100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Canım ben de güne 1 bardak limonlu suyla başlıyorum.Kahvaltıda domates salatalık 5 zeytin biraz peynir bir birbuçuk dilim ekmek ve mutlaka 1 haşlanmış yumurta yiyorum.(çok et sevmediğimden protein olsun diye).Öğlen işyerinde yaklaşık 800-900 kalorilik yemek çıkıyor.Bazen evden zeytinyağlı sebze yemeği ve yoğurt götürüyorum.Akşamları da sebze veya köfte tarzı yemeği yoğurt ve salatayla yiyorum.Aralarda günde 2 fincan yeşilçay eşliğinde 2 form bisküvi bazen biraz leblebi iki üç kuru kayısı yiyorum.Hafta da 3 veya 4 günde 45 dk.yürüyüş 15 dk ağırlık çalışıyorum.Geçtiğimiz hafta sıfır spor ve dikkatsiz bir diyetle geçti.Önümüz bayram belki yine biraz kaçamak olur ama sonrasında tam gaz devam İnşallah.Ben psikolojik nedenlerle bir anda çok kilo aldım.Şimdi biraz biraz eski kıyafetlerimi giyebiliyorum.Boyum uzun ama yine de hafiflik gibisi yok.Şu anda hafta da 600 gr.civarı gidiyor, buna da şükür diyorum.

Yaptiklarini anlatmissin ilk mesaji gorunce yazmistim canim
Bende hergun 50 dk ile 1 saat arasi yuruyus yapiyorum menulere de dikkat etmeye calisiyorum aksamlarida yogurtlu pul biber kurune basladim fakat senin kadar hizli gitmiyo kisiden kisiye degisiyo tabi

Bugunku menum soyle ;
Sabah 1 erik 1 sb su
Kahvalti
1,5 haslanmis yumurta
1 kk kadar peynir
Domates salatalik
Ara
3 erik
Ara
1 sb sutlu neskafe
1 cb leblebi
Aksam
7 kofte
Salata

1 saat hizli tempo yurudum ve bol bol su ictim miktarini bilmiyorummm

Masallah super kilo vermissin canim sporda yapiyomusun kurlerden faydalaniyomusun

canım menimde herzaman böyle değil geçen hafta 500 gr vermiştim spor haftada en az4 kere 50 dk civarı yürüyorum veya 3mil lesli yapıyorum internetten

canım menimde herzaman böyle değil geçen hafta 500 gr vermiştim spor haftada en az4 kere 50 dk civarı yürüyorum veya 3mil lesli yapıyorum internetten
Dogru soyluyosun bazen cok gidiyo bazen hic gitmiyo sabir edecez artik canim seni SEVEMED in gunlugundende takip ediyodum o ne yapti bayadir yazmiyo heralde haberin varmi

ben de deneyeyim benim de varis problemim var

Merhaba
Bugünkû menüm :
Sabah : 1 kirmizi pancar suyu ve 1 muz (alisinca fena degil :) )
Ogle : dünden kalan sebze çorbasi
Aksam : çig kabak salatasi ve supersonic sosu : )), haslanmis pirinç, 1 muz ve 1 avuç findik (hadi 2 avuç olsun : ))

ne
Gecen hafta 99.6
Bu hafta 99.1
Sonuc berbat bu hafta sifir kacamakla
Neden berbat bir sonuç ? gayet iyi bence. haftada 500g azmi ? gözünün önünde 500g bir paket margarin canlandir, ne kadar yer kapladigini göz önünde bulundur. Iste o artik senin vücudunda degil ! :)
Hem 500g almaktansa 500g vermek daha iyidir ama, degilmi ? :)

Selamlar
Geçen hafta :110.6
Bu sabah :109.8
Yalnız kızlar benim gibi ödem problemi yaşayan var mı aranızda...İlaçlar bile yetersiz kalıyor artık.

merhaba, yemeklerde çok tuz kullanirmisin ? Tuz suyu hapsettigi için siskinliklere neden olur.
Bunun yaninda eksi ve aci sebzelerin fazla suyu atmaya yardimci oldugunu biliyorum, birde ödem olan bölgelere masaj yapabilirsin (lenf masaji, yapan bir uzman bulursan daha iyi olur)

Uzun zamandır tuzu azalttım.Şöyle, yine yemek yaparken kullanıyorum ama tabağıma extradan dökmüyorum.Geçen hafta masaj yaptırdım.Yapan bayan da çok ödemim olduğunu söyledi.Hissettim zaten deri altı yumru yumru olmuş.Ama varislerin etkisi midir ödemden midir bilmem acayip acıyor.

Benim bugunku menumde soyle.
uyaninca. 3 kuru kayisi ve 2 bardak su.

Sabah.1 haslanmis yumurta
peynir 5 zeytin
2 dilim ekmek
salata.

ogle. Kepekli peynirli domatesli sandvich.
ayran.

ara. 2 elma.

aksam.tarhana corbasi.
2 dilim ekmek
patlican yemegi etsiz
yogurt.

ara.sade kahve
1 yemek kasigi kuru uzum
2 ceviz.

ara

1 kase tarcinli yogurt.

Iyi aksamlar kizlar
Kahvalti:
2 yumurta haslama
2 yesil zeytin
Biraz peynir
Salatalik
1 dilim ekmek
Ara:
1 seftali
5-6 iri taneli siyah uzum
Ara:
4-5 cubuk kraker
Cay
Aksam:
4 kofte
5-6 catal patates kizartma
2 biber kizartma
Ara:
1 avuc leblebi
1 bardak kola
Az cips

Bugun spor yok aksama 9a kadar temizlik yaptim 2,5-3 litre kadar su ictim

merhaba kızlar sanırım artık benimde zayıflama zamanım geldi bu yüzden alırsanız bende girmek istiyorum topiğinize altı aylık bir bebeğim var ve doğum kilolarım hiç gitmiyo ayrıca sütüm gidecek diyede korkuyorum ama yinede deneyecem bakalım

Hos geldin canim bende bebek emziriyorum
Kac kilosun canim boyun yaşin nedir boraz kendini anlatsana

Kizlar bayram haftasi diye mi kimse bisry yazmiyo biraz sesiz kalmis sayfamiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…