%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar bende başladım bugün bakalım
Kilom 59,9 bakalım çarşamba sabahı kaç kilo olucam
1. bardağımı az önce içebildim
Ayrıca 1 saat sabah sporu yaptım

beyni kilitledim galiba bu defa canım, deseler ki 1 hafta sürmeli bu detoks,
gene yaparım,o gücü hissediyorum kendimde.

kaydirigubbakcemile3

süpersın zaten hersey beınde bıtıyor ben cıkolatayı felaket severım ama selulıtlerım cıkınca 2ay agzıma tatlı surmedım ve spor detoks derken selulıtmı oda ne??? oldum :))

Ben çarşamba günü başlıycam..Bir değişiklik yapıp sadece buğdayla deniycem..
Sadece deneme..Daha sonra verilen şekliyle yaparım..
ayda iki kez..:)

cansİmİdİ sonuc ne oldu Şeker.....bu arada 50-59 kılo gurubndakı ınar80 ve gulgulmezde bugun detoksa basladılar.... :)))

Ben bozdum :eek:Bir arkadaşıma söz vermiştim bir konuda yardım eteceğime dair. O yüden arkadaşıma gittim. Orda bir bardak meyve suyu ve bir kurabiyeyi miğdeme indirdim. Bahane bulamadım. Ama akşam bitince tartıldım. 1000 gr gitmiş. Bir dahakini haftasonu yapmayacağım.

annem de bugun başladı. bu başlığı okuyunca yapmaya karar verdim.ama benden önce annem başladı :roflol: annem kullandığı ilaçlar nedeniyle çok kilo aldı ne yazık ki ... :KK43: umarım bu tarif biraz olsun işe yarar. çarşamba günü sonucu sizinle paylaşırım.

bu arada tadını merak edip baktım ve çok hoşuma gitti. hatta akşam yemeğinde az da olsa yedim. sırf tadı için bile arada sırada yapılıp yenebilir bence. sanırım ben de kısa sürede başlayacağım. :smiley-cool:

Ben bozdum :eek:Bir arkadaşıma söz vermiştim bir konuda yardım eteceğime dair. O yüden arkadaşıma gittim. Orda bir bardak meyve suyu ve bir kurabiyeyi miğdeme indirdim. Bahane bulamadım. Ama akşam bitince tartıldım. 1000 gr gitmiş. Bir dahakini haftasonu yapmayacağım.

super ama yınede sonuc almıssın...olsun en azından hedefın bellı :)

annem de bugun başladı. bu başlığı okuyunca yapmaya karar verdim.ama benden önce annem başladı :roflol: annem kullandığı ilaçlar nedeniyle çok kilo aldı ne yazık ki ... :KK43: umarım bu tarif biraz olsun işe yarar. çarşamba günü sonucu sizinle paylaşırım.

bu arada tadını merak edip baktım ve çok hoşuma gitti. hatta akşam yemeğinde az da olsa yedim. sırf tadı için bile arada sırada yapılıp yenebilir bence. sanırım ben de kısa sürede başlayacağım. :smiley-cool:

kesınlıkle dıyelımkı cok abarttıgınız gun oldu sonra ertesı gun bunu yapıp hafıfleye ılırsınız.ustelık metabolızma sureklı hareketlı olur tabıkı alışkanlık halıne getırmeden...ohh bugun yıyım yarın ayranımı ıcerım demeden :)))))))))))))))))

gülgülmezzzzz ılk gun tartılmıs normalde tartılmayın sakın bazı kısılerde degısıyo cunku veremedım zannedıp bırakıyolar sonraaa...ama gulgulmeze kocaman alkışşşşşşşşşşş oleyyyyyyyyyyyyyysositososito...1100 gıtmıs cunkuuuuuu...bugunde devam edıyoo

gülgülmezzzzz ılk gun tartılmıs normalde tartılmayın sakın bazı kısılerde degısıyo cunku veremedım zannedıp bırakıyolar sonraaa...ama gulgulmeze kocaman alkışşşşşşşşşşş oleyyyyyyyyyyyyyysositososito...1100 gıtmıs cunkuuuuuu...bugunde devam edıyoo

hehe aferin bana ama yasemin bugün pırasa var ondan yesem azcık öğlene
sonra devam detoksa :eek:

X