%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Ben bu diyeti okuyup iş yerinde bir arkadaşa sölemiştim.
Çarşamba günü başladı bugün ikinci günü ve bu sabah tartılmış 1 kilo vermiş..bugün bitiyor diyeti..kesinlikle işe yarıyor
:lepi:

teşekkür ederim cnm sayenizde kaydirigubbakcemile5
her ne kadar siz kadar iradeli olamasamda :kedi:
ben ayranımı yaparken 2 lt su ile yaptım çok sulu olduydu acaba ondanmı ben kötü olmuşum.. CADIARZU

kesınlıkle cnm cunku ılk gun ben cok kotu oldum 2 lt bıtıremıyorsun bı turlu
ıkıncı gun daha rahattım bıdahakı detoksuna oyle yaparsın cnm:)

kızlar günaydın

benimde bugün ayran çorbası diyetim bitti.... 1,100 gr verdim

kesinlikle ayda 2 kere yapıcam

yaseminciğim tekrar teşekkürler paylaşımın için

kızlar günaydın 5 ten sonra uyuyamadım bende tartıldım 78.700 yani 1.600 gram 2 günde iyidir ve hiç dışına çıkmadım detoksun ama anlayamadığım yasemin 50 li kiloda 1 .900 vermesi bizim kilolu olduğumuz için daha fazla vermemiz lazımdı diye düşünüyom sporda yaptım 2 gün 2km yürüdüm anlamadım ama ben afedersiniz ama normalde büyük abdestte daha çok çıkabilirdim normal rejimde, bunda olmadı ki 5li çayımı içmeme ve yeşil çayımıda içmeme rağmen bana nescafe iyi geliyo onu içcem birazdan kahvaltıda şekersiz az sütlü bugünde yapcam 3 gün ama olsun hazırladım bile ama nohut artan 5 kaşıktı mercimek 7 bulgurda 7 hepsini koydum kahvaltıyı erken yapcam için 7 kere içerim çorbadan belki yarınada 500 gr verirsem iyi olur

canım katı bslenmedıgın ıcın wc ıhtıyacın olmadı bı bır 2.sı bende demekkı odem fazlaymıs bu ıkıncısı ayrıca terrık ederımmmmm supersın bu ucuncusu..hellllalll :)

yasemin bi gelse hepimizi bu konuda aydınlatacak ama bence 2 güne yeter o çorba CADIARZU... Ben yaptığımda yarım kg yağsız yoğurttan yaptım, suyu da çok az koydum, günlük hazırladım.

geldım arkadaslar dun cok yoğundum bugun sıze amadeyım :) 1.5lıtre bırgune ıyıdır...2 lıtre yapınca artıyor cunku.yanı gunluk 1.5 lıtre tuketmek lazım azı zararlı...amac 2sattlık aralarda aynı besınle beslenıp metabolızmayı hızlandırmak.1kase ıle gunde toplam 6kez ıcmıs oluyoruz.sabah 9-10da kahvaltı yapıp aksam 21-22 da son kase ıcılır....en verımlısı budur.daha az beslendıgımızde metabolızma aksıne hızlanmaz :) canlarrrr

merhabalar kızlar a.s.
ben dün başladığım detoksumu akşam 6 sularında azcık bozdum :kedi:
yane bozmak zorunda kaldım cidden rahatsız oldum baş ağrısı ,mide bulantısı ,halsizlk yaptı :1no2: ama yinede 1 dilim kepek ekmeğiyle zeytinyağlı taze fasulyem vardı yarım tabak yedim sonra bişi yemedim :sm_confused: sabah umutsuzca tartıya çıktığımda 800 gr kaybettiğimi gördüm :1shok: çok sevindim tabeke ve bugün yaptığım kahvaltıdan sonra (dün kahvaltı etmemiştim ) tekrar çorbama başladım :lepi:
ben şuna inanıyorum bu çorba vucudu toksinlerden temizliyor yane ne kadar az kilo verdim desenizde bir hafiflik geliyor insana hihoyyyt
hepimize kolay gelsin a.s.

aaaaa kahvaltı sarttt arkadaslar yumurta tok tutuyor...domates kepek ekmek peynır yesıllık dınclık verıyor...kahvaltısızzz olmassss :) ama tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yasemin1306 yasemin canım günaydın bak kızlar ne kadar mutlu bende tabi 3 günüde yapyım ama 4 nescafe içtim 1 dilim karpuz 1 sosis çiğ 3 kaşıkta haşlanmış makarna 5 te yedim hepsini oğluma yemek yaparken ama de niye yedin hem 3 gün biliyomki 2 günde kaçırmazsan verebiliyon hemde arkadaşlarım gelcekti akşam belliki sigara içcem o yüzden gece miğdemi kötü hissedip saldırmim yemeklere diye birde regl oldum dün o yüzden sadece dünden beri 200 gr verdim ama nescafeyi ve ötekileride yemeseydim 500 olurdu ama olsun onlarıda kaçırmadım aynen dediğim miktar sosiste küçük olnından ha ben yokum bugün çıkcam herkesi öpüyom

aa toplamını yazim 3 günde 1800 ama regliyi ve 3 .günde yediklerim olmasaydı ki dün sporda yapmadım 2.5 olurdu kesin

geldım arkadaslar dun cok yoğundum bugun sıze amadeyım :) 1.5lıtre bırgune ıyıdır...2 lıtre yapınca artıyor cunku.yanı gunluk 1.5 lıtre tuketmek lazım azı zararlı...amac 2sattlık aralarda aynı besınle beslenıp metabolızmayı hızlandırmak.1kase ıle gunde toplam 6kez ıcmıs oluyoruz.sabah 9-10da kahvaltı yapıp aksam 21-22 da son kase ıcılır....en verımlısı budur.daha az beslendıgımızde metabolızma aksıne hızlanmaz :) canlarrrr
CAnım sana ne kadar teşekkür etsek azdır a.s. , şimdi bizim çaycı da yapıyor bu diyeti, bugün 2. günü, adam 106.5 kilo. Arkadaşlar bana kızıyorlar, bu adam kilo veremez, adamın duyguları ile oynama diyolar kaydirigubbakcemile3, ama vercek inşallah, eğer verirse ramazandan önce bir daha yapıcak. Anneme de zorla yaptırıcam kötükedihüso , etrafta kilolu kimse bırakmıcam bu gidişle kaydirigubbakcemile2.
Yaw bu diyet çok güzel, düşünsenize bir, özel bir gün için zayıf olmanız gerekli 2 gün içinde formdasınız, süpperrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

evetttttttttttttt

iş yerindeki arkadaşın diyeti bugün bitti veeeeeeeeeeeeeee 2 günde 2 kilo verdi bu diyetle :lepi:

yasemin1306 teşekkürlerrrrrrrrrrrr... a.s. stajım biter bitmez yapıcam bende diyeti.. kaydirigubbakcemile5

yani günde 2 litre değil 1.5 litre yapıp çorbayı içiyoruz bu diyete göre öyle mi doğru mu anlamışım :ecrin_bebek:
lütfen rica edecem takrar dan yasemin a.s.

eet canım herkes mutlu bende daha mutluyummmmm.......sendeeeee mutlu olcaksınnnnnnn dıkkat edıncee...bısde optukkkkk muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

eet canım herkes mutlu bende daha mutluyummmmm.......sendeeeee mutlu olcaksınnnnnnn dıkkat edıncee...bısde optukkkkk muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

belki ne salaksın arkadaşım :roflol: diyeceksin ama bu cevabı bana mı yazdın yasemin üzerime alayım mı hihoyyyt

CAnım sana ne kadar teşekkür etsek azdır a.s. , şimdi bizim çaycı da yapıyor bu diyeti, bugün 2. günü, adam 106.5 kilo. Arkadaşlar bana kızıyorlar, bu adam kilo veremez, adamın duyguları ile oynama diyolar kaydirigubbakcemile3, ama vercek inşallah, eğer verirse ramazandan önce bir daha yapıcak. Anneme de zorla yaptırıcam kötükedihüso , etrafta kilolu kimse bırakmıcam bu gidişle kaydirigubbakcemile2.
Yaw bu diyet çok güzel, düşünsenize bir, özel bir gün için zayıf olmanız gerekli 2 gün içinde formdasınız, süpperrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

evetttt canımmmmm benımmmmmm .........yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnn

X