%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba arkadaşlar..4. sayfaya kadar ancak okuyabildim, bu yüzden sorularımı yine de sormak istiyorum..vakti olan varsa cevaplarsa duacısı olurum valla...

bu ayranı yaptıktan sonra diğer şeyleri haşlak olarak içine atacakmışız ya, peki hepsini tekrar pişirecek miyiz? yoksa cacık gibi mi içeceğiz? bir de bardakla ya da fincanla içerken nohutlar falan nerde kalıyor? yoksa ezecek miydik hepsini?

arkadaslar bıtıren ve tekrar baslayacak olan varmı sonuclr nasıl ?

MERHABA BEN GEÇEN HAFTA YAPTIM 3 GÜN AMA AKŞAMLARI KAÇIRARAK..
2.500 VERMİŞTİM..
HAFTA SONU YAPMADIM AMA NORMAL YEDİM...1 KİLOYA YAKIN ALMIŞ GÖRÜNÜYO TARTIDA ..
AMA BUGÜN YİNE BAŞLADIM VE CİDDİ OLARAK..
AMA 2 ARMUT 3 KÜÇÜK ERİK YEDİM ARADA BAKALIM CUMAYA KADAR YAPMAYI DÜŞÜNÜYOM UMARIM BAŞARIRIM:Saruboceq:

canim cacik gibi iceceksin nohutlarda duracak taneleride yiyeceksin..bir corba kasesine koy kasikla ic bende diger türlü dedigin gibi dibinde kalir..
yalniz sunu demeliyim ben 2.gün benden 1 kilo gitmisti ama etresi gün ayni kilo yerine geldi..ve daha veremedim spor yapmam ragmen valla benim gibi bir kisi yazdi digerlrini bilemiyorum ama ben keske yapmasaydim diyorum 2 gün kendime eziyet ettim halsiz düstüm

cnm bu sadece 2 gunluk ve cok kılolu olan 15gunde bır yanı ayda 2kere yapabılır azkılosu olan ayda 1 ve baska seyler yemek yasaklmaz:

uyardığın iyi oldu arkadaşım sağol..gidip gelecek 2 kilo için sinirleri yıpratmaya gerek yok halihazırda...ben geçen günlerde marankinin sitesinden bulduğum karpuz detoksunu yapmaya kalktım, ilk gün akşam üstü bıraktım! sinirlerim oynadı karpuz yemekten..aslında severim de karpuzu ama öyle uzun süre görünce insanın midesi kaldırmıyor artık...

evet sekerler mens. donemınde vucutta 1-2 kg odem olur... :)

ama ben mans.dönemınde değilim. aslında 40.günümdü bugun ..yanı olamıyorum bir türlü..olamamak da şişirir mi vucudu? ben normalde regl olmadan ıkı-üç gün önce şişerim. bir hafta önce bu dıyetı yaptım. ve 5 gunönce şiştim. regl olamamaktan mı acaba?

bır de regl olamamak metabolizma hızını etkıleyıp zayıflamaya zarar
verır mı?benımkı sık sık gecıkıyor. kac doktora gittim.stresten oluyor falan dedıler..hemşiresin sanırım.bilgin var mı bu konuda..gecikince kötü hisssediyorum kendımı..olamamanın verdıgı huzursuzluk ,agrı falan.. :umursamaz:

cnm aynen kaıtlıyorum sinirleri yıpratmaya gerek yok, 2 günde vereceğin 1 kilo yerine 1 haftada ver, herşeyden az yiyerek, sporla ve sağlıkla ver hem de geri alma derim bende...
bence detoksların şok diyetlerden farkı yok fisfisfis

konuyu acan arkadas belkide kizacak ben böyle yazdigm ama gercek bu ve gercekten cok sinirlerim yiprandi hep tartisya cikiyorum ama hala veremedim yani insanin cani skiliyor..daha önceden azda olsa her hafta 1 kilo-2 kilo veriyordum ama simdi bu stresten veremiyorum..hergün tarti tepesinde bekliyorum..ben karar verdim hicbir detoksu yapmayacam bana yaramiyor:))

ben de aynı durumdayım 59-60 arası takıldım.. detoks bana da yaramadı. herkese yaramıyor demekkı...

EVET canım olamamak vucutta şişlık yapar cunku bır turlu atamadıgın fazlalıklaran(mens.donemındekı) sureklı gecıkıyorsa aslında ultrason ıle yumurtalıklarına bakmaları gerekır...herhangı kotubır durum varmı dıye...elımden gelenı yaparım canım sorun varsa sor...sun kılo vermek 2.planın olsun ılk planın mens.neden olamıyosun ogrenmek.suda var kı eger kılon cok fazlaysa mens olman gecıkebılır hormonlarından dolayı...ozaman acıl dıyet ...ama kontrollu tabıkı... :)

ben de aynı durumdayım 59-60 arası takıldım.. detoks bana da yaramadı. herkese yaramıyor demekkı...

sekerler oncelıkle sureklı tartıya cıkmayı bırakın....sonrada gercekten kuralına gore yaptınızmı onu dusunun bakalım...bu dıyette ıse yaramayan yok zaten okuduysanız vucuttan fazlalıkları uzaklastırıp vucudu dınlendırıyoruz...abur cubur vs...mıde kuculuyor ve vıtamınsızde kalmıyors...ama bız kendımızı sureklı tartıya bakmaya adapte edersek ve kıko veremıyorum aman yınemı ayran uff su 2 gün gecse vsvsvs dıye zorla yaparsak 1gr bıle veremeyız bu bır gercek sekerler...sıkmayın canınızı...neyı nasıl ıstıyorsanız ona sartların sonuc kesın olumlu olur....ayran sevmıyorsanızda zorla yapmayın zaten....bu konuyu acmamın sebbebı tamamen dıyetısyen onerısı olması ve zararının olmaması...sadece 2gun ve şok dıyet degıl :) ınsallah ıstedıgınız kıloya ulaşırsınız

basarırsın canım ara ogunde beslenıyormussun zaten oyuzden gun artması sakınca teskıl etmez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…