10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Canım naptın benim sonuç negatif 2.0 çıktı ben elendim 😂
Benim de 1.20 çıktı rahım kalınlığım 12mm ya gebesın yerlesıyor dedi yada regl olacaksın dedi dün pembemsi akıntım oldu hafif kahve rengi bır kere oldu kesıldı onarım yerleşmedir ya :) valla benim gecikmez günüm ve kramplı bi sekılde adet olurum ağrı değil de kramp girer

Benim de 1.20 çıktı rahım kalınlığım 12mm ya gebesın yerlesıyor dedi yada regl olacaksın dedi dün pembemsi akıntım oldu hafif kahve rengi bır kere oldu kesıldı onarım yerleşmedir ya :) valla benim gecikmez günüm ve kramplı bi sekılde adet olurum ağrı değil de kramp girer
Gecikme var mıydı sende

Reglim benim 40-45 günde olduğu için daha adetime baya var çıkar mı acaba 27 sinde kan versem 17 gün oluyor
Ovulasyon testi de yorucu bi süreç hergun aynı saatte yapmaya calisiyosun idrardan iki saat önce su bile icmiyorsun doğru sonuç versin diye 10-15 gün uğraşıp cabaliyosun yani pik oldu mu olmadi mi gunde birden fazla test yaptığım oldu catladiktan sonra yemene icmene dikkat et yeşil çay bitki cayi içme maydanoz yeme sigarayı bıraktım ben bir de olsun diye

Ovulasyon testi de yorucu bi süreç hergun aynı saatte yapmaya calisiyosun idrardan iki saat önce su bile icmiyorsun doğru sonuç versin diye 10-15 gün uğraşıp cabaliyosun yani pik oldu mu olmadi mi gunde birden fazla test yaptığım oldu catladiktan sonra yemene icmene dikkat et yeşil çay bitki cayi içme maydanoz yeme sigarayı bıraktım ben bir de olsun diye
Olsun çok iyi yapmışsın sigarayı bırakarak daha ne😍 ben bırakamıyorum :KK43:

Kızlar az önce akıntı oldu adet başladı sandım beyaz akintiymis. Adet öncesi kahve rengi olurdu. Beyaz akintiysa yumurtlama günlerimde olurdu. adet günü normalmi bu akıntı. Artuk ne adet ne hamilelik belirtim kaldı. Sadece sık idrara çıkma ara sıra hafif mide bulantısı. Kasık ağrısı yok oldu.🤔

Doğru o da yorucu

Yine nobetlerde tek tük içiyorum ama eski sıklıkla asla değil yorgunlugum gitti ciğerim aciyodu midem kaniyordu hepsi gitti dinclestim tavsiye ederim ama kendim için değil çocuk için bıraktım🤣
çok istiyorum bırakmak ama bırakamıyorum hamile olduğumu öğrenirsem o kafayla bırakırım gibi geliyor ama şu stresle hiç bırakamam gibi 😂 inşallah bende bırakırım en kısa zamanda

Kızlar benim doktorum kesinlikle kullanma demişti ovulasyon testi de işte insan dayanamıyor ben yine kullandım çünkü düzenli regl olmam illa oynar birkaç gün de olsa,... Doktorum iki günde bir ilişki demişti ovulasyon testleri gereksiz stres yapıyor bu da infertiliteye sebep oluyor demişti 🥺

Benimde 14 de yumurta çatladı regl 5 gün var test yaptım bakar misiniz sol kasığımm agriyor böyle biraz bel ağrısı göğüslerde doluluk vr birazcık

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 27
X