100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

bir kaç ayda aldığın kilo bu daha yer etmemiştir çabucak verirsin bana yetişip geçersin metracım elimi çabuk tutmam lazımmm gençliğin gerisin de kalmayayım
Canim cok saol insallah hizlica aldigim gibi verebilirim sen emin adimlarla ilerliyosun ne guzel basladigindan bu yana 14- 15 kilo vermissin

Canim cok saol insallah hizlica aldigim gibi verebilirim sen emin adimlarla ilerliyosun ne guzel basladigindan bu yana 14- 15 kilo vermissin
8 ayda anca bu kadar oldu ben kaplumbağa misali gidiyorum :) hiç önemli değil benim için ideal kiloma kavuşana kadar ne kadar sürerse sürsün ZAYIFLIYCAAMMMM

bizim kızlar toplandı yeni bir başlık altında oraya yazıyorum, cuma 2. takım zayıflama yarışmasına da yazıyorum burayı unutuyorum bazen kusura bakmayın kızlar
ama burası da çok sessizleşti yaaaaa

kahvaltı
2 yumurta büyüklüğünde haşlanmış patatesin 1.5 tanesi
1 haşlama yumurta
1 domates yeşillik
3 dilim hellim peyniri
tuz ve ekmek yok

ara
1 küçük elma
öğle
1 kase zeytinyağlı bamya
ara
1 haşlanmış mısır

akşam
kocamannn tabak dolusu yağsız tuzsuz salata üstüne 1.kk büyüklüğünde haşlanmış tuzsuz tavuk
1 kase yoğurt

sabah
1 bardak süte sade neccafe
2 küçük tarçınlı kurabiye ( gece yaptım hiç güzel olmamış)(
2 haşlama yumurta
1 dilim peynir
ekmek tuz yok zaten peynirin tuzu yetiyor

Iyi aksamlar kizlar bugun spora basladim 50 dk hizli tempo kosu bandinda yurudum artik daha bir hirsla devam
Sizler neler yapiyosunuz gununuz nasil gecti canlarrr???

Iyi aksamlar kizlar bugun ku menum
Kahvalti
5-6 catal patates kizartma
2 biber kizartma
Domates salatalik
Biraz peynir
2 dilim ekmek
Ara 3-4 murdum erigi
Ara 2 kasik puding
Aksam
1 kase tarhana corbasi
Salata

arkadaşlar 2 hafta yıllık izindeyim iki haftanın listesini cuma ardarda yayınlayacağım herkes bildirimini yapsın bildirim yapmayanları listeden çıkarıcaz bu hafta 1 ayımız doluyor paylaşım yapanlarla devam edelim ve grubumuza sahip çıkalım bir ayımız bi dolsun yeni kararlar alırız birlikte herkes fikirlerini paylaşsın cuma günü giricem bununla ilgilenicem grubumuza sahip çıkalım arkadaşlar

öpüldünüz

bu gün mü bildirim yapalım
bana uyar diğer topikte tartı günüydü bu gün :))

Ben burdayım ama bu hafta moralsizim.Diyetime de sporuma da pek dikkat edemedim.Cuma günü nasıl bildirim yapacağım bilmiyorum

Merhaba ! Size katilabilirmiyim ? :) bilgilerim asagida

ADINIZ: Melanie

YAŞINIZ:
34

BOYUNUZ:
162

KİLONUZ:
114,5 (14 eylül)

HEDEF KİLONUZ:
65

KİLO ALMA NEDENİNİZ:
Dengesiz beslenme ve yanlis yapilan diyetler

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:
Saglikli yasam, hastaliklardan korunma

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:
Aslen fransizim ama 5 yasimdan beri istanbulda yasiyorum. 10 yasimda kilo almaya basladim, dengesiz ve bilinçsizce yapilan diyetler yuzunden 5 verip 8 geri aldim. 2 senedir vejetaryenim, son 1 senedir vegan. Tüketmeyi biraktigim ürünlerin yerine kizartma, ekmek, hamur isleri gibi besinleri koydugum için kilomda hiç bir degisiklik olmadi. Bir kaç zamandir "raw food" a merak saldim, saglik açisindan bana çok mantikli geldigi için denemeye karar verdim. Bu ilk haftam, simdilik biraz yorgunluk disinda çok iyi geçiyo

Hoşgeldiniz.Raw foodla ilgili bir menünüz var mı?Bir uzmandan yardım alıyor musunuz? Yeni yeni duyduğum birşey olduğu için merak ettim açıkcası...Bence en güzel yanı çiğ beslenmeye dayalı olduğundan vitamin ve mineralleri max.düzeyde alıyor olmak.

Hosbuldum ! :)
Raw food'la ilgili bir uzmanla gorusmedim, bu konu uzerinde uzmanlasmis birileri varmi onu da bilmiyorum, en azindan turkiye de. Internet uzerinden topladim bilgileri. Fat sick and nearly dead diye bir film seyretmistim, Joe Cross adinda avuturalyali bir is adaminin 60 gunluk diyetinin belgeseli. Bunun uzerine arastirmaya basladim. Norman Walker adli bir doktorun kitabini satin altim, hangi sebzenin ne ise yaradigini siralayan bir kitap. Bunun disinda fransiz birinin videolarini izliyorum, bloglardan filan bilgi ediniyorum.

Dedigim gibi bu ilk haftam. Yavas yavas baslamak istedim, 100% çig yemiyorum simdilik. Sabahlari 2 muz, 1 elma, taze havuç suyu veya baska bir sebze/meyve suyu,
öglen çokça yesil salata ve haslanmis pirinç, veya patates, yada yagsiz sebze çorbasi (gluteni de kaldirdim bu arada, onun için ekmek veya bulgur filan da yok)
Aksam tekrar buyuk bir bardak sebze suyu, meyve salatasi veya yesil salata.

Bu haftayi basariyla atlatabilirsem önümüzdeki hafta sebze suyu kürü yapmak istiyorum. Dayanabilirsem 1 hafta, yoksa en az 3 gün yapmak istiyorum

Iyi aksamlar kizlar bugunku menum soyle
Kahvalti:
1 haslanmis yumurta
Oglen (gün vardi )
1 patlicanli borek
1 pogaca
1 dilim yogurtlu patates
1 dolma biber ( cok kucuktu)
1 ince dilim yaspasta
Aksam
1 kase yogurt icine salatalik
Ara
4-5 kuru kayisi
4-5 cubuk kraker
Biraz once
Yogurtlu limonlu pul biberli kür

Gelelim sporlara sabah kalkar kalkmaz 50 dk hizli tempo yurudum
Aksam 1 saat parkta yurudum bol bol su ictimm

Ben bayrama kadar oruc tutuyorum iki gundur orucluyum sifir kacamak mutluyum 48 beden pardesu aldim bayagi oldu bu bedenden uzaktim insallah dahada asagi duser bedenim magazada sessiz sessiz soylemekten biktim gogsumu gere gere soylerim insallah zaten azicik gurur yapsam esimin yaninda kucuk dusurulmekten baskalarinin gelinleriyle kiyas yapilmaktan kurtulacam ya off

benim için imkansız bir diyet asla başaramam size başarılar. vejeteryan birine söylenmez ama ben et yemeden yaşayamam. sebzesiz yaşarım ama etsiz yaşayamam. bu yüzden genelde protein diyetleri yapıyorum daha önce çok iyi sonuç da almıştım sonra doğum yapınca işler bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…