%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

bu topiği 2 sene önce baştan sona kadar okumuştum ve uygulamıştım.ben en az 800 gr ile 1 kg vermiştim.şimdi doğum sonrası kalan son 6 kg için birden bu uygulama aklıma geldi ve bugün gecikmeli olsada başlıyorum.kahvaltı geç saate kaldı 11.30 gibi bende ilk kaseyi 13.30 da yiyeceğim.gelişmeleri paylaşıcam.ben dikkat etmemişim malzemeleri kuru iken 4 kaşık koydum ve haşladım.şimdi ayırıyorum.ama şunu farkettim kuru iken koyulan miktar tam 2 günlük çıkıyor.hergün taze yapılması önerilmiş ama malzeme az olunca birde ben gibi üşengeçseniz illa taze yapılması çok önemli bir detay mı sormak istedim.birde meyve tüketilmemesi neden?açıklamasını merak ettim.

evet dün ilk günü tamamladım.sabah aç karnına 55.200 gösteriyordu tartı.
dün ilk kaseye 13.30 da başladım ve 2 saatte bir bazen 2.5 saati buldu son 2 öğün .gece merak ettim yatmadan ne kadar almışım gün içinde ve sabaha ne kadar gidecek diye
bir baktım sabah aç karnına tartıldığım kilodayım.gün içinde yediklerim ve içtiğim su kalmamış.akşam 8 den sonra su içmeyi kestim.o saate kadar 2 lt içtim.o yüzden gece tuvalete çok sık kalkmadım.
sabah kalktım ve wc den sonra tartıldım 54.700 tartı
yani 500 gr gitmiş.moralimi bozmadım taş attımda kolum mu yoruldu yiyerek 500 gr vermişsin dedim:))))
bugün 2.güne devam ediyorum.
bugün kahvaltıyı 10 da yaptım ve 12 de başladım yemeye.bugün şu ana kadar 16 .00 da yemem gereken öğün sarktı 17.30 da yiyorum .o tek öğünü araya sıkıştırıcam.
bakalım yarına ne kadar gidecek.sanırım bende olanlar su değil yağ fazla gitmiyor:))yarın içinde 500 gr giderse şükredeyim:))
sonucu yazarım yine

Evvvvet bende nohutlarımı ıslattım yarın başlıyorum Allahın izniyle en az 1.5 vermeyi planlıyorum :KK1: Allah utandırmasın :KK16:

evet sabırla 2. günü de tamamladım.biraz önce aç karnına tartıldım meraktan hemen bakamadım tartıya amaaaa maalesef 2. gün hiç gram gitmemiş:KK53:
sonuç itibariyle ilk başladığım gün 55.200 olan kilom
ilk gün detoksuyla 500 gr eksildi.
ikinci gün hiç farketmemiş.
toplamda ilk gün verdiğim 500 gr ile kilom 54.700
o kadarda hakim oldum kendime hiç kaçamak yapmadım.niye bu kadarcık gitti benden?
yine de canımı çok sıkmıyorum sonuçta 2 gün katlanılmayacak bir yiyecek değil.bence pirinç lapasından çok daha iyi ve kahvaltı hakkınız var
bu yüzden çok üzülmedim ama yinede merak ediyorum niye bu kadar az gitti yaw?yağ yok desem önümde bir sehpa gibi duran göbeğim var istesemde inkar edemem:)

yalnız şunu da eklemeliyim.kızım 9 aylık ve emzirme dönemindeyim.bu çorba sayesinde süt doldu göğüslerim.azalmıştı göğüslerimin doluluğu.protein sonucu yeniden doldu:)))
emziren annelere duyurulur:)

ben dün başlamıştım..biraz kuruyemiş kaçamağıyla (4-5 badem 5-10 fındıkla) zor bitirdim geceyi...
bu sabahta yapmayacktım .tartıldım 300gr gitmiş. hadi devam dedim:))) şimdi çorbamı içeceğim..inşallah yarın daha çok vermiş olurum...

Selam bende bugun başladım
ama ben yanlış okumuşum
1,5 Lt yarım yağlı yoğurttan ayran yaptım
Saat 10 da içtim
12de içtim

Sabah kepek ekmeği+peynir

Akşamda kondisyon bisikletim var biraz onu yapıcam
Nişanlımı ikna edersem yürüyüşe de gidebilirim

Bende bugün başladım.Pazar olduğu için kahvaltı geç yapıldı yani 2 saat ertelemeli başladım.Yalnız 1,5 litre light yoğurttan yaptığım çorba koca bir tencere oldu.:KK53: Akşama kadar biter mi bilmem.Sadece bugün yapmayı düşünüyorum.Haftaya 2 gün yapacağım.Yarın sabah size giden kilo miktarını yazarım.

Bende bugün başladım.Pazar olduğu için kahvaltı geç yapıldı yani 2 saat ertelemeli başladım.Yalnız 1,5 litre light yoğurttan yaptığım çorba koca bir tencere oldu.:KK53: Akşama kadar biter mi bilmem.Sadece bugün yapmayı düşünüyorum.Haftaya 2 gün yapacağım.Yarın sabah size giden kilo miktarını yazarım.

Çorbanın 1 kaseden daha fazlası arttı ama dün sabah tartıldığımda 61,8 dim.Sabah 60,9 yani iyi bir detokstu çünkü bütün gün içtiğim kadar tuvalete taşındım.Bugün yarım gün yapacağım.Çünkü akşam iddialaştığımız arkadaşlarla tartılacağız.:KK76: Sabah kendimi çok hafif hissettim.Bu arada ben baharat olarak sadece nane koydum .Çorbanın tadı iyiydi.Bütün günde tok tuttu.Bende tavsiye ederim.

ben bugün bu diyete başlıyorum sabah 9-10 arası anlatıldığı gibi kahvaltımı yaptım..

ayranımın malzemelerini de pişirdim şimdi karıştırıp içicem..2 saat arayla günde 5 kere içmiş olunuyor.13,15,17,19,21 olarak içmeyi düşünüyorum..

bakalım tadı nasıl olcak

bu yaptığımızı akşama kadar bitirmemiz mi lazım... ben 1 kaseyi zor içiyorum... hayatta bitmez herhalde... 1,5 litre asyranla yapmıştım ben..tadı çok kötüüüü

kötümüü bu kadar güzel şeyede kötü dendii ya ne diyeyim artıkk lahana çorbası diyeti yapanlar napsınn bu çorba normalde yazın bile evlerde yapılan çorbadırr

kızlar regl döneminde yapılabilirmi bu detaoks sizce yine aynı kilo verirlirmi acaba ben bu dönem hiç kilo veremiyorumda:KK43:

Arkadaşlar bende başladım bugün. :KK8:
9-10 arası kahvaltımı yaptım, 1 saat sonra çorbayı içmeye başlayacağım.
Umarım tadı kötü değildir. :KK50:
Kararlıyım ama 2 gün yapacağım, sonuçları bildiririm size. :KK34:

Arkadaşlar tadı çok kötü değil ama nohutları yiyemeyeceğim ben. :26:
Salatalık tamam, bulgur tamam, yeşil mercimek tamam ama nohut ı-ıh. :KK50:
Ayıkladım nohutları öyle yedim.

X