşallah cok güzel gidiyorsunuz.Neler yapıyorsunuz biraz anlatır mısınız :nazar:

CANIM EKMEĞİ 2GLM KAHVALTIDA YİYORUM GÜN BOYU BAŞKA EKMEK YEMİYORUM ÖĞLE VE AKŞAMDA bol salata ve ayran yoğurt bulunduruyorum salata ayranın yanında 1 öğün protein 1 öğün sebe yiyorum ara pek yapmıyorum 3lt civarı su içmeye çalışıyorum hemen hemen hergün 45 55 dk civarı ya yürüyüş veya lesli ile 3mil yapmaya çalışiyorum sen neler yapıyorsun canım

X