%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

2kase içtim çorbadan
toplam
25dk egzersiz yaptım
booolcada su içtimmm
bugün bitti sayılır bakalım yarınn nedurumda olcam

zambak 3 buldum seni demek burada detoks yapıyorsun ha benden habersiz hıııyerimseniben

Herkese detoksunuzda başarılar diliyorum. Kendiizi kötü hissederseniz bırakın.

zambak 3 bitirsin bende yapmayı düşünüyorum.

Vermem gereken çok kilom var ama kilo vermemize yardımcı olarak bizi motive edebilen bir detoks sanırım.

Çok kilolu ve sağlık sorunları olanlar doktorlaırna sormadan yapmamalı benceç

Sağlıklı günler :nazar:

ben detoksu yaptım sonucundan memnun kalmadım 900 gram vermiştim. ertesı gun normal dıyetıme devam ettım.. kılo vermeyı düşünürken 1200 geri almısım.. :KK43:

zambak 3 buldum seni demek burada detoks yapıyorsun ha benden habersiz hıııyerimseniben

Herkese detoksunuzda başarılar diliyorum. Kendiizi kötü hissederseniz bırakın.

zambak 3 bitirsin bende yapmayı düşünüyorum.

Vermem gereken çok kilom var ama kilo vermemize yardımcı olarak bizi motive edebilen bir detoks sanırım.

Çok kilolu ve sağlık sorunları olanlar doktorlaırna sormadan yapmamalı benceç

Sağlıklı günler :nazar:

AMAAANNN YAKALANMIŞIMMM
CANIM BUGÜN 2.GÜNÜM ŞİMDİ KAHVALTIMI YAPICAM
GECE ÇOK ACIKTIM AMA YEMEDİM BİŞEYY
SABAHTA ÇOK RAHAT BİŞEKİLDE KALKTIMMM hihoyyyt

Slm 2günüm bitti
1200 gr verdimmhihoyyythihoyyyt
86.3 tüm başladıgımda
şuan
85.1oldummm

ara ara tekrar deneyecegimmmhihoyyythihoyyyt

bu çorba karışmına ayrıca bir soğan koydum haşladım suyunu dökmedim zaten suyunun çoğunluğunu çekti. Yoğurda karıştırdım . Üstüne yoğurdun suyundan da biraz döktüm. Kırmızı biber ve nane serptim. Güzel oldu tok tuttu. Öğünlerden evvel yenebilir.
Teşekkürler. Sağlıklı günler.

kızlar bnmde bugün 2.günüm ilk gün iyidi ama 2, gün aynı şeyleri yemek biraz baydı,sadece biraz halsizim ama aç değilim,bu sabah tartıldım 800 gram gitmişti,yarın sabahki sonucu yazarım,birkaç küçük kaçamak yaptım ama toplam 1.5kiloya da razıyım,herkesin istediği kiloya ulaşması dileğiyle....

ben de malzemelerimi hazırladım ve yarın başlıyorum 2 gün sonunda sonucu yazarım çok değil 1-2 kg ama en azından motive eder de devam ederim diyete ..bedenen yapmam gerek ama beynen hiç hazır değilim bana bir kıvılcım gerek bu da detoksum olur inşallah..

sabah kahvaltımı yaptım denilen şekilde..sonra yiyeceğimi hazırladım ve az önce bir kase içtim güzel de üstelik yanizor geçen 2 gün olmayacak herhalde...ş,mdi de mate-funda-kekik-yeşilçay karışımı çayımı hazırladım ve içiyorum .bu arada tartılmayı unutmuşum bi koşu tartıltım ve 72 olmuşum.... :KK43:( bakalım 2 günde ne olacak 1 gün ara verip lahana çorbasına geçicem...1 hafta da onu yapıcam tabi çay ilavesi ile..şubat tatilinde evde iken bi şeyler yapmalı ve kilo vermeliyim kul açıkken zor...

Ay bu yÖntem gÜzele benzıyo vede kolay
ama bıde Şu var zaten bu kadar az yenırse 2 gÜnde 1,5-2 kılo gıtmezmı
o gıdende zaten vucutta kı gıdaların dıŞa Çıkmasıyla zayıflamıŞ gÖsterır yanılıyomuyum

Arkadaşlar benimde metabolizmam çok yavaşladı. Doğum yaptıktan sonra 80 kilodan 57'e kadar kendi çabalarımla düştüm fakat artık yavaş ve yaptığım hiçbir diyet beni zayıflatmıyor ve tekrar kilo alıyorum. 61'e tekrar çıktım. Bugün bu diyete başladım. Sabahtan beri tartıya çıkmadım bakalım 1 inci günü atlattım yarından sonra sizlere nasıl gittiğini bildireceğim.

bende bugün başladım detoksa 2. kaseme saRIMSAK KOYDUM FAKAT BAĞIRSAKLARIM SABAHTAN BERı ÇATLAYACAK.GAZ ıÇıN NE YAPMALIYIM.ŞU AN 67.600KG. BAKALIM YARIN NE OLACAK.

Arkadaşlar ben tam 1,5 kilo verdim gerçekten süper bir diyet ve herkese tavsiye ediyorummmm

sayfanın bası çok kaısık
bırı yazabılırmı lutfennnnn
kahvaltıdan sonasını anlamadım hiçkaydirigubbakcemile3

4 gün önce pirinç lapası diyeti yaptım pazartesi bunu yapsam zararı olurmu acaba

pirinç lapasının bana pek bir faydası olmuyor sanırım yaa birikmiş su yok mu ki acaba vücudumda Çok üzgünüm çoook

kızlar merhaba ben burayı daha yeni farkettim sadece 2 gün mü yapılması gerekiyo daha fazla yapılınca zararımı oluyo bu arada kaynamış halimi 4 kaşık kaynatmadan önceki halimi bende yapayım inşallah

kızlar merhaba ben burayı daha yeni farkettim sadece 2 gün mü yapılması gerekiyo daha fazla yapılınca zararımı oluyo bu arada kaynamış halimi 4 kaşık kaynatmadan önceki halimi bende yapayım inşallah

buldum senii yineeekaydirigubbakcemile3
bende denedim bunu 1.200gr verdim ve almadım geri
ben 4kuru kaşık yaptım inan zaten 2ssaatte bir bile istemiyor canın
ama tuz koymamak lazımmış
baharat koyarak biraz tatlandırabilirsin
bak yapmak istersen aynı anda başlayabiliriz

daha fazla yapmak isteyip istememek sana kalmış ama inan 3.günde aynı şeyi yemek sıkıyor insanıı

X