10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Ay hadi inşallah 🥰🌸 bakalım gün olarak iyi dmi planım bir günde böyle silikleşiyorsa cumartesiye kadar kalmaz bence.
8. Günde tamamen etkisi geçende var. Ben takip yapmadım canım daha önce bilemiyorum. Ama gebelik oluşumu falan senin bence olumlu sonucu göreceğin en erken tarih 13-14. Günler olur hatta belki daha bile geç olabilir. Silik çıkabilir bu süreçte hemen üzülme

8. Günde tamamen etkisi geçende var. Ben takip yapmadım canım daha önce bilemiyorum. Ama gebelik oluşumu falan senin bence olumlu sonucu göreceğin en erken tarih 13-14. Günler olur hatta belki daha bile geç olabilir. Silik çıkabilir bu süreçte hemen üzülme
Baksana 6.gün için bile bence çok silik böyle giderse bende de bikaç güne geçer etkisi. Doktorumun tarihine göre zaten 3 ekim test günüm. O da 16.güne denk geliyor 😩 siliğe de razıyım. Diğer gebeliklerimde de silikle öğrenmiştim zaten ilk betamda 13dü o kadar erken öğrenmiştim yani 🥰

Baksana 6.gün için bile bence çok silik böyle giderse bende de bikaç güne geçer etkisi. Doktorumun tarihine göre zaten 3 ekim test günüm. O da 16.güne denk geliyor 😩 siliğe de razıyım. Diğer gebeliklerimde de silikle öğrenmiştim zaten ilk betamda 13dü o kadar erken öğrenmiştim yani 🥰
Doktor banada aşılamanın 15 iğnenin 17. Günü dedi ama kim nasıl beklesin ayol o kadar 😂 sen haftaya bugün güzel haberi almış olursun inşallah 😍

Hele de benm gibi sabırsızsan 😅😅 inşallah ağzın bal yesin 🤭🌸 hepimiz alalım güzel haberleri inşallah senin şafak kaç ☺️
Bende cuma gideceğim kan vermeye, doktor o gün çağırdı. Dün yaptım kör edecek kadar silik çıktı. Bir testim kaldı. Onu yarın sabah yapacağım. Yarın inşallah belli olur yaaa

Bende cuma gideceğim kan vermeye, doktor o gün çağırdı. Dün yaptım kör edecek kadar silik çıktı. Bir testim kaldı. Onu yarın sabah yapacağım. Yarın inşallah belli olur yaaa
Burdan yaz mutlaka sabah bekliyorum güzel haberlerini.❤️ Kız senin kalmamış bişey ben napayııımm 😩😅😅

Merhabalar 13-14pik 15’inde çatlama gördüm ovülasyon şimdi yine yaptım ama bu şekilde çıktı. Ve belim çok ağrıyor kasıklarımda da batma var 4 gün sonra regl döngüsğne giriyorum durdukça fotoğraftakinden de koyulaştı ilk kez yaptımda da ben bu ay 🙂↔️
Eki Görüntüle 3483061
Ay bi an HCG testi sandım lh hormonu dönem dönem dalgalanır normal yani

Ay bana sor birde nasıl geçti 🫠 ama işte dedim ya yerleşme kanaması olmadı. Regl sancım var. Ve de yüzüme sivilce bastı. O yüzden benim umudum azalıyor 🥹🥹
Benmde yüzüm sivilce kaynıyor normalde reglden birkaç gün önce çıkar arada bir. Yerleşme kanaması herkeste olacak diye bişey yok ben iki gebelik geçirdim ikisinde de olmadı. Regl sancına gelince o da oluyormuş zaten karıştırılıyor hamilelik belirtileriyle. Ay çok ümitli konuştum ama var gibi hissediyorum inşallah amiiin 🦋🌸

Benmde yüzüm sivilce kaynıyor normalde reglden birkaç gün önce çıkar arada bir. Yerleşme kanaması herkeste olacak diye bişey yok ben iki gebelik geçirdim ikisinde de olmadı. Regl sancına gelince o da oluyormuş zaten karıştırılıyor hamilelik belirtileriyle. Ay çok ümitli konuştum ama var gibi hissediyorum inşallah amiiin 🦋🌸
Yaaa 🥹🥹 inşallah dediğin gibidir 🤩 sabahı nasıl edeceğim bakalım 🤣

X