10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Bu kadar emek veriyoruz inşallah en kısa sürede sağlıkla karşılığını alacağız canım ya. Yalnız değilsiiinn +1 bende öyleyim yok demir serumları folik asit b12 iğnesi hayatımda bu kadar düzenli sağlıklı bir şeyler yapmadım.

Kizlar benim gibi akıntısı olan yokmu?

Gecikme var mıydı sende
Yok hayır çatlamanın 11. Günü bugün . Dün idrar yaparken sumuksu bi yapıda normal akıntı gıbı uzayan bişi geldi peçete ile aldım pembe renkti . Bugün ultrasona falan da girdim dün ilişkide yaşadım adet olurum die ama h bişi olmadı bugünde yine idrar yaparken aynı şekilde uzayan bişi geldi peçete ile aldım sütlü kahve şeklindeydi .
Kanama falan da yok yani anlamadım ama test 1.20 negatif yerleşme olabılır mı acaba

Ben de çok yoruldum önümüzdeki ay test yapmicam sanırım bu kadar çaba sarf edip de negatif görmek hayal kırıklığı oluyor
çatlamanın 11. Günü bugün . Dün idrar yaparken sumuksu bi yapıda normal akıntı gıbı uzayan bişi geldi peçete ile aldım pembe renkti . Bugün ultrasona falan da girdim dün ilişkide yaşadım adet olurum die ama h bişi olmadı bugünde yine idrar yaparken aynı şekilde uzayan bişi geldi peçete ile aldım sütlü kahve şeklindeydi .
Kanama falan da yok yani anlamadım ama test 1.20 negatif yerleşme olabılır mı acaba

Kizlar benim gibi akıntısı olan yokmu?
Benim bu şekilde oldu size de atayım

çatlamanın 11. Günü bugün . Dün idrar yaparken sumuksu bi yapıda normal akıntı gıbı uzayan bişi geldi peçete ile aldım pembe renkti . Bugün ultrasona falan da girdim dün ilişkide yaşadım adet olurum die ama h bişi olmadı bugünde yine idrar yaparken aynı şekilde uzayan bişi geldi peçete ile aldım sütlü kahve şeklindeydi .

Hiç bilmiyorum ki bende aynı durumdayım 2.04 çıkmış ama negatif zaten. Sonrasında yükselen varmış ama benim kendi adıma öyle bi umudum kalmadı bu ay için, senin durumun değişir belki bende o tarz akıntılar olmadı

Canım yükselir normal de kaç tı senın hep benim hep 1.20 olduğu için net yok şu an bana 2-3 çıksaydı yukselıyor derdım

Merhaba bayanlar sizlere bişey sormak istiyorum tecrübelerinizi dayanaraktan.bu ay adetten sonra doktoruma kontrole gittim.klomen kullanıyodum.bu ay femera verdi ve 5 gün sabah akşam içtim.haplar bittikten sonra yumurta kontrolüne gitti.15 ve 16 mm iki yumurtam oluşmuş ve pregnyl çatlama iğnesi verdi ve ertesi günü bu iğneyi yaptırdım.ve 36 saat sonraya ilişki dedi.daha sonra gün aşırı bir hafta ilişki dedi.bu günleri değerlendirdik.ve merak ettiğim su ki ben önceki ay ovitrell iğne yaptigimda gebelik testi 8 gün boyunca pozitif çıkardı.ama bu pregnyl iğneden sonra 3.gunu denedim gebelik testini hiç pozitif çıkarmadı sizce bu iğne tutmamış olabilirmi.adetime 4 gün var buarada yine bir umut bekliyorum

Onu ben de araştırıyorum yerleşme bazilarinda kahverengi bazılarında pembe bazılarında beyaz oluyormus. İnşallah yerlesmedendir. 2 gün daha bişey gelmezse kan vericem. Adet belirtim yok ama nedense olumsuz düşünüyorum. Ya da kendimi kandiriyorum

Adet gününe kadar bekleyin bence. Bazen iğne etkisinden erken dönemde pozitif veriyor diyenler var. Adet günü direk kan verin idrarla denemeyin daha garantili olur sizinki

Yukarda sigara yorumunu gördüm bende bırakamıyorum iki gebelik geçirdim onlarda da bırakamadım. Biri hatta erken doğum oldu tamam bi daha hamile kalırsam bırakcam dedim yok sanki sigara aşeriyodum
Hadi ya bana hamilelikte tiksinirsin diyen çok oldu o yüzden umutluydum biraz. Mide bulantısı falan olmuyor muydu tiksinmedin mi hiç

çok istiyorum bırakmak ama bırakamıyorum hamile olduğumu öğrenirsem o kafayla bırakırım gibi geliyor ama şu stresle hiç bırakamam gibi inşallah bende bırakırım en kısa zamanda
Ya bende öyleyim. İlk denediğim dönemler hep bırakıyordum. Regl olunca tekrar içiyordum. Baktım bu iş böyle olmuyor olumlu haberi alınca bırakmaya karar verdim. Keşke hiç içmesek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…