%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kız nesi iğrenç lahana çorbsı içmemişin hiç valla ben bayıla bayıla yedim hiç kaçamak yapmadım
üstüne brz spor yaptım
sen diyet yapıyonda adama kilomu aldırcan hem mantı hem kızartma
ben sıkı diyet yaptığımda eşimin sevdiği yemekleri yapıyom
o bile farklı koktu
hele bnm sevdğim olsa dayanamaz yerdim

ben eşimi düşünmiycem artık ,her defasında karışma bana sen sağlıklı besleniyosun diye,ben yemekten mahrum kalamıycam diyo,sen yemezsen yeme bana yap diyo,,banada gına geldi lafa anlatamıycam,naparsa yapsın,dombiş olunca bana döner nasılsa
neyse bende akşam içtim sadece 2 tabak,sabah sadece kahvaltımı yapmıştım geç saatte kalktığım için,sonra bolca suyumu içtim,yeşil çayımı içtim,akşam 6da 1tabak çorbadan,1 saat sonra 1tabak daha içtim,birsürüde duruyoo,,ama anladım neden böyle olduğunu,benimki çok sulu oldu,kalan yoğurtla yaptım,oda yetmedi napiyim,mantıyada dökünce bana azcık kaldı,bakalım bidahakine daha koyu deniycem,,yoksa,okadarda kötü değil,içindeki bakliyatlar çok güzeldi,doyurucu oldu,,ama inatla başka hiçbişey yemedim,elimde suyum,masamda yeşilçayım,uyuycam saati bekliyorum iple...
eşim şuan tv son ses kurtlar vadisine bakıyo elinde çekirdeği ve kolasıylaaa:84::84:ama hiç canım istemiyoo yemiycem bişey..yarın tartı günümmzaten bu sabah 61 kg geldim,geçen haftadan artıda yani,,bakalım aldığımı versem iyidir...

aynen benimkide kurtlar vadisinde bende fatmagülü izlitom hiç bozmadım bol bol bitki çayı içtim
şu an çok açım ama yarın bi olsun umarım değer
benimkide dombili ama hiç tınmıyo

hafta sonu bende deniycem.p.tesi sonucu paylaşırım :)
ancak mevsimi olmadığı için bende salatalık kullanmıycam tabi :)

kızlar 1 kilom gitmiş benim bgn koca evi temizledim tansiyonum düşe düşe bgn dayanması daha zordu bnm için artık çorbada iğrenç gelmeye başladı zaten 2 kasem kalmıştı 1 ini öğlen yedim diğeri bekliyo beni mutfakta
tmzlikten sonra karın gurultularıyla uyuyodumki kapı çaldı kapıcı sıcak ekmek getirmiş dayanamadım 1 parça ekmeği yfasulyenin suyuna baıtrıp yedim 1 parçada dün gecedn kızımın gofreti duruyodu lüplettim,
bgn biraz bozmuş oldum
uyku mahmurluğuyla
uyanık olsam yapmazdım sabrediyordum :2:

dün 61dim sadece akşam 1saat aralıklı 2 kase yedim,çokta sulu olmuş midem almadı doğrusu,neyse kaçamaksız atlattım ve sabah tartıda 60ı gördüm..

kilo bildirimi

başlangıç:79.8
geçen hafta:60.4(dün 61kg'dim)
bu hafta:60
giden:400
toplamda giden:19.800
hedef:57

tüm hafta yedim yedim,bi dün kaçamaksız atlattım durum buuu

sizde durumlar nasıl bakem

bugün 2. günüm gayet rahat geçti ilk günün akşamı tartıda azalma vardı 800gr ilk gün gitti gibi ama dün kavitasyonada başladım ve yürüyüş yaptımmm sonuç yarın sabah yazarımmm

evet 2 günün sonunda hiç görmediğim rakkamı gördüm 1kilo200 gr vermiştim uzun zamandır diyyetteydim zaten takılmıştım iyi oldu ama giden sumu yağmı bilemiyorum

ben dün ıslattımbugün bütün malzemeleri haşladım hazırım yani,ilk günüm hayırlı olsun kaçamaksız atlatırım bu sefer inş..

bende basladim bugun salatalik 1 tane koydum ama.henuz kacamak yok ama halsizlik var.yarin ve bitince sonucumu yazarim

arkadaşlar
bugün başladım başlangıç kilosu 74,3 bakalım 2 gün sonunda ne olacak gelişmelerden haberdar ederim sizleri.....kilosuz günler

gunaydinla-yurtdisindayim sabah oldu burda hemen tartilip yazayim dedim

dun basladim hic kacamak yok 1.5 lt su ile 1 salatalikla hazirladim ama o bile cok sulu geldi oysa yogurtta 500 gr civariydi.bana cok uygun bir karisim olarak gelmisti ayri ayri cok sevdigim seyler-ilk 2 icimdede fazla zorlanmadim fakat sonrasi mide0mi bulandirdi nekadar nane pul biberde atsam TUZ suz cok zor oldu bana.ama ben normaldede cok tuzlu yerim.tam 1 kilo gitmis ama umarim azcigida yagdandir.bugun hala kararsizim devam etsem mi eger edersem zaten karisim olarak dgil hepsinden ayri ayri yiyip yaninda su icicemumarim ise yarar

slm kızlar ögün araları 2yerine 3 yada 4 ve aksam 8 den sonra yenmeyecek olarak degiştirsek sorun olur mu :44::44:

eveeet 2.gun dedigim gibi hepsinden ayri ayri ama ogun seklinde yedim midemde karistilarbu sabah tarti supriz yapti veee 100 gr vermissin dedi.ha haaa ilk gun 1 kilo 2.gun 100gr cok hos oldu valla.bu arada hic kacamagim yok.bugun eskisi gibi besleniyorum kek makarna bile yedim ama olculu bakalim yarin ne cikacak?gidenler geri gelmis mi

slm kızlar ögün araları 2yerine 3 yada 4 ve aksam 8 den sonra yenmeyecek olarak degiştirsek sorun olur mu :44::44:
bence degistirme cunki amac metabolizmayi hizli tutmak.bende saat 10da yemek istememistim ama bisey olmuyor ya bakliyat ama hafif cidden.birde bende hic sislik olmadi sukur biraz kimyon eklemisti yerken sanirim onunda etkisi var

biz karatay diyeti yapıyoruz ve ögünlerimizin arası 4 saat vucudumbuna cok alıskın
ve aksam 8 den sonra hiçbirey yemiyoruz düzenimi bozmakta istemiyorum
acaba regl öncesimi sonrası mı yapılmalı:44:

hayatımda ilk defa başım bu kadar çatlıyor. dün başlamışstım denilenin aynısını yaptım. bunları bile zor yazıyorum işe gidemiyebilirim offffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…