10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Göğüs hassasiyetiniz var mı

Kıxlar merhaba var sanki ne dersiniz

Hayırlı olsunnn kanda da güzel haberlerinizi alırız inşallah ama belirtileri de okuduğum belirtilerle aynı Sağlıkla kucağına alman dileğiyle

Hayır göğüs hassasiyeti yaşamadım hiç dolgunluk vs de olmadı o yüzden cok umutsuzluğa düşmüştüm açıkcası cunku herkes göğüs hassasiyeti diyor belki ilerleyen dönemlerde başlar
Aynen bende de şu an çok hafif var ve karalar bağlamıştım cunku iki ay önceki hamileliğimde en büyük belirtim buydu göğüs hassasiyeti ama siz böyle diyince rahatladım

Ovulasyon testinden cıkan bi kaset test vardı onunla yaptım
Hayırlısı olsun canım benimde dün kasıklarımda değil tam ortada bir sızı oldu birkaç gündür Kasım ağrısı bel ağrısı ve üst bacak ağrısı yaşıyorum bu sabah 11. Gün test yaptım negatifti bi umut pozitife döner diye bekliyorum 14.günü

Negatifi görmekten korktugum icin tüm belirtileri bat yaklasmasına yordum açıkcası ki zaten çok benziyor bence şunu yaşıyorum kesin hamileyim diyemiyor insan maalesef karın kasık bel ağrısı hepsi adet öncesi de yaşanıyor kan sonucu bekliyorum su an hala inanamadığım için tamamen sevinmek cok zor

Biz senin yerine sevindik

Cok korkuttular valla bugüne kadar hormonlarında sorun var pkos var bi ara prolaktinim yğksekti hamile kalman cok zor dendi sürekli doğal gebelik zor veya cok uğraştırıcı dendi bu yüzden korunmayı bıraktım süreci uzatmamak icin 2.ayda tutması imkansız gibi beynime işlendi valla

Canım naptın benim sonuç negatif 2.0 çıktı ben elendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…