%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

şaka yapmıştım fakat şaka sayesinden şu bilgiyi öğrenmemde iyi oldu çok mersii
bu dieti sen denedin mi hiç

şaka yapmıştım fakat şaka sayesinden şu bilgiyi öğrenmemde iyi oldu çok mersii
bu dieti sen denedin mi hiç

Troid hastasıyım canım ben, o yüzden her detoks bana uygun değil. Pirinç lapası yaptım ama. Amaç bünyeden fazla suyu atmak.
Kendine en uygun olanını seçebilirsin.

Troid hastasıyım canım ben, o yüzden her detoks bana uygun değil. Pirinç lapası yaptım ama. Amaç bünyeden fazla suyu atmak.
Kendine en uygun olanını seçebilirsin.

geçmiş olsun..
pirinç lapasıda mı var
ve bu da mı fazla suyu atıyor :26:
kendime en uygun olanını seçmek mi
bu topikte tek bi detoks var o da ayran detoksu diye biliyordum ilk sayfaları okuyabildim daha sonralarını okuyamadım..

Yok yok bir sürü detoks var..Pirinç lapası diyeti yaz google amcaya, kadınlar klubu sayfası çıkar karşına hemen

kızlar benim kilo fazlam yok ben bu detoksu vücudumu dinledirmek ve rahatatlamk için yapıcam merak ettiğim yapanların ruh halinde bi değişim oldu mu rahatlık falan hissettiniz mi ben kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum sabahları zor kalkıyorum belki bu detoks işe yarar die düşünüyorum

bugün itibariyle başladım bakalım neler olacak açlık yada halsizlik gibi bir sorunum yok ama midemde yanma var anlamadım ama genede bırakmıyorum sonuçları paylaşıcam herkeze kolay gelsin

Bende buakşam yapıcam ayranı yarından itibaren başlıcam bakalum sonuç ne olucak...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

daha önce yumaksepeti sitesinde lahana çorbası diyetini yapmıştım..3 kilo verdim..ama daha sonra tekrar lahana çorba diyetinden yapınca kilo veremedim...sonra yeşil elma diyetini 2 gün yaptım ..ondanda kilo veremedim...kilo vermem sabit kaldı..tekrar vücudumun harekete geçmesi için tüm şok diyetleri deneyeceğim:)))

Ben de yarin baslamak istiyorum. Ama bundan bi ay falan once yapmistim . Utanarak soyluyorum ancak kabizlik sorunu çektim. Sizce baslasam tekrar olur mu??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
2.doğumu yapalı 7 ay oldu ancak ben hala 57 olamadım( şu anda tam 64 kiloyum, bu diyeti iki boyunca eskiseniz yapıcam, sonuçları paylaşmak üzere...

Ben kilo vermem durunca 5 günde 5 kilo diyetini yapmıştım ama 3 gün dayanabldm ve 1 kilo verdim sonra yavaşda olsa kilo vermeye devam ettim 13 kilo vedim o yüzden kilo azaldkça daha yavaş gidiyor kilolar inşallah bi an once kilo vermeye devam edersin

Herkese merhaba, dün ilk günüydü ve inanılmaz rahat gecti, kesinlikle hafiflediğimi hissediyorum.haftada 3 gün düzenli reformer pilates yapıyorum 4 günde en az 1 saat yürüyüş, 71 kg ile başladığım doğum ertesi maceramda an itibarinile 63.3 kiloya kadar indim tabi hedef 57-58. Hem Spor yapınca kilo olduğundan çok daha az görünüyor.

Ve ben izninizle 3 gün yapmak istiyorm bunu çünkü 3.günün sonunda pilates salonunda ölçümlerim var. Sonuçları size yazarım, herkese başarılar....

merhaba kızlar ben bu detoksu 1 sene önce denemiştim ve 2 kilo vermiştim sonra dikkat etmedim ve geri aldım.
pazartesi günü tekrar başladım yine hiç kaçamak yapmadım 2 gün boyunca ve sadece 500 gram verdim.
vücuttaki fazla suyu atıyor galiba ben 2 aydır diyette olduğum için sanırım çok ödem yoktu o yüzden az gitti.
kilo vermede duraklama yaşayanlar deneyebilir sonuçta sağlıksız bir detoks değil

merhaba kızlar ben arada bir bunu yapıyorum hem çok lezzetli hemde 2 günde 2 kg gidiyor hep. şiddetle öneririm kolay gelsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…