10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

evet canım kaçak yaptım kacamaklarim
meyve oldu sadece fakat bugün kahvaltida
peynir domates salatalık ve yarım dilim tb
ekmeği yedim yumurtadan tiksindim onun
için bugün yum. ara verdim kilom aynı
vermedim

basladıgından bu yana 3 kılomuydu verdıgın canımm ?

ben yumurtadan nefret ederım :18::18: fakat yesıllık yıyım dıyorum kahvaltıda bakalım ne olcek yarın baslıcem

merhabalar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.ben bu sabah tartıda gözüme inanamadım çünkü 67 geldim.çok mutluyum kızlar ama diyet artık zorluyor benide.protein ağırlıklı olduğu için içim yanıyor sürekli ve soğuk meyve canım çekiyor inşallah dayanabillirim

kızlar menümde şöyleydi
sabah
2yumurta bol yeşillik domtes salatalık biber
öğle
haşlanmış tavuk yine bol salatalimonlu
akşam
haşlanmış dana eti yağsız ve haşlanmış kabak kırmızı biber soğan maydanoz söğüş gibi bişey
aralarda bol yeşil çay ve form çayı içtim çünkü kabız oldum 1.gün sonunda ve tabiki bol su zaten içmek istiyo vücut ayrıca hiç ama hiç aç hissetmedim yemem gerektiği için yedim

Son düzenleme:
Evet buyuk gün yarın psikolojimi hazırladım diyete

bende yarın başlıyorum cnm yakında ay küçülmeye başlıyacak tam diyete başlama zamanı kolay olur İnşallah

Hoşgeldiniz Hatice ve Dgy, inşallah muvaffak oluruz hepimiz.Benim buğün 2.günüm ve 1 kilo gitti bile.
hoşbuldum cnm amin İnşallah süpersin

hoşbulduk cnm tebrik ederim kaç kiloyla başladın kaçıncı gündesin ??

HARİKASINIZ KIZLAR
2 gün içinde regl olucam...bu akşam bu konuyu görmem iyi oldu,regl dönemimin sonunda başlayacağım (o günne kadar son kez yemek istediklerimi yeme fırsatım olacak yani )

kendimi şöyle anlatayım...lütfen sıkılmayınız,ya da sıkılırsanız altta ki 7 satırı atlayarak okuyabilirsiniz

65 kilo ile hamile kaldım boyun 1.70
kızımı doğuralı 4 sene oldu ama ben hala doğurduğum kiloya yakınım,81 kg
denediğim diyetler:kara lahana çorbası diyeti: 1 kg verdim
salata diyeti (1 hafta boyunca kahvaltı dahil sadece salata) :2 kg verdim
dukan diyeti (1 hafta yaptım):2 kg ALDIM
kadın doğum doktoruma gittim 2. bebek istiyorum ama bu kiloyla hamile kalırsam 100 e vururum nolur bana bir ilaç bişey verin dedim (tabi ki yalandı 2. çocuk muuu) vermedi uyuz kadın

yaptırdığım tüm tahlillerim temiz çıktı,kilo vermeme engel hiç bir sağlık problemim yokmuş,ama veremiyorum,hayatım boyunca hiç kilolu olmadım,şu an ki halim inanılmaz psikolojik sorun yaratıyor...

inşallah 7-8 gün sonra bu diyete başlayacağım...ve yediklerimi noktası virgülüne yazacağım...ben dediysem yaparım
bu diyet de de hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...

günaydın kızlar benim bugün 4. günüm ve 3 gün sonunda 2 kg verdim.kendimi iyi hissediyorum genelde ama dün biraz tansiyonum düştü. onun dışında zorlandığım zamanlarda sadece 10 gün dayan diyorum kendimi motive ediyorum.

huri37 canım başlangıç kilom 69 boyum 164 şimdi 67 kiloyum

herkese kolay gelsiiiin

Son düzenleme:
Benim bugün 3.günüm. Sadece sabahları 2 yumurta ağır geliyor bugün tek yumurta yedim domates ve salatalık.Şu anda iyi hissediyorum. Tartılmadım bu sabah. Pazartesi gününe kadar tartılmayacağım bakalım 1 haftada kaç kilo vermiş olacağım.

meraba cnm bnmde regl tarihim yakın ama bugun başladım 10 günlük bi diyet regl öncesiydi sonrasıydı zaten o kadar vakit geçer bende bebek istediğim için kilo vermeye çalışıyorum

günaydın

65,8 kg ile bugun başladım ve çok ümitliyim ilk kez boyle kısa bi diyet programı uyguluyorum sanırım o yüzden baya bi hevesliyim

bugun yediklerimi ve yiyeceklerimi yazıyım

sabah leslie 5 mil yürüdüm

kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
1 bardak tarçın çayı (balsız)

öğle
tavuk göğüs haşlama
salata
1 bardak yeşil çay

akşam
patlıcan yemeği
salata

platesten önce
1 bardak yeşil çay

yatmadan önce
1 bardak tarçın çayı

bakalım tüm bunları yaptığımızda ne oluyormuş deneyip görelim herşeyi ayrıntısıyla yazıyorum ki bu diyeti yapmak isteyenlere bi fikir olsun

Merhaba bayanlar bende bu diyeti yapmaya karar verdim çalışıyorum biraz zor olacak ama çabalayacağım.
Şuan regl dönemindeyim yaklaşık bir 6 gün sora başlamayı düşünüyorum.
Benimle birlikte başlamak isteyen olursa keyif duyarım hemde bir birimize destek oluruz.
Kilom tahminen 97 civarıdır.
Tartılmaya cesaret edemiyorum en son 96 yı görmüştüm.
Umarım bende başarabilirim buna çok ihtiyacım var..
Ben sebze yemeye bayılırım domates salatalık marul fırında mantar fırında patates falan.
Yeter ki tuz kullanabileyim bana çok uygun bu.
Meyveyi severim ama bu aralar yemesemde olur modundayım.
Şimdiden herkese başarılar..

çok iyi bitirmişsin günü 8 den sonra bişey yemedin ddimi ?

gözyaşı- ah bi başlasa reglm,bir türlü gelmiyor arkadaş başka zaman en istemediğim zamanlar geliverir şimdi bekletiyo beniii

gözyaşı- ah bi başlasa reglm,bir türlü gelmiyor arkadaş başka zaman en istemediğim zamanlar geliverir şimdi bekletiyo beniii

umarım herkes başarılı olur diyette ve kilolarımız giderrrr ve gelmez

tabikide yemiyorum saat 6-6,30 arası akşam yemeğini yiyorum sonrasında bişey yemiyorum zaten sadece bitki çayları

bugun kendimi incelmiş hissediyorum dün 1 bu gun 2 ama psikolojik sanırsam :44:

yalnız kızlar yediklerimin kalorilerini hesapladım 700 civarı bişey çıktı bu çok düşük boyle giderse 2 güne kalmaz halsiz düşerim varmı

tavsiyeniz??

Son düzenleme:

HERKESLERE SELAMMM
p tesi bende bu fiyete başlıcam 3 haftadıuır diyet yapıyorum hepi topu 1,5 2 civarı verdim ama arada çok abarttığıöda oldu ..hafasonu geçsin istiyorum bir kaç gündür burayı okuyorum diyet yapanlar sonuçlarını tam yazmamaış aslında olumlu olumsuz bişiler yazsalar bizim içinde iyi olur.
bu sabahki tarttılma sonucum 58,500 dü hedefim 49 olmak ama ilk önce 53 lere falan düşssem süper olur. diyete yeni başlayanlar tam sonuç yazarlarsa sevinirim bende p tesiden itibaren tam uymayı düşünüyorum kuralllara normalde şartlı diyetlere pek giremiyom ama bu kez sıkıcam dişimi 10 gün ....

beklenen gün geldi..inşallah bende haftaya başlıycam,şimdilik sizi takip ediyorum,ha gayret 10 günü tamamlaak üzere olanlar var lütfence bize yazınız...
bugün kendime pantalon aldım,mecburi hiç yeni bişey almak istemiyorum ama artık paçoz gibi dolaşmaktan bıktım...dene dene dene 44 beden anca oldu :2: bu da bişey napalım daha yüksek bedenli olanlar var,ama allahım nolur 40 beden olayım lütfeeeennnnn

sende p tesi mi başlıcaksın.
ben bu kez çok hırslıyım..burdan hergün durum bildirisi yaparsak dah aazim gelir gibi...
birde sebzeleri haşlayarak mı yiyicez yok sa çiğ mi..birde yemek şeklinde yapabiliyormuyuz yani türlü falan gibi ...inşallah herkes dilediği kiloya ulaşır...

haaa birde tuz kullanabiliyormuyuz ben yumurtayı tavuğu falan tuzsuz yiyemem deeee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…