%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar detoksum tam yapamadım bazı aksılıkler cıktı :KK43:(
ama ıkı gun toplamda 2.5 saat yurudum 1saatte kosu bandında 6 km egımd e kostum
sonuc aldıgım bır kıloyu defetmısım :)) 5 gun once 1 kg alıp 71 cıkmıstım bugun tardıda 70 gordum))
ıkı gun keske tam yapabılseydım 1 ay sonra ıns aksılık cıkmaz 2 gun yapabılırım ):)

insallah seker...bu arada annem 62 kılo ama ayda 2 kez yapıyo :) gayette memnun dıyetısyene sordum tansıyon kalp vs problem yoksa hormonel problem yoksa bunye rahat yapabılıyosa olaabılır dedı bılgınıze sekerrrrrlerrrrrrrrrrrrrr.............

yasemin tuz yasak demişsin ama sen hazır ayran alıyorsun onun içinde tuz var kafam karıştı gerçi ben dün çok az tuz atmıştım bugünde tuz attım ayrana çünkü kendim yapıyorum ayranı bugün biraz ayarı kaçmıştı tuzun hiçmi koymıycaz tuz bide hazır ayranla yapıyosun kaç kilo veriyorsun 2 günde? yani tarifde light yogurt yazmışsın bişey fark etmiyormu? cvp verirsen sevinirim ona göre hareket edicem.

evet canım kahvaltıda yasak bırde ayranı kendınız yapıyorsanız cookkk az koyabılırsınız...benım tansıyonum hep dusukturde yuzden seker....bu arada tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrr

Valla kızlar ben dün akşam bozdum biraz.
Korkunç midem ağrıdı ve yandı, zaten rahatsızım mideden, ben de şu kepekli formlar var ya onlardan yedim biraz arasında ince bi dilim light peynir de koydum, anında kesti sancımı.
Bugün yine 2. gün devam edicem ama akşam maalesef böyle oldu.
Bu arada ibre zırnık oynamadı, bilginize :KK43:

Valla kızlar ben dün akşam bozdum biraz.
Korkunç midem ağrıdı ve yandı, zaten rahatsızım mideden, ben de şu kepekli formlar var ya onlardan yedim biraz arasında ince bi dilim light peynir de koydum, anında kesti sancımı.
Bugün yine 2. gün devam edicem ama akşam maalesef böyle oldu.
Bu arada ibre zırnık oynamadı, bilginize :KK43:

2 saat arayla 1 kase ıcmeye en gec 21-22ye kadar devam et seker yarın farkı gorursun :)

insallah seker...bu arada annem 62 kılo ama ayda 2 kez yapıyo :) gayette memnun dıyetısyene sordum tansıyon kalp vs problem yoksa hormonel problem yoksa bunye rahat yapabılıyosa olaabılır dedı bılgınıze sekerrrrrlerrrrrrrrrrrrrr.............

cnm ayda ıkıere denedım daha ıncekı ıkı detoksumu
ama bunye alısısn ıstemıyorum ayda bırkez yaparım artık
ve hep yapıcam bu detoksu cok ama cok tesekkur ederım cnm
boyle bır bılgıyı bızle paylastıgın ıcın

bende bu diyeti uc gun yptim ve hergun 500gr verdim sonra tekrar deniycem bende ise yaradi ve geri almadim

Evet 65 kilo ile başladığım 2 günlük çorba deneyimimin sonucunu gururla açıklıyorum.

:kızgın: - 65 - :kızgın:

nası böle bişi olur ya benim gibi bi pisboğaza bile kiloverdirdi o çorba harfiyen uygulayamadım üztelik. hayretler içindeyim
bozmadan bişeyler atıştırmadan yaptın demi :1shok:

Son düzenleme:
Herkese merhaba :)

Bir süredir aklıma koymuştum bu detoksu yapmayı ama kısmet bugüneymiş, bakalım ne kadar kilo verebileceğim? Sabah erkenden kalkıp aç karnıma tartıldım. :)
Gazman misali uçacağım sanmıştım bazı yorumları okuyunca ama beklediğim kadar kötü olmadı. Hatta söylemesi ayıp normal zamanlarımdan daha iyi durumdayım. :kedi: Tek sorun habire tuvalete gidiyor olmam ama o da detoksun olmazsa olmazından, bir yerden çıkacak herhalde bu toksinler. :))
Ayranın içindeki mercimekti,bulgurdu,nohuttu derken açlık hissetmiyor insan ama biraz boğazına düşkün bir insan olduğumdan canım güzel, katı yemekleri çekmedi değil.
Yarın sabahki kahvaltımı iple çekiyorum. cokacimcoook

Hareketsizliğimden midir nedir bu sabah tartıldım ve halen 74 kiloda durduğumu gördüm. ışin diğer bir ilginç tarafı da yağ oranım düne göre artmış. :sinifsinif: Böyle bir motivasyon eksikliği de olunca bozdum detoksu, arada ekmekle peynir yedim. Ama gene de artakalan ayranlı çorbamı içeceğim, aklımdan geçse de tatlı ve kahveye de dokunmuyorum.

Özetle : Detoksu bitirene kadar tartıya dokunmayın! 2. günü bitirin gitsin sonra çıkın tartıya. yasakkelime

Hareketsizliğimden midir nedir bu sabah tartıldım ve halen 74 kiloda durduğumu gördüm. İşin diğer bir ilginç tarafı da yağ oranım düne göre artmış. :sinifsinif: Böyle bir motivasyon eksikliği de olunca bozdum detoksu, arada ekmekle peynir yedim. Ama gene de artakalan ayranlı çorbamı içeceğim, aklımdan geçse de tatlı ve kahveye de dokunmuyorum.

Özetle : Detoksu bitirene kadar tartıya dokunmayın! 2. günü bitirin gitsin sonra çıkın tartıya. yasakkelime

keşke bozmasaydın cunku ozellıkle yazmıstık 2.gunun sonunda tartılın dıye....llkgun kişiden kişiye degısıyor tartı durumu mesela ben ılk gun hıccccc ama 2.gun hoppp 1900 :) oldu :)

X