%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

bende gecen pazartesi ve sali gunu corbadan ictim. tam listedeki yazdigi gibi uguladim ve gercekten iki kiloya yakin verdim. cok sasirmistim. suan Ayca Kayanin diyetiyle devam ettigimden kilolari geride aldgimi sanmiyorum. corbanin tadi gayet guzel ve bayagi bir tok tutuyor. denemeye deger diye dusunuyorum. bi kac hafta sonra tekrar iki gun yapcam.

şu an oruç tutyorum bir kaç gün tutucam ama bitince iki gün bunu kesinlikle deniyeceğimm ki ben yoğurt çorbasına baylırım zaten çok tok tutuyor

Bunu yapan arkadaslar yagdan mı verıyorsunuz kıloyu bıde yapıp bıtırınce hemen gerı alınıyormu kılolar.

Merhaba
Bende yarin baslayacagim malzemeleri bugun hazirlayip. Ancak 2 saatte bi yemek kafama takildi. Nohut mercimek zaten tok tutar. 3 ogun yesek bisey degisirmi?

bende yarın yapıyorum çok iyi sonuçlar alınmış yalnız salatalığım yok olurmu onsuz

bende yarın yapıyorum çok iyi sonuçlar alınmış yalnız salatalığım yok olurmu onsuz

yaw benimde aklıma yattı bu,ama benimde salatalığım yok,gerçisalatalık zayıflamaya tek başınada yardımcı büyük yararı vardır,ama salatalık koymadan yapmayı düşünüyorum..demin eşime sordum salatalık satılıyomu diye,satılıyo ama fiyatı 4 tl dedi ona göre iste istiyceksen dedibakalım kilo vermem çok yavaşladı şok diyette olmadığı için hele bide yağdan veriliyomuşya inşallah tekrar atağa geçer..ama ne zaman başlarımbilmem...

ben tam anlamadim bu diyeti yaa...

bn bgn başladım nohut ve fasulyem pişiyo bgn evimin önünde pzr var bi kapıcıya rica etsem gidip bana salatalık alırmı ki
ben çocuklardan çıkamıyom
kimse yok evde

slm kızlar bende yaptım bunu. hemde regl ilk iki günü.
hafta sonu aldığım kilolarımla birlikte 90 la başladım. 2 gün sonunda 87 ile bitirdim.
eşim burnumun dibine çikolata dayadı ama dönüp bakmadım. isteğim olmadı yani.
zaten diyetisyenim buna benzer bir diyet vermişti. adetin ilk 2 günü yapılması gerektiğini. tatlı isteğini baskılayacağını söylemişti.

harika ya herkes zaten çok iyi kilo vermiş ve tok tutucu bi çorba tadıda çok gzl bende bgn ve yarın yapçam 57 ilebaşladım

Bende iki gunun sonunda 800gr vermisim.73.3 ile basladim bu sabah 72.5 :) kendimi hafiflemis hissediyorum. Ben mevsimi olmayan sebze almadigim icin salatalik katmadim.. Kacamaklarimda oldu ve duzenli yemedim.. Birde bulgur ince olursa daha iyi olur..bence burda yazan yonteme uyulursa en az bi kilo garanti :) ilerleyen gunlerde tekrar denicem...
Birde gazdan sikayeti olanlar olmus. Ben nohutu beklettigim suya 1 cay kasigi tuz attim. Mercimegide biraz suda beklettim haslamadan once onuda tuzlu suda beklettim.. Ve hepsini ayri pisirdim.. En ufak bi siskinlik olmadi birde hazir ayranlar cok tuzlu oluyo bence ekstra tuz almis olursunuz evde kendiniz yapin daha iyi olur.

kızlar burda fasulye yazmıyo ben neremden uydurduysam içine fasulyede kattım bişi olurmu tüm yaptığım boşa gitmesin
sonra kilo almıyım
ayranı evde yeptım ben çok sulu yapmadım salatalıkta kattım valla o vücuttaki suyu atıyo ve bağırsağı çalıştırıyo bişiyi eksik olmasın dedim ve sanırım extra fasulyede koymuşum
acil cvp bişi olurmu
azcık midem yanıyo
gastrit ve reflü var bende gidim fasulyeleri ayıklıyım içinden bari
nasıl yapçaksam

büyük bi azimle fasulyeleri çıkardım içinden haliyle çorbamda baya bi azaldı
hepsini çıkaramadım belki ama bi tabak fsulye çıkardım
bende diyom midem niye yanıyo fasulye ve nohut bir arada olunca

bn bgn başladım nohut ve fasulyem pişiyo bgn evimin önünde pzr var bi kapıcıya rica etsem gidip bana salatalık alırmı ki
ben çocuklardan çıkamıyom
kimse yok evde

bende diyorum bu kızçe neden fasulyemde pişiyo demişiyi yapmışsın çıkartmakla heeeeeeeeeeee

bu karışıım iğreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnçç,valla birazdaha yersem kusucaamm:120::120::120:
bu bana revamı,eşime akşam için şuan yemekte yoğurtlu sarımsaklı mantı ve biber kızartması koydum ve ben onlara sadece uzaktan bakıyorum,,eşiminde banyo yapıcağı tuttu kandil ya bugün,yemekler karşımda duruyo öylece bian evvel gelsene yesede bitirse gözümkaldı çokta güzel kokuyolar...ya salata yemektemiyasak akşam:26::84::84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…